Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6/B7] 245/40 na 18 cali proszę o poradę

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

co myślicie o oponie 245/40 do felgi 18 cali, ma to jeździć na a4 b6, czy można uznać ten rozmiar za właściwy czy będą jakieś przekłamania??

Opublikowano

Według mnie to za szeroka ta opona będzie. ja mam 235/40 do felgi 8,5cala szerokości i jest w sam raz.

Ja następnym razem założę 225/40.

Opublikowano

najlepiej 225/40 to jest taka najbardziej chodliwa opona. po co ci taki balon 245

Opublikowano

A co myślicie o 225/45 ?

Ja jak kupiłem to były załozone 235/45.

Nie wiem czy dobrze zrobiłem zmieniając na 225/45. Tylko że ja mam 17''

Opublikowano
  • Autor

pytam bo mam kupiłem 245, z pomiarów wynika że nie jest dużo szersza od 235/45/17, jakiś balon też nie jest,hmmm w takim razie szukam 225 lub 235

Opublikowano

Idealnym odpowiednikiem fabrycznych rozmiarów byłoby 225/40R18.

245/40 na fabrycznej feldze mogą spowodować nie tylko ocieranie o nadkola czy elementy zawieszenia, ale i mniej stabilne zachowanie auta w zakrętach.

Opublikowano

Nie rozumiem jak można pytać o szerokość opony nie podając szerokości felgi i ET :wallbash: jak mamy ci powiedzieć czy będzie opona ok skoro nie wiemy czy felga ma szerokość 7,5" czy np 10" i więcej .... oraz jakie jest odsadzenie czy konieczny jest naciąg czy nie określ się a postaram się pomóc

Opublikowano
  • Autor

et 43, szer.8, opony są już na nich, nie wyglądają źle, nawet jestem zaskoczony że tak dobrze leż w tym rozmiarze, ale chyba jednak zmienie na 235/40

Opublikowano

Na feldze 8" to opona 225/40 i będzie dobrze

Opublikowano

Idealnym odpowiednikiem fabrycznych rozmiarów byłoby 225/40R18.

245/40 na fabrycznej feldze mogą spowodować nie tylko ocieranie o nadkola czy elementy zawieszenia, ale i mniej stabilne zachowanie auta w zakrętach.

w swojej B7 mam założone takie opony 245/40/18 nic nie obciera i jest stabilne :) a czy balon za duży oceńcie sami ;)

DSC00544.jpgDSC00545.jpg

Opublikowano

215/40 najlepsza , będzie się dobrze prowadzić i na + spalanie nie ma co dawać 235 ew jeszcze najbliżej katalogu to 225/40/18 ale ja bym dał 215/40

Opublikowano

Dokładnie ja mam w B6 225/40 18cali chyba najlepszy rozmiar.

Opublikowano

ja mam 235/40/18 felga 8 cali szeroka et43 zawieszenie 1be-20 i jest :good: zakładałem 245 na te fele i przycierały

Opublikowano
  • Autor

dziwne że przycierały, na zime mam większy setap niż te 245/40/18 i nic nie przyciera

Opublikowano

to nie ma znaczenia mogłeś mieć inne ET i szerokość felgi i dlatego nie obcierało możesz mieć nawet 265 i większą opone byle ET i szerokość felgi na to pozwalała

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.