Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzisiaj trafił sie mały zonk :facepalm:

klient zamówił komplet 320mm na przód, ale okazało sie że felga ma za duże ET

felga obcierała o zacisk, brakowało kilka mm, a gość nie chciał słyszec o dystansach

starych zacisków nie było sensu zakładac, bo tarcze i klocki to był totalny złom

nie było innego wyjścia, wrzuciłem zaciski a raczej ich czesc na frezarkę i wyszło takie cudo:

56adf8862eeadefamed.jpg

sporo ubyło żelaza z zacisku, spadła waga wypiaskowałem, pomalowałem i wszystko weszło jak trzeba

było nawet parę mm luzu :decayed::decayed:

zaciski były z A6, nie było by problemu gdybym miał zaciski z allroada, ale te akurat wyszły

gdyby ktos kiedyś miał podobny kłopot bedzie wiedziec jak postępowac z opornymi zaciskami :decayed:

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Wyświetleń 1,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pytanko mam... :naughty: Czy przy SWAPie hamulców z 2.0TDI na 3.0TDI któreś z osłon tarcz da się zaadoptować czy trzeba zamontować inne? Jeśli tak to proszę o nry. Poprosiłem o to w dziale części ale niestety brak odezwu. I jeszcze jedno. Jaki płyn zastosować przy wymianie? Dziękuję za odpowiedzi. :hi:

Opublikowano

tylko tył w Q ale gdy przechodzisz z 288 na 300mm

na przodzie musisz zmienic osłony

płyn Ate Typ200

Opublikowano

Czyli tył zostaje? :cool: A masz nry tych osłon na przód?

Opublikowano

musisz poszukac w ETCE

co masz na mysli pisząc że tył zostaje bo nie rozumiem

Opublikowano

Jeszcze raz żeby była jasność. ZMieniam przód i tył na heble z 3.0TDI... :wink4: I co z osłonami? :cool:

Opublikowano

masz napisane, osłony pasuja tylko w konfiguracji 245 - 255mm oraz 288-300mm (jedno i drugie to tył)

na przód pasuje tylko w konfiguracji 288 - 312mm, do 320 i 345 są inne osłony

czyli u Ciebie potrzebna jest wymiana wszystkich osłon

Opublikowano

Już właśnie ogarnąłem. :wink4: Dzięx! :hi:

Opublikowano
dzisiaj trafił sie mały zonk :facepalm:

klient zamówił komplet 320mm na przód, ale okazało sie że felga ma za duże ET

felga obcierała o zacisk, brakowało kilka mm, a gość nie chciał słyszec o dystansach

starych zacisków nie było sensu zakładac, bo tarcze i klocki to był totalny złom

nie było innego wyjścia, wrzuciłem zaciski a raczej ich czesc na frezarkę i wyszło takie cudo:

http://images35.fotosik.pl/1328/56adf8862eeadefamed.jpg

sporo ubyło żelaza z zacisku, spadła waga wypiaskowałem, pomalowałem i wszystko weszło jak trzeba

było nawet parę mm luzu :decayed::decayed:

zaciski były z A6, nie było by problemu gdybym miał zaciski z allroada, ale te akurat wyszły

gdyby ktos kiedyś miał podobny kłopot bedzie wiedziec jak postępowac z opornymi zaciskami :decayed:

Grunt ze weszło :)

Ja 4 maja zabieram sie za te od Ola :)

Opublikowano

od Ola dostałeś zaje....fajny komplecik :kox: :kox: :kox:

wszystko ori i mało jezdzone, bedziesz zadowolony jak mało kto

do tego zapodaj dobry płyn: Ate Typ200, BlueRacing albo EBC BF 307+

ale jak znam życie po jakimś czasie zaczniesz sie rozglądac za czymś większym.... :grin: :grin:

Opublikowano
od Ola dostałeś zaje....fajny komplecik :kox: :kox: :kox:

wszystko ori i mało jezdzone, bedziesz zadowolony jak mało kto

do tego zapodaj dobry płyn: Ate Typ200, BlueRacing albo EBC BF 307+

ale jak znam życie po jakimś czasie zaczniesz sie rozglądac za czymś większym.... :grin: :grin:

Olo podesłał mi ATE TYP 200 razem z bawełnianym filrtem powietrza. wymienie wiec komplecik 4tego maja :)

Opublikowano

To ja tylko nieskromnie wrzuce link do allegro..

być może Devastation poznajesz swoje dzieło... ja już nie mam do czego założyć więc na sprzedaż.

Z tyłem szczególnie cięzko się rozstać bo wygląda zaje... fajnie. pozdro

http://allegro.pl/hamulce-audi-a4-s4-b6-b7-345-300mm-komplet-i2299216218.html

Jakby ktoś szukał kompleciku S4 b6/b7 345/300mm by Devastation :-)

Opublikowano

Hamulce zaczęły mi piszczeć, łaj? :kwasny:

Opublikowano
Hamulce zaczęły mi piszczeć, łaj? :kwasny:

Mogę ci sprzedać komplet od Audi S4 345/300mm

---------- Post dopisany at 16:51 ---------- Poprzedni post napisany at 16:51 ----------

Hamulce zaczęły mi piszczeć, łaj? :kwasny:

Mogę ci sprzedać komplet od Audi S4 345/300mm

Opublikowano

Mam prawie nowe 320/288, narazie starczaja

Opublikowano

to musiałes je przysmażyć i dla tego ci piszczą.

Opublikowano
Hamulce zaczęły mi piszczeć, łaj? :kwasny:

u mnie tez piszczą ...... :decayed: :decayed: na DS-ach

mozna posmarowac specjalnym smarem do klocków i przestaną

http://www.tunap.com/pl/obszary-dzielalnoci/auto/produkty/p112.html

Opublikowano

Ja mam DS'y? :P

Opublikowano

nie, Ty jezdzisz na Ferodo Premier FDB1629 i FDB1636

Opublikowano

Wymieniłem hamulce przednie na 320 mm z A6-stki. Co z osłonami tarcz ?? Mogę jeździć na moich oryginalnych bo te z A6 nie pasują. I jeszcze jedno pytanie, posmarowałem smarem grafitowym prowadnice zacisku... może tak zostać??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.