Opublikowano 8 Marca 201214 l wczoraj trafiłem na passata B5L z przednimi hamulcami od S4 widac że pasiaciarze znacznie szybciej ogarnęli ten temat niz my
Opublikowano 11 Marca 201214 l nr zwrotnic od allroada: 4Z7 407 257 F 4Z7 407 258 F 4Z7 407 253 H 4Z7 407 254 H niestety nie wiem na czym polega róznica mozliwe że któres sa na wiekszy sworzeń wahacza dolnego Kolega powyżej podawał nr z końcówka A ale nie moge znalesc
Opublikowano 15 Marca 201214 l Powiedzcie mi czy w B6 każde klocki mają czujniki? U siebie mam już dość cieńkie i nic się dalej nie zapala? Mam silnik 1.9 tdi 30 Quattro.
Opublikowano 18 Marca 201214 l Dobrze że spytałem bo bym jeździł pewnie aż by mi się tarcza nie wykończyła;) dzięki, pozdro
Opublikowano 18 Marca 201214 l Dobrze że spytałem bo bym jeździł pewnie aż by mi się tarcza nie wykończyła;) dzięki, pozdro szybciej poleci Ci klocek jak u tego goscia:
Opublikowano 19 Marca 201214 l A czy ktos mi powie czy 1.8T BFB 163KM miały w standardzie 320mm na przodzie? Dzis przy wymianie kół z ciekowaości zmierzyłem tarcze i jak wół sa 320mm?? Z tego co czytałem pownny byc 288mm.
Opublikowano 19 Marca 201214 l raczej 312mm, albo ktos zrobił SWAP-a wrzuc foto tarczy zobaczymy co to jest
Opublikowano 19 Marca 201214 l bo tak bylo 288mm ma byc czyli poprzedni wlasciciel cos kombinowal z hamulcami. wiem ze audi przynajmniej od modelu b7 320mm byly montowane w silnikach 2.0tfsi ale 220KM a wychodzily jeszcze 200 i 180 w ktorych byly seryjnie 288mm wiec chyba wczesniej bylo podobnie
Opublikowano 19 Marca 201214 l Ostatna wymiana tarcz (przy 94000km) była w ASO jeszcze przez pierwszego właściclea w Szwajcari. Wiec wtedy może coś zakombinowali Co do rozmiaru to na pewno jest ponad 300mm. Musze zmierzyc jeszcze tył. Ale miła niespodzianka. --- To jak ja kupilem klocki rok temu??Pasowały bez problemu...
Opublikowano 20 Marca 201214 l Witam. Nosze sie ostatnio z zamiarem poprawienia układu hamulcowego w mojej A4rce...Pytanie mam tego typu czy ten komplecik by podszedł do mojego autka? AVF 2004r felga 16".... AUDI S4 2.7 BI TURBO ZACISKI + TARCZE KOMPLET ORYG kpl za 500 zł http://img08.allegroimg.pl/photos/oryginal/21/83/79/18/2183791873 http://img08.allegroimg.pl/photos/oryginal/21/83/79/18/2183791873_1 ? Chyba ze ktoś ma do pchnięcia jakiś komplet plug&play do A4rki....??
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto