Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaz Pakietu wewnętrznego QQ1 oswietlenia przestrzeni nóg , kratek , schowka


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie niezła zadyma z tymi lampkami.

Pyram po necie i gdzie bym nie patrzył to wszędzie są do drzwi spód lamki 4B0947415A.

To co w końcu zakupić??????

Dobrze znalazłeś. Trochę zamotałem w moim pierwszym poście z tą literką 'A' na końcu. Wyedytowałem już posta, żeby nie robić zamieszania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze was pomęczę trochę:wink:

Lamki oświetlenia nóg z tyłu, z tego co wyczytałem na schemacie to podłącza się do wtyki T10m pin2-+ pin3 masa (prawa strona) i to samo lewa strona wtyka T10p.

Pod siedzeniem w podłodze znalazłem w sumie 3 wtyczki, jedną małą i dwie 12 pinowe (tak mi się przynajmniej wydaje mają po 12 dziurek:wink:)

No i teraz czy ja źle patrzę czy nie mam tej wtyki???

na fotce widać wszystko co tam siedzi.

http://s11.postimg.org/7tuwuu2in/20131018_170033.jpg

Czerwona wtyka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze będę męczył:wink: lepiej 10 razy zapytać niż raz spie.........

Mam fotele s-line z airbagiem i regulacją oparcia (regulacja odc. lędźwiowego) teraz pytanie czy airbag jest podpięty pod tą samą wtykę a jeśli tak to czy do wypinania trzeba odłączać akumulator co by nie zrobić sobie bum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze was pomęczę trochę:wink:

Lamki oświetlenia nóg z tyłu, z tego co wyczytałem na schemacie to podłącza się do wtyki T10m pin2-+ pin3 masa (prawa strona) i to samo lewa strona wtyka T10p.

Pod siedzeniem w podłodze znalazłem w sumie 3 wtyczki, jedną małą i dwie 12 pinowe (tak mi się przynajmniej wydaje mają po 12 dziurek:wink:)

No i teraz czy ja źle patrzę czy nie mam tej wtyki???

na fotce widać wszystko co tam siedzi.

Widzę, że założyłeś sobie, że masz już w aucie gotową instalację do podłączenia oświetlenia nóg :wink:. Dobrze by było, ale mało prawdopodobne. Zgodnie z tm co na początku napisał wrclaguna :good:, lampki podłączasz bezpośrednio do MCE. Faktycznie na innych forach jest wersja puszczenia kabli poprzez kostki pod siedzeniami, ale to wymaga więcej dłubaniny (dodatkowe piny, łączenia, pasowania itp.). Wariant w tym poście jest optymalny pod każdym względem :decayed:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że założyłeś sobie, że masz już w aucie gotową instalację do podłączenia oświetlenia nóg :wink:. Dobrze by było, ale mało prawdopodobne. Zgodnie z tm co na początku napisał wrclaguna :good:, lampki podłączasz bezpośrednio do MCE. Faktycznie na innych forach jest wersja puszczenia kabli poprzez kostki pod siedzeniami, ale to wymaga więcej dłubaniny (dodatkowe piny, łączenia, pasowania itp.). Wariant w tym poście jest optymalny pod każdym względem :decayed:.

Ja nie zakładam ja mam taką nadzieję :wink: jak nie no to będzie więcej dłubaniny, dlatego zanim zacznę chcę się dowiedzieć wszystkich opcji a potem się zobaczy

---------- Post dopisany at 23:55 ---------- Poprzedni post napisany at 22:29 ----------

pytanie dnia (znowu:wink:)

Te kabelki z pinami (000979009E, 000979021E) ceny w ASO są porażające wie ktoś z was jakie oznaczenia mają te konektory pinowe, znalazłem w necie sklepy które posiadają konektory ale jest ich tak wiele że nie mam pojęcia które to są dokładnie. Na pewno taniej wyjdzie kupno konektorów i kabelka osobno a spiąć każdy może:wink:

Ewentualnie jak ktoś ma te piny to potrzebował bym dokładne wymiary:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zapytać czy po otwarciu drzwi zapala się tylko lampka czerwona i pod nogami np kierowcy czy wszystkie w środku się zapalaja

---------- Post dopisany at 14:14 ---------- Poprzedni post napisany at 12:40 ----------

A zielona do czego jest, jeśli mce nie obsługuje oświetlenia wewnętrznego i tak nie ma różnicy czy jest kostka czerwona czy nie bo i tak nic z tego?

112.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znalazłem sklep gdzie mają dużo konektorów Konektory - e-connectors

Tylko nie wiem które to są, albo potrzebne są wymiary albo symbol tych pinów.

Gdzieś wyczytałem że dla audi VW konektory produkuje MTA , tyle wiem na razie.

Może ktoś z was ma te piny i mógłby zobaczyć czy nie ma tam jakiegoś symbolu (numeru) ewentualnie pomierzyć wymiary.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zapytać czy po otwarciu drzwi zapala się tylko lampka czerwona i pod nogami np kierowcy czy wszystkie w środku się zapalaja

---------- Post dopisany at 14:14 ---------- Poprzedni post napisany at 12:40 ----------

A zielona do czego jest, jeśli mce nie obsługuje oświetlenia wewnętrznego i tak nie ma różnicy czy jest kostka czerwona czy nie bo i tak nic z tego?

http://s22.postimg.org/g99l88hvh/112.jpg

U mnie zapalają sie wszystkie :wink:

Jesli chodzi o zielona wtyke to ida tam piny od grzania foteli i czujnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha dziki za odp:wink: czyli można też podpiąć się z lampkami do podsufitki będzie działać na tej samej chyba zasadzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha dziki za odp:wink: czyli można też podpiąć się z lampkami do podsufitki będzie działać na tej samej chyba zasadzie.

Tak na skróty mozna :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha dziki za odp:wink: czyli można też podpiąć się z lampkami do podsufitki będzie działać na tej samej chyba zasadzie.

Tak na skróty mozna :wink:

Jeszcze jedno pytanko chcąc zrobić na skróty istnieje możliwość że po otwarciu drzwi zapalą się tylko lampki drzwi bez oświetlenia podsufitki albo każde osobno ,tzn czy istnieje możliwość podłączenia się gdzie indziej że jak otwieram drzwi to się pali, zamykam gaśnie, idzie coś wyrezać:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha dziki za odp:wink: czyli można też podpiąć się z lampkami do podsufitki będzie działać na tej samej chyba zasadzie.

Tak na skróty mozna :wink:

Jeszcze jedno pytanko chcąc zrobić na skróty istnieje możliwość że po otwarciu drzwi zapalą się tylko lampki drzwi bez oświetlenia podsufitki albo każde osobno ,tzn czy istnieje możliwość podłączenia się gdzie indziej że jak otwieram drzwi to się pali, zamykam gaśnie, idzie coś wyrezać:wink:

Lampki drzwi podlaczaj tylko pod sterownik drzwi, a jak Ci mce nie obsługuje to ciągnij kable z podsufitki do lampek pod nogi x4.

Sorry, ostatniego Twojego postu nie zrozumiałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że nie chcę ciągnąc kabli od mce bo u mnie nie obsługuje oświetlenia drzwi. Albo ja źle zrozumiałem ale chyba raczej tak, chodzi mi o to z kąd pociągnąć kable do drzwi żeby się zapalało po otwarciu i nie współgrało z podsufitka

---------- Post dopisany at 22:10 ---------- Poprzedni post napisany at 21:36 ----------

Aha dziki za odp:wink: czyli można też podpiąć się z lampkami do podsufitki będzie działać na tej samej chyba zasadzie.

Tak na skróty mozna :wink:

Jeszcze jedno pytanko chcąc zrobić na skróty istnieje możliwość że po otwarciu drzwi zapalą się tylko lampki drzwi bez oświetlenia podsufitki albo każde osobno ,tzn czy istnieje możliwość podłączenia się gdzie indziej że jak otwieram drzwi to się pali, zamykam gaśnie, idzie coś wyrezać:wink:

Lampki drzwi podlaczaj tylko pod sterownik drzwi, a jak Ci mce nie obsługuje to ciągnij kable z podsufitki do lampek pod nogi x4.

Sorry, ostatniego Twojego postu nie zrozumiałem...

Jeszcze raz ostatni z góry sory za niezrozumiałość. Nie mam lampek czerwonych w drzwiach a chcę własnie zrobić. I myślę z kąd pociągnąć kable do drzwi wiem że można z podsufitki ale wtedy zapali się wszystko na raz tzn drzwi i podsufitka a ja chcę żeby światło w środku było wyłączone na 0 a lampki w drzwiach po otwarciu się zapaliły. albo wszystkie na raz albo każda osobno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałbym jedno pytanie - posiadam pakiet 'oświetlenie' zakupiony razem za samochodem (A5 Sportback), ale podświetlenie nóg działa tylko z tyłu. Da się jakoś z przodu to wyłączyć, czy po prostu nie było i trzeba 'dorobić' na własną rękę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałbym jedno pytanie - posiadam pakiet 'oświetlenie' zakupiony razem za samochodem (A5 Sportback), ale podświetlenie nóg działa tylko z tyłu. Da się jakoś z przodu to wyłączyć, czy po prostu nie było i trzeba 'dorobić' na własną rękę?

A masz tam fizycznie lampki? Może nie są podłączone...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że nie chcę ciągnąc kabli od mce bo u mnie nie obsługuje oświetlenia drzwi. Albo ja źle zrozumiałem ale chyba raczej tak, chodzi mi o to z kąd pociągnąć kable do drzwi żeby się zapalało po otwarciu i nie współgrało z podsufitka

---------- Post dopisany at 22:10 ---------- Poprzedni post napisany at 21:36 ----------

Aha dziki za odp:wink: czyli można też podpiąć się z lampkami do podsufitki będzie działać na tej samej chyba zasadzie.

Tak na skróty mozna :wink:

Jeszcze jedno pytanko chcąc zrobić na skróty istnieje możliwość że po otwarciu drzwi zapalą się tylko lampki drzwi bez oświetlenia podsufitki albo każde osobno ,tzn czy istnieje możliwość podłączenia się gdzie indziej że jak otwieram drzwi to się pali, zamykam gaśnie, idzie coś wyrezać:wink:

Lampki drzwi podlaczaj tylko pod sterownik drzwi, a jak Ci mce nie obsługuje to ciągnij kable z podsufitki do lampek pod nogi x4.

Sorry, ostatniego Twojego postu nie zrozumiałem...

Jeszcze raz ostatni z góry sory za niezrozumiałość. Nie mam lampek czerwonych w drzwiach a chcę własnie zrobić. I myślę z kąd pociągnąć kable do drzwi wiem że można z podsufitki ale wtedy zapali się wszystko na raz tzn drzwi i podsufitka a ja chcę żeby światło w środku było wyłączone na 0 a lampki w drzwiach po otwarciu się zapaliły. albo wszystkie na raz albo każda osobno.

Jesli chodzi o lampki w drzwiach(czerwona , biala|) to ciagniesz kabelki do sterownika drzwi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie chyba o to mi chodziło:wink: rozumiem że jest tam jakieś miejsce w tym sterowniku gdzie można podpiąć lampki:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...