Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Problem z odpaleniem przy - 10 C

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Dzisiaj wracając z pracy miałem problem z odpaleniem samochodu przy temperaturze minus 10 C. Problem polega na tym, iż wsiadłem, zagrzałem świece, przekręciłem kluczyk i samochód odpalił, obroty zaczęły falować po czym zgasł. Po kilkunastu takich próbach udało mi się uruchomić na dłużej samochód lecz przy ruszaniu gasł; potem jak już ruszyłem postanowiłem go rozgrzać jeżdząc wokół parkingu na jedynce, ale pojawił się kolejny problem, mianowicie samochód nie miał przyśpieszenia a w zakresie obrotów 1500-2500 w samochodzie było słychać ze strony silnika jakby ocieranie się metalu o metal - jakby coś do czegoś przymarzło i wpadało w wibracje. Po rozgrzaniu silnika do 90 C samochód już ponownie miał przyśpieszenie ale to szuranie nie ustąpiło. Dodam, że przy kolejnej z rzędu próbie odpalania pojawił mi się komunikat dotyczący oleju ale już póżniej się nie pojawił. Pytanie do Was czy to wina mrozu na dworze czy może coś się zaczęło sypać.

Opublikowano

Z tym paleniem to wygląda na kaszkę w zbiorniku, a z tym szuraniem to nic nie wywróżę :hi:

Opublikowano
  • Autor

Z tym paleniem to wygląda na kaszkę w zbiorniku, a z tym szuraniem to nic nie wywróżę :hi:

Jak myślisz jak mi się uda jutro odpalić to go przegonić na dłuższej trasie, czy podjechać na stacje i zatankować do pełna, ewentualnie może jakiś uszlachetniacz do paliwa?

Opublikowano

Jak jutro chcesz pojechać swym autkiem to jeszcze dzisiaj bym pojechał i zatankował dolewając depresatora, polecam Diesel Skyyd.

Jaka u Ciebie temperaturka na dworku ?

Opublikowano
  • Autor

Jak jutro chcesz pojechać swym autkiem to jeszcze dzisiaj bym pojechał i zatankował dolewając depresatora, polecam Diesel Skyyd.

Jaka u Ciebie temperaturka na dworku ?

Temperatura -10 C. Dzisiaj już nie pojadę bo trzeba iść spać bo jutro znowu robota...

No nic jutro zobaczę, mam nadzieję, że nic się nie sypie.

Dobrej nocy Wszystkim.

Opublikowano

To szuranie na mrozie na zimnym wygląda na rozpadający się wirnik w turbinie,lepiej to sprawdź zanim zaczniesz go pałować.

Opublikowano
  • Autor

To szuranie na mrozie na zimnym wygląda na rozpadający się wirnik w turbinie,lepiej to sprawdź zanim zaczniesz go pałować.

A jak samemu mogę to sprawdzić, czy tylko mechanik pozostaje?

Opublikowano

popatrzył bym na odmę

Opublikowano

A jak samemu mogę to sprawdzić, czy tylko mechanik pozostaje?

Zciągasz rurę od turbo i sprawdzasz luz na wirniku osiowy i poprzeczny,jak nie znasz się to niech mechanik Ci to zrobi.

Ja bym zaczął od podpięcia VAGa.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.