Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN ]LZ3L, t-awx, 18"9,5jet25, KW, 312

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Widzialem Cie w Rozprzy ! Szkoda, ze nie oblulalem na zywca tego spasowania :facepalm: masz tylko zrolowane ranty nadkola czy jest dodatkowo wypchniete??

Opublikowano
  • Autor

przód zarolowany plus troche wypchnięty, tył wypchnięty na szybko rurą, bo wyszedł mały fuckup w trasie, lakier spalony plus mały ubytek w lakierze ;D

setup zima, ale nie wiem czy tak najeżdze jak śniegu troche więcej spadnie :decayed:

10888643_819672151413452_690826791626188

i 2dniowa zabawa ze smalcem na zime

20150104_105655_zpsfb304681.jpg

Edytowane przez Pulpit

Opublikowano

Ja na zime dalem 3 cm w gore :kox:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

wpadło trochę ludwików :decayed:

20150401_140836_zpsxe9uulsq.jpg

i jakieś fotele, bez szaU, kubły w szmacie z regulacją odcinka lędzwiowego, niby nic ale w porównaniu do placków mega różnica

oczywiście transport foteli do sedana w sedanie :D

20150402_131211_zpssa0bgtqx.jpg

czekam na dwie opony bo stare dziwnie żywota dokonały :P

20150403_112334_zpscjq8ymmx.jpg

20150403_112517_zpsm2584hwn.jpg

plus jestem na etapie matowienia felg pod nowy lakier, ale co wyjdzie z tego to będzie wiadomo jak pomaluje :D , lakier z palety albo ducati albo bmw nie pamiętam nawet :decayed:

dobrze że spadł troche snieg, bo znowu by mnie sezon zaskoczył :naughty:


żegnam się z pomarańczowym kołem powoli debiut jako lakiernik także może być grubo :decayed:

oczywiście profi komora i podstawi ze skrzynek po niagarze, nie ma jak modzenie u dziadka :naughty:

20150409_120940_zpsaynjcgjz.jpg

20150409_123828_zpslboyqyzk.jpg

podklad poszedł, ale chyba musze popracować troche nad wentylacją, na razie z puchy, ale z kompresora już moge tam nie wysiedzieć za długo :kwasny:

Opublikowano

A dekielki będą w końcu? :P

Opublikowano
  • Autor

będą tylko na otworze centrującym, tylko jeszcze nie wiem co tam będzie na tym dekielku, ale raczej nic mądrego :decayed:

poszła pierwsza warstwa bazy

20150409_161612_zpsqbclun10.jpg

i druga

20150409_165658_zpsysb2lhvp.jpg

jeszcze z jedna bezbarwny i zobaczy się co to wyszło :grin:

Opublikowano

ale raczej nic mądrego

:banan:

Opublikowano

Malujesz na stojaka? Ja osobiscie maluje na plask widac zakamarki i zlewy wrazie w nie ida :)

Opublikowano
  • Autor

pierwszy raz malowałem koła, tak jakoś było mi wygodniej, jutro zrywam taśmy, wioze na założenie 2 opon i na auto, okaże się, czy siadło czy nie :decayed:

3 baza

20150409_182056_zps4yzgkqud.jpg

pierwszy klar, ale to jeszcze w oparach po wojnie :D

20150409_190731_zps34b9cgpf.jpg

z 2 warstwy klaru już nie ma fot, za bardzo mnie te rozpuszczalniki fukneły i trzeba się było zwijać :kox:

jutro się okaże czy pykło czy nie za bardzo :naughty:

Opublikowano

Kolor kola miazga, wreszcie kolo wydoroslalo ;)

Opublikowano

te kola są rozkręcane czy ranty na stale?

Opublikowano
  • Autor

keskin kt4 jedno częściowa pancerna fejkówka :decayed:

Opublikowano

Tak myslalem,miejmy nadzieję po taśmie odcinki lakieru nie będzie widać

Opublikowano
  • Autor

ze 3 godziny lepiłem taśme żeby było w miare równo może nie będzie tak źle

rant bedzie troche do poprawy bo są miejsca gdzie przejechałem go przy matowieniu 800etka, to może i w razie jakiś fukupów się coś zaradzi, czekam na jutro, wstrzał opon i jak to siądzie na aucie. Już i tak nic nie wymyśle bo mam czas do niedzieli, poźneij auto w garaż do 10 maja i wtedy dopiero będzie coś kombinowane dalej


siadło tak, jak dla mnie jest fajnie, sam pomalowałem jestem nawet zadowolony :decayed:

20150410_123151_zps2qsiac6u.jpg

jeszcze tylko jakaś foteczka w normalnym miejscu by się przydała :decayed:


pierwszy dzień po zmianie z zimy na letnie przeżyłem, przejeździłem :decayed:

20150410_155627_zpsmglintru.jpg

20150410_164259_zpsqxxqyoqi.jpg

20150410_164415_zpsnwgvpxjz.jpg

Opublikowano

teraz ładnie wygląda z tym kolorem felgi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.