Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BRB] Moja a4 b7 czarny sedan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wreszcie doczekałem się mojej :a4fan: miało byc :quattro: ale nie wyszło.

Opis:

- silnik 1,9 tdi BRB bez DPF

- kolor czarna perła LZ9Y

- felgi alu ori 16'' + zimówki Dunlop 205/55R16

- felgi s-line 17" + letnie Vredestein Ultrac Cento 225/45/17

- ABS

- ESP

- elektryczne szyby - przód

- otwieranie i domykanie szyb z pilota

- tempomat

- czujnik deszczu

- czujnik zmierzchu

- lusterko wew. Fotochromatyczne

- coming/leaving home

- radio CD, mp3 + Navi

- bluetooth

- zestaw głośnomówiący

- uchwyt pod telefon

- skórzana tapicerka

- podgrzewane fotele przód

- skórzany drążek

- skórzana kierownica

- podłokietnik przód i tył

- aluminiowe listwy wewnątrz

Poniżej parę fotek auta:

image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg

image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg

image.jpg

A tu parę fotek autka zaraz po umyciu :kox:

Obraz_005.jpg Obraz_006.jpg Obraz_007.jpg Obraz_009.jpg

Obraz_012.jpg Obraz_013.jpg Obraz_015.jpg Obraz_018.jpg

Pierwszy mod już jest :kox:

Denerwowały mnie liście i śnieg przy akumulatorze więc dokupiłem podszybie :)

- przed i po

P1250703.jpg P1250705.jpg

Wywaliłem też uchwyt na telefon bo przeszkadzał, a i tak go nie używam :)

Na lato kupiłem felgi 17" s-line i oponki Vredestein Ultrac Cento 225/45/17

Obraz_011.jpg

Mile widziane uwagi i opinie oraz propozycje zmian. Szleństw nie będzie bo z kaską słabo ale kto wie może się na coś skuszę :)

Opublikowano

fajna baza do modów.. ja bym mu dodał bi-xenon i RNS-E :kox: szkoda, że ma zwykłe stołki.. ale chociaż w skórze :good:

Opublikowano

trocha modzynio bydzie :wink4::decayed: wpadaj na spoty :wink4: widze ze kolega z sąsiedniej wsi :cool1:

Opublikowano

Najlepszy kolor noi sedan :kox: , do zmian to masz pole do popisu :good:

Opublikowano
  • Autor

fajna baza do modów.. ja bym mu dodał bi-xenon i RNS-E :kox: szkoda, że ma zwykłe stołki.. ale chociaż w skórze :good:

Też by mi się podobało RNS-E ale trochę drogie a niestety mam inne wydatki :confused4: co do stołków to są w super stanie i bardzo mi się podobają (no i grzeja :gwizdanie:)

Na lato myślę nad felgami 17" może wzór rs4 chyba ze macie ciekawsze propozycje.

Opublikowano

Widzę, że w końcu kupiłeś tą A4, co dawałeś do działu zakupu kontrolowanego :)

Ładne auto, oby służyło

Pozdrawiam.

Opublikowano

Piękna sztuka :naughty:

Opublikowano

audi to audi, fakt tanim kosztem mozesz kilka rzeczy porobic :) moze zamiast rns-e, bns 5.0 ?:P

Opublikowano

no to szkoda ze nie quattro ale życzę bezawaryjności :good:

Opublikowano
  • Autor

no to szkoda ze nie quattro ale życzę bezawaryjności :good:

ciężko trafić dobre quattro w dobrej cenie :confused4: gratuluję szczęścia tym którym się udało

Opublikowano
  • Autor

Kolega nie zainteresowany spotami :gwizdanie:

Kolega narazie na L4 :( pozatym nawet jak bym byl zdrowy to nie wiem czy by mi się chciało w taki mróz. Moze jak bedzie cieplo to wpadne na jakiegoś spota w okolicy.

Opublikowano

Kolega nie zainteresowany spotami :gwizdanie:

Kolega narazie na L4 :( pozatym nawet jak bym byl zdrowy to nie wiem czy by mi się chciało w taki mróz. Moze jak bedzie cieplo to wpadne na jakiegoś spota w okolicy.

To wracaj do zdrowia :good: daleko jechać nie musisz i ciepełko też jest :wink4: > http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=235046.0

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Wreszcie znalazłem trochę czasu żeby zrobić jakieś fotki na nowych felgach :kox:

Obraz_005.jpg Obraz_006.jpg Obraz_007.jpg Obraz_009.jpg

Obraz_012.jpg Obraz_013.jpg Obraz_015.jpg Obraz_018.jpg

Opublikowano

podoba mi się :good: ale leciutkie obniżenie by sporo pomogło :decayed:

Opublikowano
:naughty: tak jak jedrekx mówi trocha gleby wskazane
Opublikowano

1BE by zrobiło robotę :wink:

Opublikowano
  • Autor

Wystarczy zmienić sprężyny czy amortyzatory też?

Opublikowano

Jakbyś wrzucił amorki również dostosowane do sportowego zawieszenia to byłoby idealnie. :wink4: Ale sporo ludzi wrzuca tylko sprężyny (1BE, H&R, i inne) i dają radę. :whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.