Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Srebrny


buliking

Rekomendowane odpowiedzi

W koncu zakupilem dlugo poszukiwane b5.

Rok produkcji 97', silnik 1.9 TDI 110km, 237tys km

4xpp, elektryczne szyby i lusterka, webasto, klimatronik, centralny na pilota + alarm, domykanie/otwieranie szyb z kluczyka + domykanie szyb z alarmu, 8 glosnikow, alu 16'' ori

Obecnie zmienione lampy z Sonarow na Depo zespolone po lifcie, chromowane ramki w zegarach, Najblizsze plany: malowanie dokladek i progow, zmiana grila od s4, zawieszenie w dol 35/30, felga 17' wzor s4, przyciemnienie szybek, kierownica s-line

Tak wygladala po zakupie:

41310621la0.jpg

39280892oa1.jpg

45957946hp5.jpg

64577265ug7.jpg

64469499wu9.jpg

70461809tp7.jpg

10wd0.jpg

Nowe Lampki:

93566092sp6.jpg

30991087jj0.jpg

78472647ne5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lampy zostaw te co masz ładne są, a gleba i alu jak najbardziej, ogólnie ładna bryczka :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starsza siostra mojej :thumbup: Jak wymienisz lampki na valeo zespolone i lekko obniżysz to będziemy mieli prawie identyczne :naughty: Ja właśnie powoli przymierzam się do zakładania lampek - w trakcie zakupu :th: Kolor, alu, silnik, drewno to samo co u mnie :wink4: Tylko moja ciut mlodsza :tongue4: Uzupełnij profil bo nie masz danych dotyczących autka :th: Pozdrawiam i powodzenia w modyfikacjach! :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj sie dowiedzialem ze mam domykanie szyb z kluczyka, ale w instrukcji wyczytalem ze otwierac kluczykiem tez mozna ale u mnie to nie dziala :> pozatym autko sprawuje sie super, turbina ladnie pracuje, tylko cos duzo mi spalila ok 7,5l/100, ale caly czas po miescie i jeszcze troche sprawdzam co silnik potrafi :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie to co napisales, że masz 2xpp... sprawdz czy aby napewno nie masz bocznych w siedzeniach... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie to co napisales, że masz 2xpp... sprawdz czy aby napewno nie masz bocznych w siedzeniach... :wink4:

a czemu ma miec ? dopiero po 2 lifcie były w serii cztery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Calkiem ladna kolorek jak najbardziej pasuje :th: felgi tez mysle o 17'' bo mam 16'' a gleba nie koniecznie ja wlasnie podnioslem bo jezdzilem jak kaleka na niskim zawieszeniu i wiecznie gdzies zawadzalem fakt wygladala bardzo pozytywnie ale to nie na polskie drogi aczkolwiek to akurat indywidualna sprawa tylko dobrze to przemysl :mysli:pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No naprawde bajeczka... właśnie kupiłem identyczna srebrną strzałę... tyle że z 99 r. i odbieram ja za 2 dni... Twoja mi sie strasznie podoba... a jest chyba identyczna... POZDRO !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No brykacz całkiem fajniusi :th: Teraz zapewne godziny spędzone na forum bo coś trzeszczy i piszczy :naughty:

Co do felg to pewnie Wszyscy będą pisać 18 - bo taki trend panuje, im większa tym lepsza :decayed: A ja bym radził 17, bo co za dużo to nie zdrowo :decayed: No i komfort jazdy bardzo nie ucierpi :wink4:

Jak podejmiesz decyzję i zakupisz felunek to pamiętaj że czekamy na foty :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny srebrny Avancik, przednich lamp bym nie ruszał - tym co masz absolutnie niczego nei brakuje. Co do felg to oczywiście im większe tym lepiej sie prezentuje - ale na nasze wspaniałę i jakże równe drogi 17" to chyba max na czym można normalnie jeździć (tak na codzień po dziurach garbach przejazdach kolejowych i i innych polskich wynalazkach - kuzyn kiedyś przyjechał z DE BMW na 18" - no i miał rewelacyjne fele - do pierwszego przejazdu kolejowego przejechanego z większą predkością - a potem to już warsztacik i proszczenie), z zawieszeniem to samo - niższe jest fajniejsze ale zwiększa się prawdopodobieństwo zahaczenia o cos - tak że przed modyfikacją lepiej dobrze przemyśleć gdzie będzie sie jeździć - chyba ze mieszkasz blizko autostrady....hehe:)

W kazdym razie powodzenia i samych pozytywnych wrażeń z jazdy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wreszcie uporalem sie z najwazniejszymi rzeczami, oplaty, olej, filtry no i rozrzad, doszlo kolejne 2000zl :wallbash: alu juz bedzie z gorki i niedlugo pierwsze powazne zmiany:

-zawieszenie w dol 30mm

-alu 17'' od s4

-kierownica s4

-gril na poliftowy

-biale kierunki

-lampy przod valeo zespolone bo blotniki mam juz po rezaniu :>

-chip wiadomo u kogo :)

do tej pory wrzucilem aluramki na zegary bo szybko i tanio :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego buliking jak zrobisz te mody (tylko z wymianą felg wstrzymaj się do przyszłego roku) to będziemy mieli identyczne tylko rocznikowo różne :naughty: :th: Ja właśnie czekam na valeo :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poradzcie mi kilka rzeczy, lampy kupilem DEPO zespolone, swoje SONARY sprzedam w dobrej cenie jakby ktos chcial :decayed:

na poczatku czerwca chcialbym wrzucic krotsze sprezyny, najlepiej 30/20 chociaz wiem ze ciezko takie znalezc, moze zdecyduje sie na 35/30 tylko nie wiem jaka firma (amortyzatory mam prawie nowe i wolalbym je zostawic) zalezy mi na dobrej cenie, eibach raczej odpada, weitec tez troche wysoko, mam do wydania ok 400zl, co byscie polecali? w miedzyczasie szukam grila od s4, na allegro nic nie ma, a jak jest to cena kosmiczna, jakby mial ktos na sprzedaz albo gdzies znalazl w granicach 250zl prosze o info, alu na razie poczekaja, remoncik w domku i bedzie ciezko znalesc fundusze, ale w sierpniu na pewno jakis wzor s4 17'', a po wakacjach planuje wrzucic skore jasna do srodka i kierownice s4 :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no planowane zmiany na plus :th: jeszcze trochę i będziemy mogli postawić nasze fury obok siebie jak bliźniaczki :naughty: mimo, że jest między nimi rok różnicy :tongue4: A kiedy planujesz nowe lampki wsadzić, bo ja to chyba nie wcześniej jak za tydzień, może nawet 2-3 tygodnie mimo że mam już prawie wszystko :decayed: Kurcze czasu brakuje i jeszcze ta zbliżająca się sesja :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lampki przyjda dzisiaj wiec pewnie dlugo nie wytrzymam :> jak dostane kostki od reki i silniczki to pewnie w sobote bedzie po operacji :th:[br]Dopisany: 19 Maj 2008, 06:21 _________________________________________________Juz po zmianie lampek, miejsce gdzie cialem blache pomalowalem lakierem, lakiernik dobral mi kolor i musze powiedziec ze po zamalowaniu odprysku po kamyku na masce postanowilem ze pomaluje dokladki i progi bo lakier jest identyczny :> poza tym cena zachecajaca, 200zl za farbe powinno wystarczyc, juz czytam temat w "zrob to sam" o malowaniu dokladek, za 2 tyg bede mial czas to sie za to zabiore, na pierwszej stronie zdjecia z nowymi lampkami, wygladem moze nie powalaja ale swieca o niebo lepiej od sonarow :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe lampki ładniejsze :tongue4: Jeszcze kierunki w błotnikach zmień na białe i pokaż mi jakąś inną fotkę z nowymi lampami, taką bardziej normalną :decayed: Wiesz o co mi chodzi, ja od dołu na auto nie patrzę :naughty: Ogólnie fotki spoko :th: A jak pomalujesz dokładki to będzie :przebiegly: ciekawie :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...