Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

truckmaniac Jako pierwszy zgadł nie zagłębiając się już w szczegóły - dajesz teraz Ty

A tak wygląda w całej okazałości

zagadka4.JPG

truckmaniac nie zgadl ale dobra. ... bo f430 i f430 scuderia to inne auta ktore sie roznia tylem[br]Dopisany: 03 Sierpień 2008, 22:13 _________________________________________________http://www.carprices24.com/cars/ferrari/F430-Scuderia/Ferrari-F430-Scuderia-2.jpg <-- tyl scuderii ktory byl na zdjeciu i ja powiedzialem ze to scuderia

http://www.autogaleria.pl/fotografie/ferrari/ferrari_f430_2004_02.jpg <-- tyl zwyklej f430

wiec jesli sie bawic panowie to raczej bedzie lepiej zebyscie wiedzieli co wstawiacie

Nie wpadajmy w skrajności mamy się bawić a nie odgadywać zagadki za milion złotych i wtedy szczegóły są ważne. To jest moja fotografia i ja nie widziałem napisu czy to jest taki F430 czy inny, więc uznałem że wystarczy taka odpowiedź.

angelo77 Brawo - dajesz

  • Odpowiedzi 3,5 tys.
  • Wyświetleń 127,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

spoko. ... ale to i tak 2 rozne auta ktore roznia sie min. tylem ( przodem, wnetrzem, zawieszeniem, silnikiem ) ( tak jak fiat bravo i brava )

a nie wiem czy by przeszlo jakby ktos bravo nazwal brava i na odwrot ....

pozdro[br]Dopisany: 03 Sierpień 2008, 23:05 _________________________________________________

Nie wpadajmy w skrajności mamy się bawić a nie odgadywać zagadki za milion złotych i wtedy szczegóły są ważne. To jest moja fotografia i ja nie widziałem napisu czy to jest taki F430 czy inny, więc uznałem że wystarczy taka odpowiedź.

angelo77 Brawo - dajesz

jesli nie zauwazyles kolego ... to w tej grze wlasnie chodzi o szczegoly

z mojej strony koniec OT

Opublikowano
  • Autor

pawel ! moze nie tyle o szczegoly, co o to, ze jak ktos wklei jakies autko, powinien sie o nim co nie co dowiedziec (wikipedia czy inne zrodla) i inni odgaduja, jesli ktos poda poprawna marke i model i ten kto wkleil foto zauwazy to moze juz uznac ale jesli przez jakas jego dluzsza nieobecnosc ktos by jeszcze podal np nie wiem... rocznuik i inny szczegol to ten wygrywa :] wiec to na tyle :decayed:

BAWIC SIE KURVA !! :kox::evil:

Opublikowano
  • Autor

fiat? alfa? wydaje mi sie wloskie

Opublikowano

Ok, moja kolej.

Powinno być łatwo, w końcu to w rodzinie...

3aa99628116a0519.jpg

Opublikowano
  • Autor

r8 z filmu "ja, robot"

[br]Dopisany: 03 Sierpień 2008, 23:40 _________________________________________________albo le mans[br]Dopisany: 03 Sierpień 2008, 23:41 _________________________________________________http://www.autogaleria.pl/fotografie/audi/audi_rsq_i_robot_2004_01.jpg

Opublikowano
  • Autor

rsq - rozne nazwy :wink4:[br]Dopisany: 03 Sierpień 2008, 23:42 _________________________________________________http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://blog.sanriotown.com/chezkoi:hellokitty.com/files/2007/06/rsq_03.jpg&imgrefurl=http://blog.sanriotown.com/chezkoi:hellokitty.com/category/uncategorized/koncept-kars/&h=768&w=1024&sz=62&hl=pl&start=8&um=1&tbnid=OZH5krq5TaA2GM:&tbnh=113&tbnw=150&prev=/images%3Fq%3Drsq%26um%3D1%26hl%3Dpl%26lr%3D%26sa%3DG

Opublikowano
  • Autor

b316205ec642ba5a.jpg

podpowiedzi nie bedzie, wiec nawet nie macie co prosic, bo to jest takie proste ze masakra...a to tylko dlatego ze juz mnie muli i w kime uderzam zaraz.[br]Dopisany: 03 Sierpień 2008, 23:53 _________________________________________________dalej bo jak nie to ide nyny

Opublikowano

Peugeot 306

Opublikowano
  • Autor

niee nawet nie blisko

Opublikowano

No to nie wiem :P

Lancia Delta ?

Opublikowano
  • Autor

mowilem za latwe :] smigalo sie takiem ... :cool1: ahh dobre autko wbrew niektorym opinia... :wink4:

truckmaniac wiesz co robic :good: a tym czasem ja mowie ELO wszystkim do jutra :]

Opublikowano

No to na dobranoc z innej mańki :P

ebd80f5ccbfe9961.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.