Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spodnie


NoJA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od pewnego czasu mam problem z kupnem spodni.

Nie podoba mi się to co teraz jest oferowane w sklepach.

Lubie jak są one trochę szersze. Nie opinają się na nogach oraz swobodnie obadają na buty.

Nie mowie tu aby miały krok w kolanach bo takiego czegoś też nie lubię :thumbdown:

Naprawdę nie wiem już do jakiego sklepu się udać rozwiązaniem nie jest też kupno większego rozmiaru bo głupio wyglądają ściągnięte za bardzo paskiem.

Kiedyś najczęściej kupowałem z Croppie ale nawet oni zaczęli robić te śmieszne wąskie spodenki :(

Wiem że temat trochę dziwny ale może ktoś pomoże :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam sklep http://www.urbancity.pl/

Nie raz kupowałem tam spodnie i nie mam nic im do zarzucenia. Nie wszystkie spodnie mają krok w kolanach. Jedyne co to cena tych spodni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie ma lepiej układających się spodni jak Lee :cool1: Jeżeli oczywiście chcesz jeansy :decayed: Drogie ale warte swojej ceny :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie ma lepiej układających się spodni jak Lee :cool1:

dokładnie :cool1: tzn są, jeansy Tommy'ego Hilfigera :decayed: w Bydgoszczy w TK Maxx można spodnie Hilfigera dostać w cenie Lee :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie ma lepiej układających się spodni jak Lee :cool1:

dokładnie :cool1: tzn są, jeansy Tommy'ego Hilfigera :decayed: w Bydgoszczy w TK Maxx można spodnie Hilfigera dostać w cenie Lee :cool1:

mam co prawda z Tk Maxx'a w UK, ale spodnie od Tommy'ego i po 2 latach są praktycznie jak nowe, więc mogę polecić, a najlepsze spodnie jakie miałem to HUGO BOSS, jakość nie do zajechania ( nowe w sklepie to koszt mega, ale na allegro czasem można fajne upolować :good: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też mam problem ze spodniami ..nienawidze obcisłych spodni i musze zawsze za długie kupować aby w pasie i w udach były ok... mój problem rozwiązuje jedynie sklep C&A .. ewentualnie Charles Vogele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abercrombie & Fitch

powinienieś wspomniec o cenach przy okazji :decayed:

może w US nie jest najdrożej ale w UE ceny hmm...jak paliwa u nas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie ma lepiej układających się spodni jak Lee :cool1:

dokładnie :cool1: tzn są, jeansy Tommy'ego Hilfigera :decayed: w Bydgoszczy w TK Maxx można :wink4:spodnie Hilfigera dostać w cenie Lee :cool1:

tylko ze jaką uważasz cenę Lee?:-) bo ja raz kupiłem za 320 zl a raz za nie całe 200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

G Star w zeszłym roku kupiłem model "worker" 51 % cotton 49 % polyester na obecna temperature bomba :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abercrombie & Fitch

powinienieś wspomniec o cenach przy okazji :decayed:

może w US nie jest najdrożej ale w UE ceny hmm...jak paliwa u nas :)

ja sie ubieram glownie w A&F

od razu zazanaczam drogi Zolwiku, ze ubrania tej marki sa raczej dla szczuplakow, wiec moze byc problem z takim krojem spodni

tam raczej przewaza fit&slim :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie ma lepiej układających się spodni jak Lee :cool1:

dokładnie :cool1: tzn są, jeansy Tommy'ego Hilfigera :decayed: w Bydgoszczy w TK Maxx można :wink4:spodnie Hilfigera dostać w cenie Lee :cool1:

tylko ze jaką uważasz cenę Lee?:-) bo ja raz kupiłem za 320 zl a raz za nie całe 200

te, które zazwyczaj ja kupuję kosztują od 219 do 289 :decayed: ja akurat spodnie Hilfigera kupiłem za 249 :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie ma lepiej układających się spodni jak Lee :cool1:

dokładnie :cool1: tzn są, jeansy Tommy'ego Hilfigera :decayed: w Bydgoszczy w TK Maxx można :wink4:spodnie Hilfigera dostać w cenie Lee :cool1:

tylko ze jaką uważasz cenę Lee?:-) bo ja raz kupiłem za 320 zl a raz za nie całe 200

te, które zazwyczaj ja kupuję kosztują od 219 do 289 :decayed: ja akurat spodnie Hilfigera kupiłem za 249 :cool1:

Ja w Warszawie w factory trafiłem za 199zł i nawet niezły wybór był :wink4: Ale hilfigera to nie oglądałem nawet nigdy... Ceny głupich koszulek zabijają :bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepsze, że tommy hilfiger w UK to coś na poziomie naszego reserve

dziwnej wartości dopiero nabiera w Polsce jako jakaś super marka za to w uk river island ma sporo wyższe ceny niż u nas.

dobre spodnie które nosiłem były takich firm:

Lee

Wrangler

Pull&Bear

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...