Opublikowano 12 Czerwca 201313 l Ktoś chętny ? http://s13.postimg.org/gg8p5r3er/20130612_132447.jpg 300mm?
Opublikowano 12 Czerwca 201313 l Ktoś chętny ? http://s13.postimg.org/gg8p5r3er/20130612_132447.jpg 300mm? zakladzasz jazmo od s4 b6 i jest 300mm....bo to ten sam zacisk co w rs4 b7 co DEV?
Opublikowano 15 Czerwca 201313 l Bo to jest alu zacisk od RS4 B7, a jarzma od A6 C6. ---------- Post dopisany 15-06-2013 at 22:11 ---------- Poprzedni post napisany 12-06-2013 at 16:29 ---------- Szukam kolejnego chętnego ....
Opublikowano 15 Czerwca 201313 l tomasz co myslisz o budzetowych tarczach i klockach master sporta? szukam czegos taniego do innego niezbyt mocnego auta
Opublikowano 17 Czerwca 201313 l Pytanie do tych, ktorym nieobcy jest temat modow z hamulcami. Czy przednie zaciski Ate z A6 C5 V6 3.0 benzyna wejda plug &play do A4 b6? Jakie tarcze fabrycznie siedza w A4b6 oraz A6 C5 V6 3.0 benza. Mam zamowiony caly przedni zestaw z A6 C5 3.0 benza i nie wiem czy tarcza to 320mm siedzi tam czy cos innego?
Opublikowano 17 Czerwca 201313 l Obadalem z wygladu, gdzies obilo mi sie o uszy ze zaciski z A6 C5 3.0tdi pasuja plug & play do a4 b6 wiec pomyslalem ze z 3.0 benzy tez bedzie pasowac. Kompletne zaciski Ate z ori klockami w bdb stanie + ori tarcze stan jak nowe wynioslo mnie 180zl + 140zl= 320zl. To chyba dobra cena?
Opublikowano 17 Czerwca 201313 l A6 C6 w C5 nie było 3,0 TDi cena dobra tylko pewnie tarcze będzie szmelc bo będą miały bicia
Opublikowano 17 Czerwca 201313 l Zestaw jest z A6 C5 3.0 benzynka a nie tdi tarcze podpisane, że igły, nie widac aby miały wyjechany rant, wiec mam cicha nadzieje, że bedzie z nimi all ok. Ciesze sie, że to plug & play przy okazji wymienie plyn hamulcowy na nowy, jaki polecacie w rozsadnej cenie? Nie da sie podmienic zaciskow samemu?
Opublikowano 17 Czerwca 201313 l Na lepszych zdjeciach ktore mam w telefonie widzialem,ze sa tam blaszki w zaciskach, a co tam specjalistyczne oko wypatrzylo cos nie teges?
Opublikowano 17 Czerwca 201313 l Wlasnie nic nie widze i dlatego pytam. Moge Ci to pomalowac proszkowo, kolor dowolny.
Opublikowano 17 Czerwca 201313 l Drugi raz pogiąłem gładkie tarcze ATE 288 przy przebiegu ok 20 tys. km. Jakiej firmy tarcze na szybko założyć, żeby nie były z plasteliny i "pasowały" do klocków ATE?
Opublikowano 17 Czerwca 201313 l ktos mial doczynienia z tarczami rotinger i klockami steinhoff ? made in polandzestaw 312mm na przod to taniocha, 320zł Tarcze hamulcowe 312mm+ klocki PRZÓD Skoda Superb (2002-2005r.) : MARTEC tu niby obiektywny test Test tarcz i klocków Rotinger i Steinhof - rok i 19000 km Też poczytałem różne fora i niby fajna alternatywa dla droższych zestawów. Mam do wymiany teraz komplet przód i tył i może wezmę na próbę to opiszę co i jak chyba że już ktoś testował
Opublikowano 17 Czerwca 201313 l jaj uz zamowilem 288x25 zobaczymy, auto to setka 2.0 115KM ale w sumie kawal samochodu do zatrzymania, za pare misiecy moze napisze opinie jak nie zapomne ;d do siebie zamowilem mimo wszystko ferodo 312
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto