Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6] Naprawa fotela kierowcy


ryszard 123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich mam pytanie czy ktoś z was naprawiał skrzypiący i ruszający się w przód i w tył fotel kierowcy poprzedni właściciel ważył jakieś 140 kg i tak go zrujnował ale do życzy potrzebuje namiar na jakiegoś fachowca co by doprowadził fotel do stanu używalności dodam że najlepiej z okolic Wrocławia pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze poszukaj po szrotach fotela z rozbitka ? Mozliwe ze wyjdzie taniej,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej będzie chyba kupić na szrocie fotel...bo ten Twój po poprzednim właścicielu(140kg) raczej nie ma sensu naprawiać...a na allegro fotele są nawet za 120zł (zależy jeszcze jaki Ty masz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tak samo lata do przodu i do tyłu+ plecki odstają.Jest tam taki nit na którym to lata.A fotel też pompowany +lędzwie.Naprawa może być uciążliwa bo byłem juz u jednego wymieniałem rozrzad mówie zróbcie nie zrobili potem dałem do tapicera i tez nic nie zrobił takze nie wiem :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze kolego to należy Ci się złota łopata żeby odkopywać temat z przed 4 lat

Po drugie temat wiele razy poruszany łącznie z podaniem rozwiązania Więc SZUKAJ DOKŁADNIE

a jak już znajdziesz to dowiesz się że w ASO są do tego zestawy naprawcze za około 50 zł

Więc szukajcie a znajdziecie :wink:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o zestawie naprawczym nie słyszałem,ale można zrobić tak jak tu przedstawiono http://a4-klub.pl/index.php?/topic/291991-ruszajacy-sie-fotel-kierowcy/ (nabić podkładkę),jak pospawasz chyba nie ruszysz fotela góra-dół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie rzaden kolega pomylił bujanie z pleckami hehehe.... :polew: .Ja wyciągnęłem go i nabiłem te podkładki jak pisałeś wcześniej ale naprawde naprawa tego fotela to udręka spawać sie nie dało bo nie będzie działał góra ,dół.jest o niebo lepiej ale nie do konca.Cężko nabić te podkładki bo luzu mało gną sie itd.Potem w pręcie stalowym wywierciłem wiertłem 10 dziure na te nity,kołek metalowy i we dwóch jeden trzymał fotel drugi prał tak aby jakoś ścisnąc te nity a jest ich 5 po prawej i 5 po lewej.Ciężka sprawa :confused4:


bvxa4sdc.jpgPonoć regenerują fotele cena jakieś 200zeta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który rozwiązuje problem odstających plecków ??


tyłu+ plecki odstają.

Każdy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...