Opublikowano 20 Marca 201214 l nie bierz tego szajsu, zwykły szmelc tarcze zajezdzone jak piety Jezusa, nie wiadomo w jakim stanie sa klocki jak potrzebujesz to zapraszam na PW
Opublikowano 20 Marca 201214 l Wiec masz 312/25mmw BFB nie bylo 320mm w serii thx, faktycznie jest 312, ale fajnie tak po prawie 3 latach użytkowania dowiedzieć sie że ktoś coś za mne już zmodził. Przynajmiej mi to odpadło. A tak dla mojej wiedzy, z przodu standardowo B6/B7 były 288x25 > 1.8T 312x25 = 3.0, 2.5 itd 345x30 = 4.2 tył 245x10 > 1.8T 255x12&288x12 = 3.0, 2.5 itd 300x20 = 4.2
Opublikowano 25 Marca 201214 l Witam http://img09.allegroimg.pl/photos/oryginal/22/24/73/61/2224736124 Oceńcie jak to wygląda, warto inwestować kasę?? Podejdzie do mojej B6??
Opublikowano 25 Marca 201214 l zaciski bedą pasowac, tarcze już nie inna wysokosc, musisz kupic 320/30/46.5mm
Opublikowano 26 Marca 201214 l Tomik specu doradź proszę czy wejdą Chce kupic http://allegro.pl/komplet-320-mm-swap-a4-b6-zaciski-zestaw-tarcze-i2214612249.html Czy podejdą do tego ? [TABLE=width: 100%] [TD=width: 100%, colspan: 4, align: center]a6/a4 tapered spoke 7.5" wide[/TD] [TD=width: 190]Wheel diameter (in.)[/TD] [TD=width: 25%]16[/TD] [TD=width: 190]Wheel width (in.)[/TD] [TD=width: 25%]7.5[/TD] [TD=width: 190]Wheel lug pattern (mm)[/TD] [TD=width: 25%]5x112[/TD] [TD=width: 190]Wheel centerbore (mm)[/TD] [TD=width: 25%]57.1[/TD] [TD=width: 190]Wheel offset (mm)[/TD] [TD=width: 25%]45[/TD] [TD=width: 190]Wheel part #[/TD] [TD=width: 25%] 4f0 601 025 aj 8z8[/TD] [TD=width: 190]Stock tire size[/TD] [TD=width: 25%] [/TD] [TD=width: 190]Center cap part #[/TD] [TD=width: 25%] 4b0 601 170 a 7zj[/TD] [TD=width: 190]misc notes[/TD] [TD=width: 25%][/TD] [TD=width: 190]weight (lbs)[/TD] [TD=width: 25%] [/TD] [/TABLE]
Opublikowano 28 Marca 201214 l Chłopaki, pytanie: 1. Kto ma na szybko w dobrej cenie klocki pod wiercone zimmermanny? Myślę o Ferodo, mam nowe klocki ATE, ale pod zacisk A6 C6 321mm i nie podejdą, jest problem - zewn klocki się gryzą ze sprężyną, mam zaciski 345. 2. Mocny tył kto ma? 300mm. PW
Opublikowano 28 Marca 201214 l mam do tego ori klocki audi, w dobrej cenie tyl 300mm tez się znajdzie, co nie halo z Twoimi klockami ???
Opublikowano 28 Marca 201214 l Klocki mam pod 321mm i tam odsadzenie zewn klocka od zacisku jest sprężyną/drutem, a w 345mm blachą - zewnnętrzne klocki mają inne blaszki, nie pasi. Mam na zbyciu nowe wiercone tarcze Zimmermann sport 321mm + klocki nowe ATE - nigdy nie hamowane:whistling: Ktoś chętny?
Opublikowano 28 Marca 201214 l Klocki mogę łyknąć bo takich własnie szukam pod zacisk z drutem info odnosnie cen tarcz i klocków prosze na PW ---------- Post added at 22:24 ---------- Previous post was at 22:23 ---------- jak chcesz to mogę podesłac Ci zaciski pod drut zrobimy podmianke
Opublikowano 28 Marca 201214 l Nie, zaciski są pomalowane, jak nówki. Nie zamienię. Klocki i tarcze tak:naughty:
Opublikowano 31 Marca 201214 l Czy te klocki są do zacisku z blachą czy drutem?? http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?230195-Oryginalne-klocki-hamulcowe-prz%F3d-do-tarcz-321-oraz-345mm
Opublikowano 31 Marca 201214 l To są na pewno do zacisku z blachą i nie pasują do tarczy mniejszej niż 320mm oraz są do dużego zacisku ATE.Dokładnie takie mam założone u siebie a mam zacisk z blachą.Jakby co mam jeszcze 3 komplety.
Opublikowano 31 Marca 201214 l na pewno to podałeś złe oznaczenie tych klocków 8E0 615 116 J to nr klocka z czujnikiem, nr 8E0 615 115 K strona zewnetrzna te numery nie wystepują w ETCE, prawidłowy nr kpl 8E0 698 151 G
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto