Opublikowano 24 Lutego 201313 l słuchaj zawsze możesz zmienić na Vw Polo, będzie taniej.Kupujesz auto klasy Premium, a spodziewasz się kwot jak za Fiata Pande?? Nie ma to jak post z anusa Chyba trochę bardziej nabijasz się z siebie samego teraz ---------- Post dopisany at 21:42 ---------- Poprzedni post napisany at 21:40 ---------- cały zestaw mozna skompletopwac samemu za niższa cene która podawałem można wssytko, też kompletowałem swego czasy 345/300 m.in z twoim supportem... ale to wcale taniej i tak nie wychodzi...
Opublikowano 4 Marca 201313 l Siema, ma ktoś zebrane kompedium wiedzy nt. swapu hamulców z s4 ?? 345/300 ?? przeleciałem 30 stron i padłem... chodzi mi o numery części. Kombinacji tarcza/klocek też masę spotkałem i też nie wiem co ew. wybrać, chce skompletować sobie klocki na później, tak żeby dojechać tarcze ori. btw. jakie hamulce montowali do BEX'a ?? bo spotkałem się z różnymi oznaczeniami w katalogach 312-288-280/255-245.
Opublikowano 4 Marca 201313 l BEX ma 312/25 - 255/10 mm ori nr bedziesz miec tylko na osłonach, reszta nr nie jest opisana w ETCE tarcze Otto Zimmermann, klocki ori lub Ferodo, oplot, dobry płyn
Opublikowano 4 Marca 201313 l W takim razie nie jestem w stanie po numerach sprawdzić, czy to faktycznie zacisk od S4 ??? Nie znam się na tyle żeby po szczegółach poznać co to za zacisk.
Opublikowano 4 Marca 201313 l Na jarzmie od S4 jest nabita liczba 663. A na aluminiowej czesci zacisku 981 i 982
Opublikowano 5 Marca 201313 l mam pytanie do specjalistów.. muszę jak najszybciej skompletować zestaw do mojego corrado zacisk mam mam z porshe Boxtera 986 do zacisków dostałem ferodo premier.. fakt że gratis.. no ale szału nie ma muszę zamówić też tarczę 312mm z audi 1.8t przy okazji dorabiając rozstaw 5x100, ale to akurat nie jest problem jaki zestaw wybrać do bardzo agresywnej jazdy, przy okazji aby to wszystko jak najsłabiej się pyliło.. ? przerażające są ceny.. bo kpl np yellow stuf + DBA street gold wychodzi prawie 2600zł może na razie zostawić te klocki od ferodo i dać np po taniości EBC z nawiertem? Wie ktoś jak wygląda trwałość takich tarcz?
Opublikowano 6 Marca 201313 l muszę zamówić też tarczę 312mm z audi 1.8t przy okazji dorabiając rozstaw 5x100, ale to akurat nie jest problem ori 312 5X100 jeśli szukasz, masz w Audi TT-Quattro (225hp) | VW Golf IV anniversary | Golf IV GTI AUQ | Skodá Octavia VRS | VW Golf IV V5 170 | VW Golf IV V6 4 Motion więcej info w linku
Opublikowano 6 Marca 201313 l wiem, wiem.. ale tutaj nie tylko średnica ma znaczenie, a odsadzenie.. w żadnym z wymienionych przez Ciebie aut, ani w innych z 5x100 nie występuje to co potrzebuje
Opublikowano 9 Marca 201313 l jakie musza byc wymiary tej tarczy ? ---------- Post dopisany 09-03-2013 at 13:46 ---------- Poprzedni post napisany 06-03-2013 at 16:41 ---------- nowe graty na nowy swap-ik w poniedziałek montaż chyba że mnie cos najdzie przez niedzielę to jeszcze to pomaluję proszkowo
Opublikowano 9 Marca 201313 l jakie musza byc wymiary tej tarczy ? Rdzewek jest zajęty, więc ja podpowiem jakich pewnie wymiarów szuka średnica 312mm grubość około 25mm wysokość tarczy około 39 do max 44-45mm otwór centrujący 65mm lub coś podobnego aby zrobić 65 ilość śrub 5 - docelowo przeróbka na 5x100 napisałem wysokość max 45mm ponieważ przymierzałem 330 z taką wysokością i się mieści.
Opublikowano 9 Marca 201313 l cięzko bedzie o taki rozmiar ale mozna go zniwelowac poprzez zadanie kilkumilimetrowego dystansu pomiędzy piastę a tarcze
Opublikowano 9 Marca 201313 l jakie musza byc wymiary tej tarczy ?---------- Post dopisany 09-03-2013 at 13:46 ---------- Poprzedni post napisany 06-03-2013 at 16:41 ---------- nowe graty na nowy swap-ik w poniedziałek montaż http://images34.fotosik.pl/586/c5c1573915cf6103med.jpg http://images49.fotosik.pl/1827/a9d577f42dc823afmed.jpg chyba że mnie cos najdzie przez niedzielę to jeszcze to pomaluję proszkowo co to za zacisk?i z jaka tarcza to gra?mow mi tu zara
Opublikowano 9 Marca 201313 l cięzko bedzie o taki rozmiarale mozna go zniwelowac poprzez zadanie kilkumilimetrowego dystansu pomiędzy piastę a tarcze z jakiego materiału najlepiej zrobić taką podkładkę? kiedyś były opinie, że najlepiej ze starej tarczy aby materiał był podobny i pod względem temp zachowywał się tak samo aby nie było jakiegoś bicia - co o tym sądzisz?
Opublikowano 11 Marca 201313 l jakie musza byc wymiary tej tarczy ?---------- Post dopisany 09-03-2013 at 13:46 ---------- Poprzedni post napisany 06-03-2013 at 16:41 ---------- nowe graty na nowy swap-ik w poniedziałek montaż http://images34.fotosik.pl/586/c5c1573915cf6103med.jpg http://images49.fotosik.pl/1827/a9d577f42dc823afmed.jpg chyba że mnie cos najdzie przez niedzielę to jeszcze to pomaluję proszkowo co to za zacisk?i z jaka tarcza to gra?mow mi tu zara Nie moge Ci powiedziec bo musialbym Cie Potem zabic Tarcza idzie 320mm zacisk to czterotloczkowy monolit Brembo Wszystko praktycznie p&p ---------- Post dopisany at 18:53 ---------- Poprzedni post napisany at 18:37 ---------- cięzko bedzie o taki rozmiarale mozna go zniwelowac poprzez zadanie kilkumilimetrowego dystansu pomiędzy piastę a tarcze z jakiego materiału najlepiej zrobić taką podkładkę? kiedyś były opinie, że najlepiej ze starej tarczy aby materiał był podobny i pod względem temp zachowywał się tak samo aby nie było jakiegoś bicia - co o tym sądzisz? niestety, trzeba to wytoczyc na nowo aby zachowac wszystkie centrowania aby nie było bicia poprzecznego i wzdłuznego warto wówczas przykrecisz na dwie śruby ten dystans do piasty ---------- Post dopisany 11-03-2013 at 19:33 ---------- Poprzedni post napisany 09-03-2013 at 18:53 ---------- nowe graty na nowy swap-ik w poniedziałek montaż http://images34.fotosik.pl/586/c5c1573915cf6103med.jpg http://images49.fotosik.pl/1827/a9d577f42dc823afmed.jpg chyba że mnie cos najdzie przez niedzielę to jeszcze to pomaluję proszkowo pomalowane, zamontowane i autko pojechało... :whistling: ehhhhhh..... :beksa::beksa:
Opublikowano 13 Marca 201313 l pocieszcie oczy, nowy secik do RS4 sedan Skorupa :-) 400x38mm a tył 370x32mm a tutaj pare fotek z FB Sidmotorsport | Facebook zachęcam do polubienia
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto