Opublikowano 14 Lipca 201312 l Dev, z tyłu mam dwa identyczne jarzma, które nie są odbiciem lustrzanym jak widać, czy tak ma być?
Opublikowano 14 Lipca 201312 l Oki bo w końcu trzeba to do kupy poskładać Przód już chwilę jeździ, poszło nawet całkiem sprawnie, tył w trakcie
Opublikowano 14 Lipca 201312 l Dev masz jak pokazać różnice w osłonach tylnych pod tarcze 288mm miedzy ośką a quattro? czy do B6/b7 podejdą osłony z innego modelu auta? ile może kosztować komplet takich osłon i czy te osłony z fotki poniżej są pod ośkę czy quattro?
Opublikowano 15 Lipca 201312 l U mnie w quattro mocowane są na 3 śruby, fotkę pstryknę wieczorem. Przy okazji warto się zaopatrzyć w śruby mocujące jarzma N90876802 - przód M14 x 1,5 x 38 - 4 szt N91058702 - tył góra M10 x 1,25 x 52,5 - 2 szt N91058802 - tył dół M10 x 1,25 x 62,5 - 2 szt Ja musiałem u siebie już jedną rozwiercić, ciekawe jak pójdzie z drugiej strony... ---------- Post dopisany at 07:24 ---------- Poprzedni post napisany at 07:21 ---------- ale na pewno nie taki .... Chyba identyczny ale dla mnie malowałeś na niebiesko jak widać po jarzmach Zastanawiam się czy malować osłony z tyłu Przód pomalowałem ale i tak go nie widać z za tarczy, nie wiem czy nie będzie głupio wyglądać jak z tyłu dookoła tarczy będzie niebiesko, chociaż ten oryginalny czarny wcale nie rewelacyjny
Opublikowano 15 Lipca 201312 l Czyli oslony tylne pod tarcze 288mm z quattro b7 3.0tdi podejda bez zgrzytu do b6 z ośką?
Opublikowano 15 Lipca 201312 l U mnie w quattro mocowane są na 3 śruby, fotkę pstryknę wieczorem.Przy okazji warto się zaopatrzyć w śruby mocujące jarzma N90876802 - przód M14 x 1,5 x 38 - 4 szt N91058702 - tył góra M10 x 1,25 x 52,5 - 2 szt N91058802 - tył dół M10 x 1,25 x 62,5 - 2 szt Ja musiałem u siebie już jedną rozwiercić, ciekawe jak pójdzie z drugiej strony... ---------- Post dopisany at 07:24 ---------- Poprzedni post napisany at 07:21 ---------- ale na pewno nie taki .... Chyba identyczny ale dla mnie malowałeś na niebiesko jak widać po jarzmach Zastanawiam się czy malować osłony z tyłu Przód pomalowałem ale i tak go nie widać z za tarczy, nie wiem czy nie będzie głupio wyglądać jak z tyłu dookoła tarczy będzie niebiesko, chociaż ten oryginalny czarny wcale nie rewelacyjny popatrz że tam masz całkiem inne jarzmo :naughty:
Opublikowano 15 Lipca 201312 l a może zna ktoś rozmiar śrub mocujących tylne jarzma w ośce rozmiar tarcz 245 mm?
Opublikowano 15 Lipca 201312 l 245 tak mocno hamuje że myśle że na plastelinie by się utrzymało :decayed: M10x1,25x52,5 i M10x1,25x62,5
Opublikowano 15 Lipca 201312 l Czyli oslony tylne pod tarcze 288mm z quattro b7 3.0tdi podejda bez zgrzytu do b6 z ośką? Jeżeli te na zdjęciu co wrzuciłeś to są od ośki to w Q są inne mocowania. W ASO dałem za nowe coś koło 200 PLN ---------- Post dopisany at 10:16 ---------- Poprzedni post napisany at 10:15 ---------- ale na pewno nie taki .... Chyba identyczny ale dla mnie malowałeś na niebiesko jak widać po jarzmach Zastanawiam się czy malować osłony z tyłu Przód pomalowałem ale i tak go nie widać z za tarczy, nie wiem czy nie będzie głupio wyglądać jak z tyłu dookoła tarczy będzie niebiesko, chociaż ten oryginalny czarny wcale nie rewelacyjny popatrz że tam masz całkiem inne jarzmo :naughty: Czy tak całkiem to bym się kłócił, na moje oko w miarę podobne, to są od eSy?
Opublikowano 15 Lipca 201312 l Czyli oslony tylne pod tarcze 288mm z quattro b7 3.0tdi podejda bez zgrzytu do b6 z ośką? Jeżeli te na zdjęciu co wrzuciłeś to są od ośki to w Q są inne mocowania. W ASO dałem za nowe coś koło 200 PLN ---------- Post dopisany at 10:16 ---------- Poprzedni post napisany at 10:15 ---------- ale na pewno nie taki .... Chyba identyczny ale dla mnie malowałeś na niebiesko jak widać po jarzmach Zastanawiam się czy malować osłony z tyłu Przód pomalowałem ale i tak go nie widać z za tarczy, nie wiem czy nie będzie głupio wyglądać jak z tyłu dookoła tarczy będzie niebiesko, chociaż ten oryginalny czarny wcale nie rewelacyjny popatrz że tam masz całkiem inne jarzmo :naughty: Czy tak całkiem to bym się kłócił, na moje oko w miarę podobne, to są od eSy? tak patrząc to każde jarzmo jest do siebie podobne... Kawałek metalu :naughty: Moim zdaniem jest ono całkiem inne i widać to na pierwszy rzut oka. Od eSy b6/b7 jarzmo wygląda jeszcze inaczej, przednia poprzeczka jest zaokrąglona. Stawiam na S4 B8
Opublikowano 16 Lipca 201312 l Wal od razu 288mm Zmiana z 245 na 255 bedzie praktycznie niezauwazalna
Opublikowano 16 Lipca 201312 l Przemek a ta osłona 288mm tył, ktorej fote zapodales jest pod ośkę do b6/b7 tak?
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto