Opublikowano 13 Października 201312 l Wg mnie to ma zaciski od allroada z ustaleniem zacisku wzgledem jarzma na drucie a on wrzucil klocki od zacisku z blachą plus blacha która nie będzie chodzic na tym zacisku. Troche pokretne jest to co napisałem, ale jak wrzuci foto to dużo się wyjaśni
Opublikowano 13 Października 201312 l foto...nie wiem czy dokładnie o to chodziło...tylko mały problem i jednocześnie prośba...przy próbie dotarcia wypadła ta blaszka i skrzywiła się próbowałem delikatnie wrócic do pierwotnego kształtu i pekła mi jedna i prosba o namiar na komplet fotki:
Opublikowano 13 Października 201312 l zaciski są ok. ale kupiłeś zle klocki... niby o co ta blacha ma sie zahaczyć... kupiles klcoki ktore sa np. do allroada a6 c5... one nie mają tych 3 blaszek na zewnetrzej stronie do kórych m.in. montujesz te sprężyny-blachy które Ci wypadają ---------- Post dopisany at 00:48 ---------- Poprzedni post napisany at 00:45 ---------- Wg mnie to ma zaciski od allroada z ustaleniem zacisku wzgledem jarzma na drucie a on wrzucil klocki od zacisku z blachą plus blacha która nie będzie chodzic na tym zacisku.Troche pokretne jest to co napisałem, ale jak wrzuci foto to dużo się wyjaśni hehe podobnie ale na odwrót. włożył klocki pod taki zacisk na drut a zacisk i blacha jest ok
Opublikowano 14 Października 201312 l Wlasnie widze, do glowy by mi nie przyszło zeby tak zrobić. Kolego kup klocki Ferodo FDB1629
Opublikowano 14 Października 201312 l Wlasnie widze, do glowy by mi nie przyszło zeby tak zrobić. Kolego kup klocki Ferodo FDB1629 a ja już się raz z czymś takim spotkałem... jakiś buc mechanik z Kielc założył kumplowi do a6 c6 pod tarcze 347mm takie klocki a że blaszki mu nie pasowały to je wy***ał... :facepalm::facepalm:
Opublikowano 14 Października 201312 l Czytam i już sam nie wiem Jedni piszą że są identyczne, inni zaś, że się różnią w środku. Zaciski przednie z B7 3.0tdi (973/974) są takie same po numerach jak w S4 B7 ??? Miałem dzisiaj w ręku zaciski z S4 B6 i tam było jak dobrze pamietam 981, czy to tylko stara numeracja ?
Opublikowano 14 Października 201312 l Sa minimalnie inne. A klocki maja inną numeracje Mozna je podmieniac ale pojawiają się piski i temu podobne atrakcje
Opublikowano 14 Października 201312 l Czyli lepiej nie kombinować i cały zestaw najlepiej jakby był z S4 ?
Opublikowano 14 Października 201312 l Zacisk z s4 i z 3.0tdi a6 ma te same numery ale zeliwna strona zacisku jest trochę inna
Opublikowano 14 Października 201312 l Czyli lepiej nie kombinować i cały zestaw najlepiej jakby był z S4 ? dokaldnie tak
Opublikowano 16 Października 201312 l Panowie czy heble z Anglika się czymś różnią od wersju EU chodzi mi o 320/288??? dziękuję za informację
Opublikowano 16 Października 201312 l Będziesz musiał przekładać nogę przez tunel na prawą stronę podczas hamowania bo pedał z prawej i może kolano przeszkadzać Ci biegi zmieniac. ;-) Sony Xperia Tapatalk 4.
Opublikowano 16 Października 201312 l Będziesz musiał przekładać nogę przez tunel na prawą stronę podczas hamowania bo pedał z prawej i może kolano przeszkadzać Ci biegi zmieniac. ;-) Sony Xperia Tapatalk 4. o nie to nie zmieniam :grin: czy 320 zmieści się w ori felgę stalową 16???? takie jeszcze mam pytanie
Opublikowano 17 Października 201312 l czyli reasumując pod zaciski 345MM a6 c6 podejdą FDS1629 bez problemu?
Opublikowano 17 Października 201312 l Tomek to pytanie raczej do ciebie,czy tłoczki zacisków 320mm są identyko jak z 345MM?
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto