Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Upgrade hamulców w A4 B6/B7


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

Zaciski z jarzmami, klockami plus przewody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

devastation, a wracając do mojego pytania o kompatybilność hamulców b8 z b7 to oprócz tarcz reszta elementów jest taka sama czy się różnia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przewody hamulcowe musza byc od tego zacisku ktory montujesz na aucie. Czyli zacisk B6/7, przewody B6/7.

Zaciski B8, przewody B8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jezeli chodzi o jarzma, sa takie same czy inne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarzma sa inne, zupelnie inna konstrukcja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nowosci:

W ICarsie pojawil sie Galfer, klocki w jakosci OE, dostawca wielu europejskich firm w materii klockow hamulcowych, ceny przyzwoite

oraz ceramiczny Jurid White

Duzo tanszy od Ate Ceramic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomik a miałeś do czynienia z klockami Hawks performance made in usa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze dla pewności powiedzcie mi proszę, bo mam z B8 zaciski, klocki, przewody i tarcze które nie będą pasowac do b7. Muszę dokupić zateb8m nowe tarcze od b7, jarzma od b8 no i osłony na tarcze od b7 czy b8? coś jeszcze trzeba będzie zmienić. hamulce z b8 pochodzą z wersji 3.0, 320mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbym wiedział to bym nie pytał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrob zdjecie tego szajsu to Ci napisze co i jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze dla pewności powiedzcie mi proszę, bo mam z B8 zaciski, klocki, przewody i tarcze które nie będą pasowac do b7. Muszę dokupić zateb8m nowe tarcze od b7, jarzma od b8 no i osłony na tarcze od b7 czy b8? coś jeszcze trzeba będzie zmienić. hamulce z b8 pochodzą z wersji 3.0, 320mm.

I wyjdzie Cie to 3x drożej niż jakbys kupił normalny zestaw z b7...:doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam klubowiczów. Podpinam się pod temat. Mam Audi A4 b6 2004r silnik AVF. Nie jeżdżę dynamicznie jednak czasami mam sytuacje gdzie potrzebuję skuteczniejszych hamulców. Chciałbym wydać właściwą kasę na zmianę fabrycznych zestawów na większe. Potrzebuję wszystkich elementów przód/tył do wymiany pod felgi 16". Może ktoś da namiary na części i gdzie to porządnie wymienić w okolicach Trójmiasta. Sam nie biorę się za hamulce nie robiłem tego więc proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam klubowiczów. Podpinam się pod temat. Mam Audi A4 b6 2004r silnik AVF. Nie jeżdżę dynamicznie jednak czasami mam sytuacje gdzie potrzebuję skuteczniejszych hamulców. Chciałbym wydać właściwą kasę na zmianę fabrycznych zestawów na większe. Potrzebuję wszystkich elementów przód/tył do wymiany pod felgi 16". Może ktoś da namiary na części i gdzie to porządnie wymienić w okolicach Trójmiasta. Sam nie biorę się za hamulce nie robiłem tego więc proszę o pomoc.

Wsztrzymasz się z bolami jeszcze 2 tygodnie ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK Dev, nie pili mnie tak mocno więc poczekam. Chciałbym jednak aby zestaw był pewny no i dobrze zamontowany dlatego pytanie o dobry warsztat. Mam złe doświadczenia z grzebania ,,fachowców" w układ hamulcowy. Wożę często dzieci więc zależy mi na niezawodności. Dzięki Siemian za zainteresowanie napisz co tam masz, może jakieś foty, popytam kolegów z forum czy ten zestaw jest pewny i podejdzie jeżeli Dev nic nie znajdzie. Odezwę się wieczorem. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...