Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Brzęczyk włączonych świateł, rezerwy paliwa, dźwięków ostrzeżeń


MisiuKolorowy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Nie znalazlem na forum, albo zle wpisywalem w szukajke :) Audi A4 1995rok, wiem ze to powinno byc, a jednak nie informuje o zapalonych swiatlach po otwarciu drzwi, zapaleniu rezerwy. Przy tescie wyjsc Licznika na VAGu tez nie brzeczy :/ To sie moglo zepsuc? Domniemam, ze bzykałka jest w liczniku gdzies tak? Jak tak to w ktorym miejscu? Mozna ja wyciagnac/wymienic/naprawic ??

z gory dzieki za pomoc :) pozdrawiam.

EDIT:

Kurcze, doszukalem sie wkoncu ale bez odpowiedzi, moze wiec ktos juz poradzil sobie z tym i mi pomoze ;] Tematu usunac nie moge bo nie mam uprawnien, wiec moze akurat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm tez bym chciał to wiedzieć u mnie ani po zapaleniu rezerwy nic nie pika ani po otwarciu drzwi na włączonych światłach. To jeden brzęczek jest od tych 2 rzeczy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item496527990_mini_glosnik_30mm_plaski_polipropylen_gd02_fakt.html

http://www.allegro.pl/item487955704_glosnik_mini_30_mm_16om_0250.html

ja taki kupiłem i jest super jak zostawię na światłach to robi piiiiiiiiiiiiii , jak rezerwa to piśnie raz albo awaria to 3 razy, a jak robie tes vagiem to jest fajny gong

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi a co to moze byc jak na tescie dziala gong swiatel a jak otwieram i zostawie swiatla to nic jest taka mozliwosc ze jest gdzies wyłaczony ????

a wyjmujesz kluczyk ze stacyjki, stacyjka musi ci odbić bo inaczej ci się nie włączy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec, z tego co zauwazylem u siebie, to wnioskuje ze dlatego niektorym nie dziala brzeczyk przy wyciagnietym kluczyku ze stacyjki, zapalonych swiatlach i otwartych drzwach ze ma cos skopane z wlacznikiem w zamku. Ja u siebie zamontowalem podswietlenie nog z przodu przy otwarciu poszczegolnych drzwi, czyli otwieram lewe drzwi zapala sie lew przestrzen kierowcy, otwiera sie pasazer to tylko strona pasazera swieci. Zauwazylem u siebie ze jak otworze drzwi i mam wlaczone swiatla i wyciagniety kluczyk ze stacyjki to ze nie zapala mi sie oswietlenie nog odrazu a zatem brzeczyk tez nie dziala. Dopiero po jakims czasie jak drzwi sa otwarte dluzsza chwile to zapala mi sie oswietlenie nog i brzeczyk zacznie brzeczec w tym samym czasie. Gdy tak testowalem nasluchiwalem co jest i dosluchalem ze w momencie gdy drzwi sa otwarte i po jakims czasie zapali sie osweitlenie nog i brzeczyk zacznie dzialac ze cos jakby delikatnie puknie w okolicach zamka. I takie pukniecie za kazdym razem sluchac w momencie gdy zapali sie oswietlenie nog i brzeczyk swiatel. Sadze ze jest tam jekies male ustrojstwo lub jakis przekazniczek ktory sie zawiesil. I po prostu po jakims czasie sie odblokowuje i zaczyna dzialac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ciekawa teoria.Kurcze ale nigdzie nie znalazłem żadnego schematu połączenia do tego niby przekaźnika.Tak jak napisałeś jest on chyba gdzieś przy zamku.Szukałem i nie mam pojęcia gdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z własnego doswiadczenia wam napisze ciekawostke, w skodzie octavi tej starej, jak otwieralem drzwi przy wlaczonych swiatlach i wyjetym kluczyku brzeczal buzer, ale tylko przy lekkim otwarciu, kiedy otworzylem na cala szerokosc to przestawal brzeczec, kiedy zostawialem w malej szerokosci to brzeczal caly czas, wnioskuje z tego ze to gdzies w zawiasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ciekawa teoria.Kurcze ale nigdzie nie znalazłem żadnego schematu połączenia do tego niby przekaźnika.Tak jak napisałeś jest on chyba gdzieś przy zamku.Szukałem i nie mam pojęcia gdzie.

Chodzi o mikrostyk w klamce. Jest na forum jak wymienić :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...