Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

spokojnie wchodzi na ET45

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Wyświetleń 1,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

DEVASTATION et 45 z nowym klockiem i tarczą? W sumie do nowych można delikatny dystans założyć

---------- Post dopisany at 20:43 ---------- Poprzedni post napisany at 20:42 ----------

Dzięki za odp :decayed:

Opublikowano

na "biedronki" wchodzą wiec nie ma strachu

a dystans zawsze warto dac, auto o wiele lepiej wyglada

no i lepiej sie prowadzi

Opublikowano

Wiem ma et35 na 9J :-)

Właśnie o biedronce myślę

Opublikowano

Na biedrony wchodza w 1000% niedawno to przerabialem i nie ma z tym najmniejszego klopotu....

Moze nad dystansami bym pomyslal...faktycznie furka seroko by stala....

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

a1040d35d835519bm.jpg

Jak oceniacia stan tych zacisków ? To są na pewno 320 bo sprzedający twierdzi że są z A6 C6 3.0TDI

Opublikowano

mnie sie wydaje ze lewy i prawy zacisk jest inny...

Opublikowano

witam

panowie mam pytanie odnoście alusów pod 321

ta felga wiem że będzie pasować ale pytanie czy wejdzie na piaste

pozdrawiam

540x405_audi_a_a_felgi_aluminiowe_x_f_1209890.jpg

i czy te pasują pod zacisk i do B7

2582944887.jpg

photo hosting

2585811469_2.jpg

upload pictures

2580404038.jpg

upload picture

2548592578.jpg

free picture hosting

Opublikowano

Biedronki na bank wchodza.. i te z przed ostatniego zdjecia tez..

Opublikowano

Biedrony paduja531544ee-4d54-4b6a.jpg

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Ostatnie zdjecie - wchodza

Opublikowano
mnie sie wydaje ze lewy i prawy zacisk jest inny...

są jednakowe, foto zrobione jest z ...ujowej perspektywy

Opublikowano
mnie sie wydaje ze lewy i prawy zacisk jest inny...

są jednakowe, foto zrobione jest z ...ujowej perspektywy

Ok ale możesz powiedzieć o nich coś więcej. W jakiej są kondycji czy za słabe foto ? Na zdjęciach są jarzma ?

Opublikowano

są jarzma

a stan mozna okreslic jak sie to rozbierze w mak

Opublikowano

Panowie, jest w u nas w kraju jakiś przedstawiciel EBC, lub są dostępne jakieś katalogi tej firmy?

Szukam yellow stuffów do mojego corrado, na ebayu amerykańskim widzę że są dostępne takie klocki, ale zastanawiałem się czy mi u nas ktoś tego nie dobierze.

A drugie pytanie, to jakie tarcze jakiej firmy najlepiej współpracują z tymi klockami?

Opublikowano
Panowie, jest w u nas w kraju jakiś przedstawiciel EBC, lub są dostępne jakieś katalogi tej firmy?

Szukam yellow stuffów do mojego corrado, na ebayu amerykańskim widzę że są dostępne takie klocki, ale zastanawiałem się czy mi u nas ktoś tego nie dobierze.

A drugie pytanie, to jakie tarcze jakiej firmy najlepiej współpracują z tymi klockami?

odpuśc sobie EBC, szczerze radze

a jak juz to tylko z tarczami EBC

lepiej pakuj perforowane Otto Zimmermanny

plus Ferodo DS Performance

Opublikowano
Ostatnie zdjecie - wchodza

Tylko na zaciskach z A6, z A4 B7 nie wejdą.

Opublikowano

wejdą, wejdą, jak sie je odpowiednio stuninguje.... :decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

Witam kupiłem juz fele z a6 foto nr 1 wchodzą bez najmniejszych oporów, najpierw przymierzyłem później zamówiłem :banan:

mam takie pytanie odnośnie tylnych zacisków 288

- jak rozróżnć osłone tarczy z Quatro i bez?

- oraz jakiej marki są te zaciski?

A teraz z innej bajki mam możliwość kupienia tanio zestawu hamulcowego pod Audi A6 C6

345/330 tylko teraz takie moje pytanie jak sprawa wygląda z alufelgami jakie muszą być, czy wejdą pod 17?

pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.