Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Przewóz nart w sedanie


AndrzejAj3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnio gdy zakładałem pokrowce do auta wymontowałem tylną kanapę i zauważyłem mianowicie, że aby otrzymać luk na narty wystarczy w kilku miejscach przeciąć tylną blachę, która jest za oparciem tylnej kanapy (wersja sedan z nie dzielonymi oparciami) Więc przeciąłem i wyciąłem materiał na wielkość tego otworu i teraz auto stało się praktyczniejsze ale jest jedno ale niestety... Otwór, który zrobiłem nie jest w żaden sposób zabezpieczony (jest goła blacha) przez co można porysować dłuższe przedmioty, które bym przewoził dlatego zastanawiam się co można by zrobić, czy może jakąś uszczelkę kupić i dać wokół otworu. Czy były wersje A4 sedan z nie dzieloną kanapą i z lukiem na narty ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalozenie gumy czy uszczelki do dobre rozwiazanie bo tak jest oryginalnie zrobione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przeciąłem wzdłuż wąż gumowy taki cienki jak do listwy LPG - oczywiście w poprzednim B5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup taką uszczelkę jak jest na pasie przednim lub na błotnikach co maska do nich przylega, założysz to dodatkowo na klej i bedzie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dzisiaj byłem w sklepie motoryzacyjnym i na metry sprzedają uszczelki, z tym że one nie są całkowicie gumowe bo ten materiał to taki kompromis między gumą a plastikiem i chyba to kupię i założę, zobaczymy czy zda egzamin...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę trochę temat :wink: Czy posiadacze takich dziurek mogą wrzucić jakieś fotki? Tzn bardziej mnie interesuje rozwiązanie problemu dziury do bagażnika gdy mamy opuszczony podłokietnik... Pokażcie jak to rozwiązaliście :naughty:

---------- Post dopisany 18-09-2012 at 08:54 ---------- Poprzedni post napisany 15-09-2012 at 17:05 ----------

Nikt? :whistling:

---------- Post dopisany 23-09-2012 at 00:39 ---------- Poprzedni post napisany 18-09-2012 at 08:54 ----------

A teraz? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...