Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] Rozrząd z Allegro 1.9 PD


MIIKEW

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

mam pytanie do znawców, uprzedzając że pierwszy raz w życiu wymieniam rozrząd w swoim aucie (jeszcze w żadnym nie wymieniałem - kupowałem ze zrobionym i sprzedawałem jak miałem robić)

Czy rozrząd z allegro taki

http://allegro.pl/rozrzad-pompa-wody-seat-leon-1-9-tdi-bkc-bjb-bls-i2063958975.html

to dobry wybór ?

tu jest to samo tylko z pompą DOLZ (podobno to Ruvile)

http://allegro.pl/rozrzad-pompa-wody-vw-touran-1-9-tdi-avq-bkc-bru-i2063957595.html

co byście radzili kupić ? czy może lepiej kupić zestaw conti + skf ? ale tego nie mam pod ręką w krakowie

i druga rzecz ile kosztować powinna wymiana takiego rozrządu w passacie b6 ? bo silnik poprzecznie, zderzaków i chłodnic nie trzeba zdejmować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spytaj TOM77 lub Dzik w jakiej cenie ma dobry zestaw do Ciebie i daj sobie spokój z allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie jak wyżej napisane.nie kupuj takich rzeczy na aledrogo. :thumbdown: lepiej pare groszy dopłacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchaj osobiście takich rzeczy bym na alegro nie kupował a patrzyłeś różnice w sklepie a na tym alegro??a po drugie znaczek hmmm no wiesz w tych czasach wszytko się da zrobić. po trzecie złóż zapytanie do tom77 i zobaczysz za ile CI wyceni.to są Twoje pieniadze ale ja bym na alledrogo tego nie kupił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie nie chodzi mi że to jest na allegro bo tak naprawdę to jest sklep w Krakowie tylko podałem ich aukcje bo numery części są podane i potrzebuje potwierdzenie albo i nie że to są części wysokiej jakości albo nie (zakładając że to oryginały oczywiście)

cena mnie raczej też nie obchodzi za części bo mam tam jeszcze u nich rabat

ale podstawowe pytanie to czy lepiej wziąć pasek conti czy ten VW i to samo sie tyczy rolki i pompy, czy może lepiej cały komplet od SKF [br]Dopisany: 02 Luty 2012, 10:23_________________________________________________jak wspomniałem cena jest mało ważna, natomiast liczy się dla mnie co wybrać i że mogę to kupić za dwie godziny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny za części rozrządu w ASO nie są wcale takie wysokie - jeżeli dobrze pamiętam to do AVF-a płaciłem 480zł + pompa ale nie pamiętam ile za nią dawałem[br]Dopisany: 02 Luty 2012, 10:44_________________________________________________ps. ja kupowałem w ASO Seata :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem w ASO Skody bo do Superba PD to samo podchodzi więc zestaw rozrządu 440zł plus 234zł za pompę wody jak oddałem starą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To strasznie tanio !! Dwa lata temu kupywalem zestaw to kosztowal okolo 1300 zl !! :blink: oco kaman ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To strasznie tanio !! Dwa lata temu kupywalem zestaw to kosztowal okolo 1300 zl !! :blink: oco kaman ??

popatrz jak przepłaciłeś. :kox: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale to są oryginały, to jakie moga być lepsze ?

Poczytaj w dziale o olejach do TDI kupowanych na allegro... i tez oryginaly.

Teraz wszystko mozna podrobic. I ladnie zapakowac. No chyba ze sie myle... :gwizdanie:

Ale moze to naprawde jest oryginalne... Wyglada bardzo ladnie.

A cos takiego znalazlam na niemieckim forum audi...

also auf in die audi werkstatt ....

zahnriemen , wasserpumpe und die restlichen riemen + klimaanlage nachfüllen .

audi freundliche sagt zu mir da können sie mit 1000 € rechnen .

ich erstma total am boden zerstört und gleich mal zur vw werkstatt mit audi service .

zahnriemen , wasserpumpe und die restlichen riemen + klimaanlage nachfüllen .

vw freundliche sagt zu mir das kostet sie ca 600-700 euro also gleich ein termin gemacht .

bezahlt habe ich bei vw 690 € ... die 1000 € bei audi war nur ein voranschlag das wäre sicher teurer geworden .

auto war audi a4 1.9 tdi 131 ps

Jesli policzymy euro po 4.5, to 700 euro jest ponad 3000 zl.

Za czesci i robocizne. Jesli policzymy polowe za prace to okolo 350 euro pozostaje na czesci.

To jakim cudem u nas oryginalne czesci (600zl) moga kosztowac okolo 130 euro....

No nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:slina:Off: A ja chyba wiem . Po prostu to jest Polski rynek i Polskie ceny, oczywiscie moga dac Niemieckie ceny u nas takie jakie sa u nich tylko kogo byloby na nie stac. Przykladowo wymiana Filtrow we wloszech (plus zakup) oscyluje w granicy 202 ojro (wiem bo mam jeszcze karty z cenami z wloch z mojego auta), dalej wymiana rozrzadu+czesci 425 ojro. Takie sa przykladowe ceny za granica oczywiscie nie ASO tylko zwykle warsztaty ;) , tylko oni zarabiaja 3x tyle co my :P I na naszym rynku musza byc inne,troche mniejsze ceny. Chyba mam racje nie ? :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chyba wiem . Po prostu to jest Polski rynek i Polskie ceny,

Ciekawe ze jesli chodzi o paliwo (diesel) to nikt sie nie przejmuje ze to Polski rynek.

I ze pensje mamy 3x nizsze...

A ceny sa takie same jak w Deutschland ... :gwizdanie:

Wiec moze i masz racje, albo i nie.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nie kupil wszystkiego co trzeba do wymiany rozrzadu cos mi sie zdaje a moze jakas totalna tanioche.... Paski, pompa wody , napinacz hydrauliczny ponoc najdrozszy z tego wszystkiego i co tam jeszcze sie wymienia ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...