Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's


novwy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

18 potwierdzam ;) ale od razu na kawę do McDonald bo piz*zi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 potwierdzam ;) ale od razu na kawę do McDonald bo piz*zi.

Ok:)

Wysyłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany at 21:27 ---------- Poprzedni post napisany at 17:01 ----------

dzięki za spota panowie :wink: , Tomek jak będziesz miał chwilkę nie zapomnij zrobić dla mnie pomiarów :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tam Panowie wszyscy cali? żadnych przygód po dzisiejszym ataku zimy? Tomek wróciłeś z tego Poznania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest jakieś fatum, od kiedy mam quattro, śnieg jest zawsze tam gdzie mnie nie ma. :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje dwa samochody nadal nie wróciły, stoją na 20 od Egiertowa do Żukowa wszystko tam stoi w obie strony, szykuje się nocka w zaspach :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety z przygodami pod bydgoszcze wilk huhnal dmuchna i row zaliczylem ale pomoc gbura z traktorem i poszlo troszke blachy pogniotlem ale delikatnie bo jak mnie zdmuchlo to ze 30 na godz mialem 7y4ymy4e.jpgydage5uh.jpg3a3e7yhu.jpg

---------- Post dopisany at 08:55 ---------- Poprzedni post napisany at 08:16 ----------

Ogolnie jakies fatum tam bylo w tym miejscu 6 aut w rowie kilometr dalej tir i dwie osibowki a w czesniej to samo.ja na pusto lecialem dlatego zwalo

---------- Post dopisany at 08:57 ---------- Poprzedni post napisany at 08:55 ----------

Ale sie otrzepalem i pojechalem dwiescie kilomertow do domu wuec z autem nie tak zle. Ale antene od cb mi urwlo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety z przygodami pod bydgoszcze wilk huhnal dmuchna i row zaliczylem ale pomoc gbura z traktorem i poszlo troszke blachy pogniotlem ale delikatnie bo jak mnie zdmuchlo to ze 30 na godz mialem http://img.tapatalk.com/d/13/12/07/7y4ymy4e.jpghttp://img.tapatalk.com/d/13/12/07/ydage5uh.jpghttp://img.tapatalk.com/d/13/12/07/3a3e7yhu.jpg

Niewiem dlaczego ale już wczoraj miałem przeczucie żeś gdzieś w okopach koczujesz :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprinter w trybie inkognito, drogówka może się od ciebie jeszcze sporo nauczyć :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś w Gdańsku na kręgielni:decayed: mają też jakieś żarcie ogarniać i wódeczkę ja jestem kierowca jak coś:wink: Bieniek będzie jakąś kasę zbierał no i na liste się wpisywać na 3M:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...