Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Problem z turbiną


majtuch3

Rekomendowane odpowiedzi

A na dzień dobry sprawdź szczelność dolotu. Może gdzieś się poluzowały opaski i zasysa lewe powietrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co dokładnie powiedział wirnik ma spory luz czy tylko ci tak powiedział że turbina w 99% przypadkach jeśli wirnik nie ma dużego luzy wystarczy ja wyczyścić i możesz jeszcze latami smigać na niej jak masz trochę smykałki to sam wyczyścisz turbine ocziwiście są potrzebne narzędzia a tsk czyszczenie to koszt od 300 do 600 zł regeneracja 700- 1000 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chetnie bym to zrobil ale nie mam odpowiednich narzedzi i miejsca :([br]Dopisany: 31 Styczeń 2012, 13:42_________________________________________________ogolnie moj pomysl polegal na tym aby kupic uzywana turbine zamontowac ja i jezdzic a ta stara jakbym mial czas to ladnie odkrecic i wyczyscic pozniej moglbym ja sprzedac lub zostawic w razie czegos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zrobiłem troche inny myk :decayed:

Kupiłem rozwaloną turbinę, wyczyściłem w niej strone gorąca na lusterko włacznie z kierownicami :przebiegly:

Wyjąłem z samochodu turbinę, podmieniłem cześci gorące (10min) założyłem turbo i ciesze się idealna jazdą :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile kosztowała ta rozwalona turbina

ja dałem 120zł z przesyłką, gruszkę sprzedałem za 50zł i lezy u mnie w samochodzie dalej turbinka w bagażniku.

Jak chcesz to za 70zł + KW Ci ją sprzedam :decayed: Tzn jest to turbina z AFNa bez gruszki i z uszkodzonym wirnikiem ale część gorąca i zimna bez uszkodzeń :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ja tez to mialem... i oczywiscie mechanik powiedzial ze to turbo, jakies pieski mu sie domykaly czy cos :disgust: a guzik prawda... okazalo sie ze rurka podcisnienia turbiny, ktora powinna byc podpieta pod kompa byla ODPIETA i zagieta. wystarczylo wyprostowac, wlozyc i wszystko wrocilo do normy :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...