Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Chwilowe przymulenie przy ostrym ruszaniu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No dalej to już wróżenie z fusów, zrób porządną diagnostykę ( logi ) :gwizdanie:

Opublikowano

dokładnie, przede wszystkim logi jak zachowuje się turbo i N75 wtedy będzie wszystko jasne

Opublikowano

na III biegu już jest wszystko git i rwie cały czas od dołu do góry zrobie logi jak warunki pogodowe na to pozwolą

Opublikowano
  • Autor

pompki w jakim stanie masz ?

Opublikowano

szczerze mówiąc nie wiem niedawno miałem problem z turbiną bo kierownice byłe zapieczone i robiłem logi to nikt nic nie pisał że coś z nimi nie tak

Ok wrzucam logi Statyczne i BS

Statyczne

Grupy: 001,003,004 - http://vaglog.rtnet.pl/Krzysiekcalibra_72940.html

Grupy: 007,023 - http://vaglog.rtnet.pl/Krzysiekcalibra_72938.html

Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/Krzysiekcalibra_72939.html

Grupy: 013,018 - http://vaglog.rtnet.pl/Krzysiekcalibra_72941.html

BS

Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/Krzysiekcalibra_72943.html

Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/Krzysiekcalibra_72942.html

Dynamiczne wrzucę wiecczorem

Grupy: 001,003,004 - http://vaglog.rtnet.pl/Krzysiekcalibra_73020.html

Grupy: 008,010,011 - http://vaglog.rtnet.pl/Krzysiekcalibra_73019.html

zrobiłem też na II biegu :

Grupy: 001,003,004 - http://vaglog.rtnet.pl/Krzysiekcalibra_73021.html

Grupy: 008,010,011 - http://vaglog.rtnet.pl/Krzysiekcalibra_73022.html

czy widzi ktoś tam coś niepokojącego??

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

cos sie wyjasnilo z twoim problemem ?

Opublikowano

Siema

A masz moze ASR?

Ja niestety mam to dziadostwo co niby ma zapobiegać zerwaniu kół przy ruszaniu. Ale jak za bardzo dam w palnik to tak potrafi zamulić ze prawie zgasić silnik i zatrzymać auto np w połowie skrzyżowania. Masakra. Bardzo niebiezpieczne dziadostwo. Na szczęście mam przycisk który wyłącza to badziewie. Ale po kolejnym zapaleniu znów sie z automatu załącza i trza je wyłączyć za kazdym razem. Ja właśnie bym to obstawił jak masz ASR?

Pozdro

ZC

Opublikowano

Ja ma ESP ale to napewno nie od tego bo jak wyłączam ESP to jest to samo w logach ponoć coś wychodzi nie tak z EGR więc go zaślepie i zobacze czy to coś pomoże

Opublikowano

Nie cieknie ci pompa vacum? Sprawdź pompę.

Opublikowano
  • Autor

no troszke cieknie z wezyka

---------- Post dopisany at 01:13 ---------- Poprzedni post napisany at 01:12 ----------

mi tez z egr cos nie tak wychodzilo i z przeplywka. Egr juz zaslepiony, przemplywka wylaczona !

Opublikowano

POdobne objawy były u kolegi .Wymienił pompę vacum i pomogło. Nie wiem co w twoim przypadku może być odpowiedzialne za to przymulenie. Odpisz jak znajdziesz przyczynę.

Opublikowano
  • Autor

po zaslepieniu egr i wylaczeniu przeplywki wszystko wrocilo do normy. Zobacze na jak dlugo

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.