Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy poduszka kierownicy z B7 zamontowana do B6 wystrzeli prawidłowo w przypadku kolizji?


cool506

Rekomendowane odpowiedzi

To chyba to będzie:whistling:

Tak - kojarzę numer. Dzięki :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy telefon tak - nadal nie rozmawiał ze swoim kolegą. Teraz już nie odbiera :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek te auto ostatnio wisiało na allegro. może by poprosić sprzedającego żeby tylko kolumnę kierowniczą rozebrał i fote zrobił ile przewodów leci do taśmy.

---------- Post dopisany at 21:27 ---------- Poprzedni post napisany at 21:22 ----------

AUDI A4 3.0+LPG MANUAL QUATTRO SLINE NAVI BOSE XEN (2913098872) - motoAllegro

Tutaj link.

Bartek jeżeli nie masz czasu to ja chętnie pomogę mogę tam jutro zadzwonić i porozmawiać z typem i się dowiedzieć jak te przewody przy taśmie wygladają, bo chyba o to chodzi właśnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek te auto ostatnio wisiało na allegro. może by poprosić sprzedającego żeby tylko kolumnę kierowniczą rozebrał i fote zrobił ile przewodów leci do taśmy.

---------- Post dopisany at 21:27 ---------- Poprzedni post napisany at 21:22 ----------

AUDI A4 3.0+LPG MANUAL QUATTRO SLINE NAVI BOSE XEN (2913098872) - motoAllegro

Tutaj link.

Bartek jeżeli nie masz czasu to ja chętnie pomogę mogę tam jutro zadzwonić i porozmawiać z typem i się dowiedzieć jak te przewody przy taśmie wygladają, bo chyba o to chodzi właśnie?

To auto zostało sprzedane - gość nie chce podać kontaktu do obecnego posiadacza auta. Wystarczyłaby ta wyjebana poducha aby mieć jasność :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pytałeś goscia o samą poduszkę?

Pierwszy telefon miał miejsce w dniu gdy wrzuciliście linka z tym autem - od razu dostałem info, że auto zostało sprzedane i nie ma możliwości kontaktu z osobą, która kupiła to auto. Na początku Pan nie wydawał się być chętny do pogaduszek ale po wyjaśnieniu okoliczności jakoś to poszło... Otrzymałem informację, że swap kierownicy na model z RS4 wykonywał jego kolega i że porozmawia z nim o detalach tej modyfikacji (poprosiłem o kontakt ale nie dostałem go). Od tego czasu udało mi się dodzwonić do niego 3x - za każdym razem brak nowych informacji. Teraz nie mogę się dodzwonić (jutro znów spróbuję).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarżysko. O 14 dzwonię do nowego właściciela auta - mam nadzieję, że ten Pan będzie bardziej chętny do pomocy :kwasny:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodzwoniłem się dziś do aktualnego właściciela samochodu - obiecał pomóc. Wyciągniemy poduszkę - odczytamy jej numer, i sprawdzimy w jaki sposób został podłączony adapter. Mam dzwonić w tej sprawie do niego w poniedziałek. Stay tuned...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dogadaj się z Bartkiem co trzeba obadać albo foty zrób i będziemy wiedzieć co na żywo to na żywo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodzwoniłem się dziś do aktualnego właściciela samochodu - obiecał pomóc. Wyciągniemy poduszkę - odczytamy jej numer, i sprawdzimy w jaki sposób został podłączony adapter. Mam dzwonić w tej sprawie do niego w poniedziałek. Stay tuned...

Mieszka gdzieś w okolicy?

Możesz też z zaskoczenia zrobić test czy odpali ... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...