Opublikowano 8 Kwietnia 201214 l nie mają nominalnych wymiarów wrzuc foto to zobaczymy jak to wygląda i wydamy wyrok
Opublikowano 8 Kwietnia 201214 l Okk postaram się jutro wrzucić. Musze ściągać koła czy zdjęcie zrobione przez felge 18' RS4 też moze byc?
Opublikowano 9 Kwietnia 201214 l do A3 owszem, co do tyłu to trzeba sprawdzicpewnikiem jest to że zacisk na 100% nie bedzie pasował bo jest elektrohydrauliczny devastation a to nie jest tak że wystarczy wymienić same jarzma i tarcze? Z przodem to na bank tak będzie a z tyłem właśnie nie wiem jak to jest...
Opublikowano 9 Kwietnia 201214 l Tak wygląda tarcza z klockiem z tyłu. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bbeae3287ce41d07.html A tak przód. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/285519d546bc268e.html W rzeczywistości rant jest minimalny, a i klocek nie wydaje się na wykończeniu a świeci na blacie. Jak uważacie koledzy? Da rade coś tutaj zobaczyć gdyż nei ściągałem dzisiaj kół, nie chce tego robić pod blokiem przy święcie.
Opublikowano 9 Kwietnia 201214 l A klocki też zużyte? masz jeszcze 50% okładziny sezon przejezdzisz, potem wymiana
Opublikowano 9 Kwietnia 201214 l Pytam dlatego bo zaświeciło mi się już na blacie że klocki do wymiany a właśnie wydawało mi się ze jeszcze troche pojezdzą patrzac na nie tj pohamują. Nie jezdze za duzo to pare tys jeszcze dadza rade?
Opublikowano 9 Kwietnia 201214 l trzeba sprawdzic jak wygladaja od strony tłoczka wówczas bedziesz wiedziec czy jezdzic czy od razu wymieniac
Opublikowano 13 Kwietnia 201214 l Czy jeżeli świeci mi się kontrolka ): może to oznaczać niski poziom płynu hamulcowego czy jest to kontrolka klocki? I czy na vagu powinien wyskoczyć błąd jeśli świeci kontrolka j.w.?
Opublikowano 15 Kwietnia 201214 l jeżeli masz za niski stan płynu lub słabe klocki to na VAG-u nic nie wyskoczy musisz sprawdzic jedno i drugie
Opublikowano 15 Kwietnia 201214 l A jeżeli wsadzam przód 320 to tył też od razu przydałoby się zmienić na 288 mm? Czy narazie moze zostać 245? I dopiero póżniej dac większy? ---------- Post dopisany at 20:08 ---------- Poprzedni post napisany at 19:43 ---------- Tak wygląda tarcza z klockiem z tyłu.http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bbeae3287ce41d07.html A tak przód. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/285519d546bc268e.html W rzeczywistości rant jest minimalny, a i klocek nie wydaje się na wykończeniu a świeci na blacie. Jak uważacie koledzy? Da rade coś tutaj zobaczyć gdyż nei ściągałem dzisiaj kół, nie chce tego robić pod blokiem przy święcie. Da się z tych zdjęć ustalić jakie wielkości tarcz mam?
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto