Opublikowano 29 Października 201213 l Witajcie właśnie rozbieram 320 na częsci i mam pytanie jak odpiąc przewód. Gdzie sie kończy przewód elastyczny? Czy to w czerwonym kwadracie sie poprostu odkręca? Czy musze najpierw odpiąć to co w zielonym,zdjąc ta spręzynę i wyjąc to co w żołtym (bo to jeden element). Gdzie sie konćzy przeóód elastyczny PS Na 7Jx16 ET42 wejdą 320mm?
Opublikowano 29 Października 201213 l z jednej strony lapiesz kluczem i z drugiej tezwszystko jedno ktora strone krecisz i po sprawie jakie to felgi ?
Opublikowano 29 Października 201213 l tak, wzór ŁADNA FELGA ALU AUDI WARTO!!! (2720334697) - motoAllegro i ORYGINAŁ AUDI VW A4 A6 A8 16 CALI RATY (2685946617) - motoAllegro
Opublikowano 30 Października 201213 l czy 320 pasują pod takie koło ?http://img10.allegroimg.pl/photos/oryginal/26/78/45/64/2678456494 Nie, nie wejdzie Dzięki A jakbyś jeszcze powiedział czy to ostatnie koło podejdzie? Tylko tu et 50. W biedronkach jakie musi być min et żeby weszły?
Opublikowano 30 Października 201213 l panowie małe pytanie czy jak na tył wrzucę 288 to czy przednie tarcze będą mniej dostawały po d*pie? pozdrawiam
Opublikowano 30 Października 201213 l owszem ---------- Post dopisany at 13:48 ---------- Poprzedni post napisany at 13:47 ---------- tak, wzór ŁADNA FELGA ALU AUDI WARTO!!! (2720334697) - motoAllegro i ORYGINAŁ AUDI VW A4 A6 A8 16 CALI RATY (2685946617) - motoAllegro podejdzie spokojnie
Opublikowano 30 Października 201213 l Podpowiedzicie o jakim nr części musze kupić? Przy regeneracji zacisków wymienie węże elestyczne i te stalowe w zacisku z 320mm z A6 4F W katalogu jest pare modeli i nie wiem co zamówić w ASO, a ceny są rózne. -4F0611707 brake hose M10X1X315MM - wąż z A6 4F -4F0611721 lub 8E0611721B lub 8E0611721D - lewa strona -4F0611722 lub 8E0611722B lub 8E0611722D - prawa strona
Opublikowano 30 Października 201213 l jak masz zaciski od A6 to szukaj wg katalogu A6. Dla B7 z tarczami 320 układ ma oznaczenie PR-1LA. Wg katalogu A6 masz zacisk dla tarcz 321 i wtedy układ ten ma oznaczenie PR-1LG, 1LD. Coś nie tak z tymi rurkami że je zmieniasz? Jeśli są ok to je zostaw, kasę dołóż za to do lepszych tarcz i klocków.
Opublikowano 30 Października 201213 l Jedna ma małe zgrubienie, co widać na fotce wyżej. Ale pewnie moje obecnie wcale lepiej nie wyglądają. Czy klocków mam też szuakć po oznaczniu zacisków PR-1LG, 1LD.
Opublikowano 30 Października 201213 l Podpowiedzicie o jakim nr części musze kupić? Przy regeneracji zacisków wymienie węże elestyczne i te stalowe w zacisku z 320mm z A6 4FW katalogu jest pare modeli i nie wiem co zamówić w ASO, a ceny są rózne. -4F0611707 brake hose M10X1X315MM - wąż z A6 4F -4F0611721 lub 8E0611721B lub 8E0611721D - lewa strona -4F0611722 lub 8E0611722B lub 8E0611722D - prawa strona http://s9.postimage.org/xkn5iqvx7/heble.jpg po co wywalac kase na stalowe przewody ? kup miedziane i sobie dognij, 20zł koszt wszystkiego klocki FDB1629 albo ori: KLOCKI HAMULCOWE AUDI A4 A6 A8 ORYGINALNE! PRZÓD (2746555337) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Opublikowano 30 Października 201213 l No niestety jedna rurka do wymiany, zapiekła sie i przy odkręcaniu sie skreciła. Przy cenie 70pln za rurke to faktycznie kupie miedziane i sam se dogne. W jaki sposób je zakonczyć? Czy jakoś rozklepaliście, czy jakas inna metoda?
Opublikowano 30 Października 201213 l jak chcesz to moge Ci wysłac już wygiete z końcówkami prosto do montazu
Opublikowano 30 Października 201213 l dev możesz napisać ile trzeba rurki miedzianej i dokładnie jakiej aby zrobić sobie przewody w Q B5 ? zamiast tych elastycznych
Opublikowano 30 Października 201213 l hamulcowe, czy da rade choć częśc zastąpić miedzianymi czy muszą być mimo wszystko stalowe w oplocie giętkim?
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto