Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN ]LZ3L, t-awx, 18"9,5jet25, KW, 312

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ta turbina od AWX to nówka ? jeśli tak to napisz na PW jaka cena ?

Opublikowano
  • Autor

po co na PW może komuś się przyda

to jest regenerowana, obudowa jest tylko używana cały środek nowy

wyszła 1450 zł z przejściówką

Opublikowano

Uuuuu spory wydatek.Oby ci sluzyla !!!

Opublikowano

Perezip no to jest możliwe chociaż jest jeszcze jedna w takim kolorze ale różni się tym że jest przed liftem, nie ma polerowanego wydechu oraz brak jej ramek klubowych :decayed: aaa i jeszcze ma chromy wokół szyb i jest na 15 " :naughty:

Wiem wiem, ta o której mówisz stoi czasami pod sądem, z początku myślalem ze to twoja, ale ciebie latwo poznać po felach i ramkach :cool1:

Opublikowano

Jak dla mnie to twoja niunia ma fajną pupe nawet bez :audi: z tyłu Turbinka super sprawa, jeszcze jak nowa :slina:

Opublikowano

po co na PW może komuś się przyda

to jest regenerowana, obudowa jest tylko używana cały środek nowy

wyszła 1450 zł z przejściówką

A można wiedzieć gdzie kupiłeś?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

A można wiedzieć gdzie kupiłeś?

oczywiście na allegro jak będziesz chciał to mogę Ci poszukać od kogo to było jeśli chodzi o lokalizacje to wydaje mi się że gdzieś Gdynia czy coś takiego nad morzem w każdym bądź razie i wysłać to info na PW [br]Dopisany: 18 Luty 2010, 18:30_________________________________________________dogrzebałem sie ostatnio do jakiś fotek cykanych lustrzanką i fajnie wyszedł kolorek tak mi sie przynajmniej wydaje

sorka że i ja sie znalazłem na tym zdjeciu, ale tylko takie miałem

63bbb288e90f32ecmed.jpg

i tu jeszcze z wnetrza z radyjkiem aktualnym :decayed:

02bae7b6b3732da9med.jpg

Opublikowano
Silnik to zniesie, ale co z resztą?

osobiście znam taksówkę u mnie w mieście na B5 która ma teraz ponad 600tyś km

miała robione:

- głowicę

- 2x turbo

- regenerację pompy (nie wiem co dokładnie w to wchodzi)

- 2 x wymianę chłodnicy klimy

- nie pamiętam ale koło 4 razy wymianę poduszek silnika

- wymienione fotele przednie

- wymienioną kierownicę , gałkę itp

Po wymyciu wygląda jak nowa, śmiga na czipie na 125koni, silnik afn

Opublikowano
  • Autor

nie no bez przesady 6kkm to sporo nawet

moja ma 270000km nie całe(ale już nie długo :gwizdanie:) i wydaje mi sie że rzeczywisty i silnik to znosi :decayed:

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________

doszły fele oryginalne z eSy 18"

tylko teraz kolorek

myślałem nad zostawnieniem tego, który jest lub grafitowym jak sądzicie ?

przymiarka

9a92fd41641381f7med.jpg 5934c2a625f18b31med.jpg

ff59d1b5c03f72f2med.jpg

  • 3 lata później...
Opublikowano

Ładne autko sie zapowiada na vagu :banan:

Opublikowano

No Fajne wozidło:)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

dawno nic nie było tu ode mnie, to może małe foteczki z dziś

byłem dziś na zabiegu wiosenno- oponiarskim, ale ogólnie zadowolony nie jestem, bo tak, sam je sobie musiałem wstrzelić i skasowali mnie jak za zboże, jak bym miał gdzie iść z tym to bym kolesia wyśmiał, a tak musiałem się uyebać jak górnik :wstyd:

to tak do samochodu wchodzi na spokojnie 6 kół :D

P260314_1149_01_zpsd832d806.jpg

i tak nanciągi bardzo fajnie siadły bez większych komplikacji

P260314_1602_zps5702f2db.jpg

P260314_1602_02_zpsaa308ea1.jpg

ale goodyear'y f1 już nie koniecznie były skore do współpracy :kwasny:

P260314_1603_zps6e9687a4.jpg

P260314_1603_01_zpsf6c2a4dc.jpg

jeszcze pierścienie centrujące i powoli będę witał wiosnę :]

do tego latający samochód

P060314_1537_02_zps97f9a80d.jpg

i mała gafa, którą wypadało ogarnąć :decayed:

P060314_1315_zps7cf0c267.jpg

Opublikowano

opony sie ladnie naciagnęły,ale te koła pomarańczowe to do Twojego?

Opublikowano
  • Autor
opony sie ladnie naciagnęły,ale te koła pomarańczowe to do Twojego?

wstępnie:decayed:

Opublikowano

Ładny AFN ;) może jakiś spot sie ogarnie jak sam poprawie swoją czarną bude. Do Łowicza mam ze 20 km :wink:

Opublikowano
  • Autor
Ładny AFN ;) może jakiś spot sie ogarnie jak sam poprawie swoją czarną bude. Do Łowicza mam ze 20 km :wink:

https://www.facebook.com/events/716216911744576/ tu może być ciekawie, a przy weekendzie praktycznie cały czas jest spot za ratuszem na błoniach :decayed:

może coś się tu na forum ruszy, bo coraz więcej czwórek widać coś porobionych i uda się kilka autek ogarnąć

Opublikowano

Do lipca powinienem cos wiecej porobic to chetnie podjade ;) z samego Lowicza jestes?

Opublikowano
  • Autor

coś się zaczyna powoli ogarniać w tych naszych bezeventowych okolicach :decayed:

nie doczekałem się do pierścieni, musiałem przymierzyć :dziura:

IMG_20140329_180810_883_zpse473005e.jpg

IMG_20140329_180736_487_zps02fc471e.jpg

Opublikowano

Jakie et? Moze byc ciekawie jak calosc siadzie, tylko czy kolor zgra sie z buda auta hmm:whistling:

Opublikowano
  • Autor
Jakie et? Moze byc ciekawie jak calosc siadzie, tylko czy kolor zgra sie z buda auta hmm:whistling:

9,5j et25

no kolor jest jaki jest, miało być na biało, ale kilka rzeczy wpadło po drodze i chyba będą musiały żarówy zostać

mam jeden grill nadprogramem poliftowy to może nim się trochę w tą pomarańczę przełame, znaczek na klapę na razie poza autem, zobaczymy, na razie to kwiecień wchodzi, a ja się dalej na zimówkach toczę, a felgi kupiłem w grudniu :decayed:

---------- Post dopisany 03-04-2014 at 16:58 ---------- Poprzedni post napisany 30-03-2014 at 16:17 ----------

kółka założone:decayed:, ale jakże by inaczej nie bez problemów, śruba na gwincie staneła dęba i tak jest prawie opuszczony :doh:

P010414_1553_zps11d517a0.jpgP010414_1554_zpsb6d0dc87.jpg

P010414_1555_zpsff3a4a5e.jpg

P010414_1454_03_zps6be7833d.jpg

P010414_1457_01_zps7a72b166.jpg

P010414_1522_zps9ad7834b.jpg

P010414_1454_02_zps7821be0e.jpg

P010414_1457_zps364b5d99.jpg

P010414_1602_03_zpsa2636943.jpg

P010414_1454_01_zpsbab39656.jpg

P010414_1453_01_zpsfb1ae914.jpg

P010414_1557_02_zpsb396f69f.jpg

P010414_1602_01_zps086ff0c6.jpg

P010414_1602_zpsf990e859.jpg

P010414_1556_zps9ce2c283.jpg

P010414_1553_01_zpse0a0c54d.jpg

i oczywiście listwy brak :decayed:

P010414_1556_01_zpseaa7a965.jpg

---------- Post dopisany 06-04-2014 at 21:23 ---------- Poprzedni post napisany 03-04-2014 at 16:58 ----------

z dziś z otwarcia sezonu łódź kaloryfer :decayed:

1601486_663111453759746_3189439238377218471_n1_zps379186bf.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.