Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy poduszka kierownicy z B7 zamontowana do B6 wystrzeli prawidłowo w przypadku kolizji?


cool506

Rekomendowane odpowiedzi

wszyscy juz wplacili?

Nie. Od 3 osób nie dostałem jeszcze wpłaty - ale OK, resztę wykładam ze swoich :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszyscy juz wplacili?

Nie. Od 3 osób nie dostałem jeszcze wpłaty - ale OK, resztę wykładam ze swoich :wink:

Bartek podaj mi prosze te dane do przelewu na pw :hi: najwyzej wskocze na liste za kogos jesli nie moge doplacic dodatkowo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Bart-s tez mi prześlij numer konta to wpłacę za kogoś z listy co sie nie dorzucił. Moj kolega ostatnio miał tez wypadek b6 i kiera od a6 ale dostał w bok auta przy kole i wystrzeliła kurtyna i poducha we fotelu, widocznie tylko czujnik na słupku C dostał. Na kiedy będzie robiony ten test jak można wiedzieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Bart-s tez mi prześlij numer konta to wpłacę za kogoś z listy co sie nie dorzucił. Moj kolega ostatnio miał tez wypadek b6 i kiera od a6 ale dostał w bok auta przy kole i wystrzeliła kurtyna i poducha we fotelu, widocznie tylko czujnik na słupku C dostał. Na kiedy będzie robiony ten test jak można wiedzieć?

W związku z natłokiem aut z Multi - nie zabiorę się za to wcześniej niż w połowie kwietnia (obłożenie jest takie, że pracując na 4 zmiany i zajmując sie skrzyniami po prostu nie mam szans aby porządnie podejść do tematu airbagu :confused4:). Kasa już zebrana - ale dzięki za propozycję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebujesz jeszcze poduche po strzale z b6 ? Mam jakas starego typu 4 ramiona z poprzedniego wcielenia mojej pasci to moge wyslac :) Tylko nie wiem co Ci dokladnie potrzeba ale jesli jasiek to ktos go chyba wykastrowal nozykiem do tapet :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebujesz jeszcze poduche po strzale z b6 ? Mam jakas starego typu 4 ramiona z poprzedniego wcielenia mojej pasci to moge wyslac :) Tylko nie wiem co Ci dokladnie potrzeba ale jesli jasiek to ktos go chyba wykastrowal nozykiem do tapet :)

Nosb a z s4 co idzie na części nie masz jakiejś czasem bo autko wygląda jakby poducha wystrzeliła :tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart podaj mi na PW adres postaram sie wyslac ją w wolnej chwili. Z s4 wypalila ale komus po drodze sie widac przydala bo w aucie nie bylo .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart podaj mi na PW adres postaram sie wyslac ją w wolnej chwili.

Poszło na PW. Dzięki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek, wiesz juz mniej wiecej kiedy bedziesz bawil sie w robienie testu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną - nie zanosi się wcale. Sprzęt leży i kurzy się :facepalm: Mam za dużo pracy z CVT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś się dzieje w temacie czy mam się spodziewać zwrotu składki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andy - mogę Ci wysłać cały zestaw i przetestujesz go na sobie... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale o so chozi?

Podjąłeś zobowiązanie więc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda,ze sprawa umarła śmiercią naturalną,bo mam cały zestawik z B7 i chciałem włożyć.Chyba bedzie musiał pójśc do żyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie cierpliwości..

Bart się podjął to ogarnie temat

ja tam jeżdzę z kierą b7 i nie narzekam sterowanie działa lampki świecą :decayed:

a każdy kto kupił używaną furkę dopóki fizycznie nie sprawdzi nie może mieć pewności że poducha zadziała :wink: ba w nowym salonowym też tej pewności nie ma ale wtedy jest inaczej bo można sądzić :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie umarło - po prostu nie mam czasu się tym zająć (to nie jest chop siup kilka minut). Po prostu testy odbędą się w innym terminie...

Jeśli znajdzie się ktoś chętny na przejęcie sprawy - bez problemu udostępnię sprzęt.

Andy - rozumiem Twoje rozczarowanie dlatego odsyłam Ci Twój "wkład"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę zwrotu, chcę poznać orientacyjny termin prób i później dowiedzieć się co z nich wynikło.

Odeślę ten przelew, zaznaczam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę zwrotu, chcę poznać orientacyjny termin prób i później dowiedzieć się co z nich wynikło.

Odeślę ten przelew, zaznaczam.

VS.

Coś się dzieje w temacie czy mam się spodziewać zwrotu składki?

:facepalm:

Twój wcześniejszy wpis sugeruje co innego.

Nie mogę podać terminu ale z pewnością mogę też powiedzieć, że nie porzucam projektu - muszę go jedynie przesunąć w czasie. Jeśli ktoś jednak czuje się takim obrotem sprawy zawiedziony - bez problemu oddaję włożony wkład.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...