Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kusisz... tylko co ja poczne ze swoimi 15' ori aluskami z nowkami oponami zimowymi jakbym to wstawil hm... Juz zakupilem nie dawno zaciski i tarcze 320 i zwrocilem bo przyszly niekompletne. Daj na pw przyzwoita oferte cenowa to rozwaze i moze w tym roku skusze sie na ten mod.

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Wyświetleń 1,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Te tarcze nie podchodza do A4

Opublikowano

ale zaciski juz tak prawda? ;) ewentualnie trza by było szukac tarcz pod a4?

Opublikowano

Dokladnie

Opublikowano

Deva, jakie klocki do mnie polecasz? Bo muszę wymienić. A6 2006 BPJ:hi:

Opublikowano

Ori, nawet mam takie :decayed:

Opublikowano

hał macz komplet:decayed:

Opublikowano

Tomek wziąłem komplet od Ponczo ten ze zdjecia, darowalem sobie te tarcze bo jak napisales, ze nie podejdą to chcialem zaoszczedzic cierpienia dla kuriera na 5 piętro :decayed: Napisz mi jakie tarcze i klocki do tego trzeba brac aby w B6 weszło to p&p. jezdze oko 5-7tys km rocznie glownie miasto wiec nie chce czegos rajdowego i z gornej polki cenowej. cos po srodku, nie wiem tarcze które za szybko nie będą korodowały np. z Ate albo zimmermany? i do tego nie glupi klocek abym poczuł jakość w hamowaniu i szybko nie musiał dopłacać do zmiany klocka. i kosztorys do tego na PW choc a wtym miesiacu juz raczej chyba nie uciągnę finansowo :doh:

Opublikowano
hał macz komplet:decayed:

Dla Ciebie niewiele, kiedy chcesz odebrac ? :wink:

---------- Post dopisany at 15:10 ---------- Poprzedni post napisany at 15:09 ----------

Tomek wziąłem komplet od Ponczo ten ze zdjecia, darowalem sobie te tarcze bo jak napisales, ze nie podejdą to chcialem zaoszczedzic cierpienia dla kuriera na 5 piętro :decayed: Napisz mi jakie tarcze i klocki do tego trzeba brac aby w B6 weszło to p&p. jezdze oko 5-7tys km rocznie glownie miasto wiec nie chce czegos rajdowego i z gornej polki cenowej. cos po srodku, nie wiem tarcze które za szybko nie będą korodowały np. z Ate albo zimmermany? i do tego nie glupi klocek abym poczuł jakość w hamowaniu i szybko nie musiał dopłacać do zmiany klocka. i kosztorys do tego na PW choc a wtym miesiacu juz raczej chyba nie uciągnę finansowo :doh:

Jak bedziesz ogarniety finansowo to sie odezwij

Opublikowano

A jak jest z zaciskami od B8 (S4) do B7 pasują P&P ?

Wyglądają na gabarytowo mniejsze, więc pewnie i lżejsze od tych z S4 B7.

Na pewno potrzebne by były inne tarcze, ze względu na pierścień centrujący,

Opublikowano

Zaciski sa zamienne z B8 pasuje do B6/7 i odwrotnie.

Trzeba zmieniac tez przewody, waga zaciskow zblizona.

Tarcze nie pasują

Opublikowano

Czyli można poszerzyć pole poszukiwań, dzięki za info.

Z tymi przewodami to rozumiem, że w B8 są inne końcówki ?

Opublikowano

W B8 nie ma przejscia z elastycznego w metalowy. Przewod wchodzi bezposrednio w zacisk.

Jak chcesz to mam kpl na przod z B8 z nowymi tarczami i klockami.

Opublikowano

Na chwilę obecną badam temat, namierzyłem S4 B8, ale fundusze okrojone innymi priorytetami. W razie co zawsze mam Twój profil na uwadzę z dobrymi zestawami :wink:

Opublikowano

Mam też cosik takiego...

20130615_122348.jpg

Opublikowano

ja na dniach będe miał zestaw hamulcowy przód/tył z S4 B7 w razie . Z S4 B8 też mam :wink:

Opublikowano

Ma juz ktos przetestowane komplety klocki Steinhof i tarcze Textar? Celuje w rozmiar 320 i cena ma tu znaczenie, napewno niechce shitu typu brembo mialem kiedys w innym autku i wiem ze byle co to bylo

Opublikowano

kup tarcze zimmermana lub ferodo, klocki ferodo albo ori

Opublikowano

wystarcza bez nawiercen

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.