Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:shocked:
  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Wyświetleń 1,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nowe tarcze Movit 370x35mm dla Audi RS4 B7 :)

będą pracować z klockami DS2500 w zacisku 8-mio tłoczkowym.

Się wreszcie doczekałem do swego auta :naughty:

Po prawej orginalna tarcza RS4 B7 365x34mm (jest około 30% cięższa od Movita)

dsc03566bn.jpg

dsc03567b.jpg

jeśli można wiedzieć ile dałeś pv
Opublikowano

:kox: :kox: :kox:

dsc0035hx.th.jpg dsc0036po.th.jpg dsc0037gq.th.jpg dsc0038jjb.th.jpg

Opublikowano

no to teraz szukaj 300mm

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:kox: :kox: :kox:

dsc0035hx.th.jpg dsc0036po.th.jpg dsc0037gq.th.jpg dsc0038jjb.th.jpg

Będzie można je zobaczyć na aucie późną wiosną :polew:

Opublikowano

:kox: :kox: :kox:

dsc0035hx.th.jpg dsc0036po.th.jpg dsc0037gq.th.jpg dsc0038jjb.th.jpg

Będzie można je zobaczyć na aucie późną wiosną :polew:

:tongue4::decayed:

------

Jeśli jeden z Szanownych Forumowiczów przychyli się do powiedzenia "remont nie zając, nie ucieknie" [:lol1:] to może być duuużo szybciej :wink4:

Opublikowano

dzisiejsza robótka :wink4: :wink4: :wink4: :wink4: :

4549738f92d4d05amed.jpg

4de63be387a8959amed.jpg

zestaw ma wrzucone nowe tłoczki ze stali nierdzewnej, nowe prowadnice, uszczelnienia zewnetrzne i wewnetrzne ori Ate

jutro zestaw pojedzie do jednego z Kolegów z forum, mam nadzieję ze będzie zadowolony :chytry: :chytry: :chytry:

Opublikowano

Ile to mm? :embarrassed:

Karwa, a ja bez samochodu :kwasny: ;( :confused4:

Opublikowano

to jest zestaw na przód 312mm, tłoczek 57mm

o ile Ci o to chodziło....

Opublikowano

Pytanie do fachowcow:) Czy zaciski przod od A6 C6 2006r sedan 3,2 TFSI beda pasowaly pod tarcze 320mm?? Ewentualnie pod jakie tarcze sa te zaiski. Wiem tylko ze na zaciskach sa napisy 974; S04. Pozdrawiam

Opublikowano

pasuja, ale tarcza juz nie jezeli mowimy o B6

Opublikowano

jaki jest kosz nowych tarcz 320mm? 345??

Opublikowano

od 180zl w gore

Opublikowano

Panowie reasumując to wszystko co tu przeczytałem to mnie głowa boli i dostaje już :kox::) Jak dla mnie heble to rzecz najważniejsza w aucie. Powiedzcie co najlepiej zamontować do tyłu za system hamulcowy, mając już na półce czekające na wiosenny montaż przód S4 345mm i pompę hamulcową od S4. Nigdzie nie mogę znaleźć tyłu od S4 a z tego co tu wyczytałem jest parę innych opcji na wentylach z tyłu. Co sensownego byście mi polecili? takiego co jest do dostania i na linki. z góry wielkie :notworthy:

Opublikowano

powiem ci że dostać coś sprawa cięzka jeszcze rok temu miałem kłopot z dostaniem 321 :polew:

teraz bez problemu

myślę że z wentylowanych to tylko od esy bo z 3,0 sa zwykłe

może siemian albo devastation mogli by coś załatwić :mysli:

Opublikowano

pompę hamulcową od S4. Nigdzie nie mogę znaleźć tyłu od S4 a z tego co tu wyczytałem jest parę innych opcji na wentylach z tyłu. Co sensownego byście mi polecili? takiego co jest do dostania i na linki. z góry wielkie :notworthy:

nie ma potrzeby wrzucac pompy od S4-ki, ta co jest u Ciebie bez problemu ogarnie

mozesz wrzucic 300mm lub 330mm

wal do Siemian-a, ja mam kilka kpl 300mm ale juz zaliczkowane ;( ;( ;( ;(

Opublikowano

pompę hamulcową od S4. Nigdzie nie mogę znaleźć tyłu od S4 a z tego co tu wyczytałem jest parę innych opcji na wentylach z tyłu. Co sensownego byście mi polecili? takiego co jest do dostania i na linki. z góry wielkie :notworthy:

nie ma potrzeby wrzucac pompy od S4-ki, ta co jest u Ciebie bez problemu ogarnie

mozesz wrzucic 300mm lub 330mm

wal do Siemian-a, ja mam kilka kpl 300mm ale juz zaliczkowane ;( ;( ;( ;(

Ja na wiosne dopiero planuje upgrade hebli tak więc mogę poczekać bardzo cierpliwie :)

Opublikowano

poszukam, choc kolejka jest długa

kpl. 300/22mm tarcze, klocki, zaciski, jarzma, osłony, sruby, malowanie proszkowe na dowolny kolor

koszt ok 1200zł

Opublikowano

ja mam jeden komplecik ale sprzedany. Jeden będe być może jeszcze miał

Opublikowano

Klocki już się ułożyły, tył zaczął hamować :decayed:, już nie ma takiej bryndzy jak zaraz po założeniu :naughty:

Ale nadal nie spełniają one moich oczekiwań .... :evil: Więc ....

W przyszły weekend (w trakcie tygodnia nie będzie mi się chciało a i klekot stoi wtedy bezczynnie w garażu) będę miał dostęp do tego przyrządu do wciskania tłoczków więc zajmę się porządnym odpowietrzeniem tylnych zacisków.

dsc0035spj.th.jpg

To że klocek nie zbiera tego paska zaznaczonego na czerwono - tak będzie już na stałe?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.