Opublikowano 29 Listopada 201510 l Warto ładować 345/300 ? Duża różnica między 320/288 ? I czy Na oba zestawy wejdą ori s-lina 17" ?
Opublikowano 29 Listopada 201510 l Autor Warto ładować 345/300 ? Duża różnica między 320/288 ? I czy Na oba zestawy wejdą ori s-lina 17" ? Zawsze warto zmienić hebel na większy. Wejdzie.
Opublikowano 29 Listopada 201510 l A te tarcze i klocki co polecacie posiadają TUV ? Bo szwabki na przeglądzie mogą się doczepić że za duży hamulec niż ori
Opublikowano 29 Listopada 201510 l Tarcze dajesz OZ a klocki Textara Jurida lub Pagida, wsio niemieckie
Opublikowano 29 Listopada 201510 l Wsio jest p&p mam taki zestaw jak chcesz Dev masz zestaw na przód i tył ? Mam To jutro zadzwonię po 15 . Pozdrawiam
Opublikowano 29 Listopada 201510 l dużo drożej wychodzi niż tamte zestawy które polecacie ? Tak na marginesie nie wszystko co niemieckie ma TUV i może jeździć po niemczech
Opublikowano 29 Listopada 201510 l no to zbieram graty pod 345 na przód, a jeszcze mi powiedz czy może być jakiś problem podczas hamowania gdybym zostawił u siebie ori które mam nie wiem chyba 256 z tyłu mam
Opublikowano 29 Listopada 201510 l Ok, rozumiem, dzięki wielkie Jakbyś miał jakiś zestawik który by podszedł to daj na pw
Opublikowano 29 Listopada 201510 l a z nowszych nic nie podejdzie ? Wszystko pewnie ma elektryczny ręczny tak ?
Opublikowano 29 Listopada 201510 l Tomek a jakbym dał do śrutowania te tarcze nic im nie bedzie??? Przez płot mam kolesi co maja śrutownik wiec nie byłoby problemów.
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto