Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Jakie zawieszenie- sportowe czy seryjne??


Rumci21

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich, od pewnego czasu mam dylemat związany z zawieszeniem. Otóż jezdze na seryjnym zawieszeniu, sprezyny zawieszenia szykuja sie do wymiany amortyzatorki są raczej ok i tak sie zastanawiam nad sportowym. Chciałbym jedynie zeby moja Audiczka była twardsza i lekko nizsza, nie chce szorowac po asfalcie... Chce przeznaczyc na ten cel około 1tys - 1,200zl. Prosze o Waszą rade:) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwint MTS na allegro za 1249zł albo TA za 900zł albo używka renomowanej firmy:

http://allegro.pl/show_item.php?item=2078823210

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w A4 jest sprtowe oryginalne 1BE, siedzi niżej niż 1BA ale nie za nisko, tak idealnie-nie ma problemów z krawężnikami, jeździłem wieloma A4 i nie ma porównania, 1BE jest twardsze, pewniesze w zakrętach ale komfort jazdy pozostaje nadal na wysokim poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mam 1be.. i moge polecic.. troche twardsze i sztywniejsze.. i 20 mm nizej od serii..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mozecie koledzy pomierzyc ile macie od blotnika do srodka piasty z przodu i z tylu na zawiasie 1be? bo sam teraz kombinuje z zawiecha i nie moge dojsc do ladu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro amortyzatory są ok to za połowe tej kasy kup sobie markowe sprężyny np. Eibacha -35mm i będzie dokładnie to czego oczekujesz. Lepsze prowadzenie, dobry kompromis między zawieszeniem sportowym a seryjnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwint MTS na allegro za 1249zł albo TA za 900zł albo używka renomowanej firmy:

nie jezdziłem na takim zestawie. ale cena jak dla mnie mówi sama za siebie... za 900 zł to dobre sprezyny sie kupuje :hi:

wczesniej miałem ibize i kilku kolegów zakupiło TA i powiedzieli nigdy wiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwint MTS na allegro za 1249zł albo TA za 900zł albo używka renomowanej firmy:

nie jezdziłem na takim zestawie. ale cena jak dla mnie mówi sama za siebie... za 900 zł to dobre sprezyny sie kupuje :hi:

wczesniej miałem ibize i kilku kolegów zakupiło TA i powiedzieli nigdy wiecej

Mialem TA w a3 i siedziala pieeeeknie :wink4: Nie moge zlego slowa o nim powiedziec... Jakis mega beton to to nie byl, wybieral w miare, stosunek jakosc/cena jak najbardziej ok :wink4: Nie jest to KW var3 za 10k, tylko 10 razy tanszy TA i nalezy o tym pamietac :decayed: Jesli amorki masz ok, to szukaj samych springow 1be albo innych -30 i bedziesz zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprezynki sa juz miekkie, siadaja dwie osoby na tył i juz lipa. A mniej wiecej ile moze kosztowac te seryjne zawieszenie 1be?? Przegladalem niedawno allegro i rzuciło mi sie w oczy ta firma MTS technic, gwint mozna regulowac takze jest ok, sprezynki Eibacha tez dobry pomysl, moze i drogie ale jak sie sprawdzaja to czemu nie:) dzieki za pomoc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...