Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Moja A4 sedan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich!!!oto moja :a4fan: 2005 rok 113tyś km, silnik 1.9 tdi 141 KM 318 Nm zmiana mapy na 166KM i 390 Nm, wyposażenie jak w każdej :audi: tempomat, el. szyby. climatronik, i skrzynia 6, fele 17" były też 18, tylne lampy led a tu kilka fotek:

e217b81d0db14661.jpg

4201f026450adb2d.jpg

e7b7bc17d38d7918.jpg

no i znowu przyszla pora na zmianę felg

6dc1678ebb6960femed.jpg

0c340c9c5a1aabc9med.jpg

864ec38367cd2a56med.jpg

Opublikowano

Pierwsze znaczy te na pierwszej fotce :thumbup: Pięknie te koła wyglądają :th: Brawo! Bardzo sympatyczna furka :hi:

Opublikowano

Super pierwsze zdjęcie kot! super podoba mi się bardzo :th: proszę o szybki :hi:

Opublikowano

siwy8416 co to za model felg w 1 linku..? :)

Opublikowano

Jak wklejasz linki z fotosika, to wklejaj te podpisane "pełen rozmiar na forum" będą od razu zdjęcia w poście widoczne zamiast linków :wink4:

Opublikowano

Felga spoko, autko bardzo ładne.

Opublikowano

Pomaluj dokladki. Fatalnie to wyglada w czarnym kolorze. Felunek spox. :evil:

Opublikowano

Piękne auto a felgi pierwsze sa rewelacyjne, czesto widze to auto na żywo więc moge powiedziec ze w rzeczywistosci jeszcze ładniej wyglada na tych felach. Pozdrawiam i gratuluje... :hi:

Opublikowano

No te pierwsze felgi miazga, bardzo ładne jak również całe autko dobrze się prezentuje :th:

Opublikowano

piekne autko naprawde pozazdroscic :confused4:

Opublikowano

Mi bardziej paszą jakoś fele z drugiego zdjęcia..... :rolleyes:

Może warto się skusić na podwójny ukł. wydechowy...???

Bardzo ładna.

Pozdr.

Opublikowano

Dla mnie tez, fele najlepsze ze zdjecia nr 2, ale widze kwestia gustu to jest, bo wiekszosc wybrała 1 a mi sie za cholere nie podobają :th:

P.s. Fajne autko

Opublikowano

Kolego śliczne masz autko ale jedna sprawa nie daje mi spokoju - jesteś na 200% pewny że to 2005 rok. Od któregoś miesiaca 2003 B6 wychodziły z dokładkami w kolorze a u Ciebie 2005 i czarne :shocked: coś mi tu nie gra :mysli:

Opublikowano

Fajna furmanka ale własnie sie też zastanawiam nad tymi dokąłdkami... :gwizdanie: powinny być juz w kolorze nadwozia....

Mozesz wkleic fotki wnętrza ?

Opublikowano

Sami oceńcie na których kołach najlepiej wygląda!!!!

zdecydowanie nr. 2 .... a najlepsze byłyby Ori

Opublikowano

Najlepiej na drugich. To jest modelowy 2005 czy produkcji 2005 ???

Opublikowano

Bardzo ladna sztuka a co do feluni zdecydowanie zdjecie drugie (co to za fele ???)

  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

koledzy to jest rok produkcji 2005 sprowadzony z Włoch, to jest samochód z ostatniej serji produkcji w budzie b6 niekótrych to dziwi że są takie dokładki ale wszystko zostało sprawdzone w serwisie i jest ok. też się tym interesowałem [br]Dopisany: 23 Kwiecień 2008, 21:11_________________________________________________kolejny sezon kolejne felgi :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.