Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spodnie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Od pewnego czasu mam problem z kupnem spodni.

Nie podoba mi się to co teraz jest oferowane w sklepach.

Lubie jak są one trochę szersze. Nie opinają się na nogach oraz swobodnie obadają na buty.

Nie mowie tu aby miały krok w kolanach bo takiego czegoś też nie lubię :thumbdown:

Naprawdę nie wiem już do jakiego sklepu się udać rozwiązaniem nie jest też kupno większego rozmiaru bo głupio wyglądają ściągnięte za bardzo paskiem.

Kiedyś najczęściej kupowałem z Croppie ale nawet oni zaczęli robić te śmieszne wąskie spodenki :(

Wiem że temat trochę dziwny ale może ktoś pomoże :D

Opublikowano

Może Cottofield albo F&F (stoiska w Tesco) :wink4:

Opublikowano

A ja polecam sklep http://www.urbancity.pl/

Nie raz kupowałem tam spodnie i nie mam nic im do zarzucenia. Nie wszystkie spodnie mają krok w kolanach. Jedyne co to cena tych spodni...

Opublikowano

Chyba nie ma lepiej układających się spodni jak Lee :cool1: Jeżeli oczywiście chcesz jeansy :decayed: Drogie ale warte swojej ceny :wink4:

Opublikowano

Chyba nie ma lepiej układających się spodni jak Lee :cool1:

dokładnie :cool1: tzn są, jeansy Tommy'ego Hilfigera :decayed: w Bydgoszczy w TK Maxx można spodnie Hilfigera dostać w cenie Lee :cool1:

Opublikowano

Chyba nie ma lepiej układających się spodni jak Lee :cool1:

dokładnie :cool1: tzn są, jeansy Tommy'ego Hilfigera :decayed: w Bydgoszczy w TK Maxx można spodnie Hilfigera dostać w cenie Lee :cool1:

mam co prawda z Tk Maxx'a w UK, ale spodnie od Tommy'ego i po 2 latach są praktycznie jak nowe, więc mogę polecić, a najlepsze spodnie jakie miałem to HUGO BOSS, jakość nie do zajechania ( nowe w sklepie to koszt mega, ale na allegro czasem można fajne upolować :good: )

Opublikowano

ja też mam problem ze spodniami ..nienawidze obcisłych spodni i musze zawsze za długie kupować aby w pasie i w udach były ok... mój problem rozwiązuje jedynie sklep C&A .. ewentualnie Charles Vogele

Opublikowano

w Vogele też są za***iste ciuchy :good:

Opublikowano

poszukaj czegoś w Abercrombie & Fitch, napewno tam znajdziesz coś w swoim stylu :good:

Opublikowano

Abercrombie & Fitch

powinienieś wspomniec o cenach przy okazji :decayed:

może w US nie jest najdrożej ale w UE ceny hmm...jak paliwa u nas :)

Opublikowano

Chyba nie ma lepiej układających się spodni jak Lee :cool1:

dokładnie :cool1: tzn są, jeansy Tommy'ego Hilfigera :decayed: w Bydgoszczy w TK Maxx można :wink4:spodnie Hilfigera dostać w cenie Lee :cool1:

tylko ze jaką uważasz cenę Lee?:-) bo ja raz kupiłem za 320 zl a raz za nie całe 200
Opublikowano

G Star w zeszłym roku kupiłem model "worker" 51 % cotton 49 % polyester na obecna temperature bomba :good:

Opublikowano

Abercrombie & Fitch

powinienieś wspomniec o cenach przy okazji :decayed:

może w US nie jest najdrożej ale w UE ceny hmm...jak paliwa u nas :)

ja sie ubieram glownie w A&F

od razu zazanaczam drogi Zolwiku, ze ubrania tej marki sa raczej dla szczuplakow, wiec moze byc problem z takim krojem spodni

tam raczej przewaza fit&slim :wink4:

Opublikowano

niesmiertelne 501:))

Opublikowano

Nie lubisz rurek ?

18916666.jpg

:polew: :polew:

Opublikowano

Chyba nie ma lepiej układających się spodni jak Lee :cool1:

dokładnie :cool1: tzn są, jeansy Tommy'ego Hilfigera :decayed: w Bydgoszczy w TK Maxx można :wink4:spodnie Hilfigera dostać w cenie Lee :cool1:

tylko ze jaką uważasz cenę Lee?:-) bo ja raz kupiłem za 320 zl a raz za nie całe 200

te, które zazwyczaj ja kupuję kosztują od 219 do 289 :decayed: ja akurat spodnie Hilfigera kupiłem za 249 :cool1:

Opublikowano

Idź na Tomex lub tandetę :decayed::decayed: :decayed:

Opublikowano

Chyba nie ma lepiej układających się spodni jak Lee :cool1:

dokładnie :cool1: tzn są, jeansy Tommy'ego Hilfigera :decayed: w Bydgoszczy w TK Maxx można :wink4:spodnie Hilfigera dostać w cenie Lee :cool1:

tylko ze jaką uważasz cenę Lee?:-) bo ja raz kupiłem za 320 zl a raz za nie całe 200

te, które zazwyczaj ja kupuję kosztują od 219 do 289 :decayed: ja akurat spodnie Hilfigera kupiłem za 249 :cool1:

Ja w Warszawie w factory trafiłem za 199zł i nawet niezły wybór był :wink4: Ale hilfigera to nie oglądałem nawet nigdy... Ceny głupich koszulek zabijają :bag:

Opublikowano

najlepsze, że tommy hilfiger w UK to coś na poziomie naszego reserve

dziwnej wartości dopiero nabiera w Polsce jako jakaś super marka za to w uk river island ma sporo wyższe ceny niż u nas.

dobre spodnie które nosiłem były takich firm:

Lee

Wrangler

Pull&Bear

Opublikowano

kupuj UTP HELIKONA polecam!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.