Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Srrrrryyyy, nie doczytalem dokladnie

ten zestaw nie podejdzie do B5 :facepalm:

wieswagen ma tyl na piascie a nie tak ja A4-ka

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Wyświetleń 1,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

porowujac pozniejszy koszt tarcz do a8 to i tak tanio za te adapterki wyjdzie, doliczyc jeszcze trzeba koszt nowych klockow od a8 i calych zaciskow z jarzmami ktore tez w dobrym stanie ciezko dostac :)

a tu cały koszt to właśnie te adaptery jak mówisz ok 300zł/2szt i nowe tarcze ok 150zł ale za dwie

---------- Post dopisany at 19:34 ---------- Poprzedni post napisany at 19:33 ----------

Srrrrryyyy, nie doczytalem dokladnie

ten zestaw nie podejdzie do B5 :facepalm:

wieswagen ma tyl na piascie a nie tak ja A4-ka

ale w q nie bedzie problemu już?

Opublikowano

Mozna wrzucic do Q ale trzeba bedzie lekko podtaczac tarcze

a i linka moze okazac sie za krotka

Opublikowano
Mozna wrzucic do Q ale trzeba bedzie lekko podtaczac tarcze

a i linka moze okazac sie za krotka

a po drugie chyba ten zacisk nie obejmie calej tarczy jak widac na fotach i zostanie dosc spory rant

Opublikowano

klocek w Q tył a w 1.6 przód jest tylko 1mm niższy więc to nie problem, nawet jeśli sporo nie obejmie, to moment siły będzie i tak większy ze względu na większa średnicę tarczy i odsadzenie klocka od osi obrotu, myślę że można by było spróbować takiego moda wykonać w Q :) nawet na używanych tarczach na początek co by nie wyrzucić kasy w błoto jakby coś nie poszło :)

Opublikowano

Witam,czy kpl.zaciski z A6 C6 quatro 4FO podejdą do mojego na przód bo zamierzam zwiększyć zestaw z 288 na 320 i jak rozumiem to jeszcze większe osłony muszę dokupić:mysli:

Opublikowano

zaciski i klocki owszem, tarcze już nie

osłony tez można zapodac z A6-ki

Opublikowano
zaciski i klocki owszem, tarcze już nie

osłony tez można zapodac z A6-ki

ok.dzięki czyli nie muszę się pytać sprzedawcy z jakim silnikiem one jeździły?

Opublikowano
zaciski i klocki owszem, tarcze już nie

osłony tez można zapodac z A6-ki

Ale sam zacisk z A6 ma inny kształt niż z A4? 16' "biedronka" wejdzie na zacisk z A6?

Opublikowano

wejdzie, wejdzie....

Opublikowano

Panowie mam z przodu 321mm tarcze i teraz kupilem na tyl 300mm z s4 czy nie bedzie problemow z hamowaniem ? Czy lepiej szukać 288mm na tył ?

Opublikowano

:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

przeciez juz dostałes info na ten temat

Opublikowano

Panowie...pytanie, albo może dwa :decayed:

- co potrzeba, żeby przełożyć tył w B6 na 288?

- czy wymienia się też linki hamulca ręcznego??

Sorry jeśli już było ale 142 strony czytać to jest cięzko z czasem

Opublikowano

Linek nie wymieniasz, potrzebujesz osłony, tarcze, klocki, zaciski, jarzma :hi:

Opublikowano
Panowie...pytanie, albo może dwa :decayed:

- co potrzeba, żeby przełożyć tył w B6 na 288?

- czy wymienia się też linki hamulca ręcznego??

Sorry jeśli już było ale 142 strony czytać to jest cięzko z czasem

:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm: że tak powiem.....

Opublikowano
Panowie...pytanie, albo może dwa :decayed:

- co potrzeba, żeby przełożyć tył w B6 na 288?

- czy wymienia się też linki hamulca ręcznego??

Sorry jeśli już było ale 142 strony czytać to jest cięzko z czasem

:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm: że tak powiem.....

TOmek o co "kaman", że nie mam dwa dni czasu, żeby czytać połowy ze 142 stron lub nawet więcej spamu??

jako fachowiec lepiej byś pomógł a nie się za głowę łapał :wink:

Opublikowano

Napisałem Ci Artur:hi:

Opublikowano
Napisałem Ci Artur:hi:

wiem wiem, dziękuje...tylko nie rozumie Tomka reakcji...dziś byłem u mecha. i tak się zastanawialiśmy czy jeśli będę wymianiał hample z tyłu to linki też (bo mam nowe, tak jak reszta hamulców z tyłu) czy tylko tak jak przód.

Opublikowano

przeciez Ci już kiedys mówiełm, skleroze masz ?

ale jeszcze raz powtórze:

- tarcze

- klocki

- zaciski z jarzmami

- osłony

linka będzie na styk

Opublikowano
przeciez Ci już kiedys mówiełm, skleroze masz ?

ale jeszcze raz powtórze:

- tarcze

- klocki

- zaciski z jarzmami

- osłony

linka będzie na styk

Tomek przepraszam ale mam :grin: i to mówię poważnie i już wyjaśniam dlaczego...a no dlatego, że za dużo modów chodzi po głowie :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.