Skocz do zawartości
IGNOROWANY

WOT - World of Tanks


Rekomendowane odpowiedzi

no te misje to nawet spoko sa, zawsze te 250k w kieszeni siedzi ;) na kamuflarz sie przyda ;) jak bym mial wiecej czasu to i by sie zarobilo na 1 dzien premium ;)

moskal graj kilkoma czolgami, szybciej kasa leci ;) a jak zalezy Ci tylko na tej misji to graj niskimi tierami, nie bedziesz musial czekac az runda sie skonczy ;)

ja mam 3 i cisne na zmiane. Przewaznie KV-1 , KV-1S a jak sie zdarzy ze obydwa sa jeszcze w walce to T-28 :grin::grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to spoko :), a to masz zalogi porozwijane na tych czolgach? ;)

generalnie jak masz ich wszystkich na 100% i porozwijane choc troche umiejetnosci to ich nie sprzedawaj tylko, przeszkol ich pozniej na nowy czolg :)

załogi mam ogarniete , z T-46 przeszkolilem na KV-1s :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:thumbup1:

Plan jest taki zeby KV-1 wbic na elitarny ale brakuje mi 9k PD :decayed: a w KV-1s odpuszczam na razie topowy motor i zbieram na IS-a , brakuje 15k PD :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 3 i cisne na zmiane. Przewaznie KV-1 , KV-1S a jak sie zdarzy ze obydwa sa jeszcze w walce to T-28 :grin::grin::grin::grin:

ja mam tak skromnie bo VK...P, volverina, hellcata, t25,2, kv-1, kv-1s, is-3, is-8, obiekta 704 i obiekta 268 :decayed: a dzies kupuje tigera P i prototypa jeszcze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 3 i cisne na zmiane. Przewaznie KV-1 , KV-1S a jak sie zdarzy ze obydwa sa jeszcze w walce to T-28 :grin::grin::grin::grin:

ja mam tak skromnie bo VK...P, volverina, hellcata, t25,2, kv-1, kv-1s, is-3, is-8, obiekta 704 i obiekta 268 :decayed: a dzies kupuje tigera P i prototypa jeszcze :wink:

pffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 3 i cisne na zmiane. Przewaznie KV-1 , KV-1S a jak sie zdarzy ze obydwa sa jeszcze w walce to T-28 :grin::grin::grin::grin:

ja mam tak skromnie bo VK...P, volverina, hellcata, t25,2, kv-1, kv-1s, is-3, is-8, obiekta 704 i obiekta 268 :decayed: a dzies kupuje tigera P i prototypa jeszcze :wink:

Ja muszę zliczyć swoje tanki bo trochę ich jest ... nie jest to do końca dobre bo doświadczenie mi wolno przybywa bo z reguły jednego dnia gram przemiennie 4-7 tankami:

Angole: brak

Francuzy: brak

Chinole: brak (ale doczłapałem się do Type T-34)

Wermacht: PZIV, VK3601, Phanter II, Tiger I, Hummel

Czerwoni: BT-2, T-34, T-34-85, KV-1, KV-1S, T-150

USA: Sherman Jumbo

poza KV-1S i chyba Hummelem (bo do GwPanther długaaaa droga) mam wszystkie w pelni odkryte - elitarne, teraz coś kupie albo T29 albo odczekam i kupię Tigera II, a tak to brak kasy by coś zmieniać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co fajna kolekcja nie?? :decayed: i caly czas ich co raz wiecej:decayed:

wychodzi na to ze mam pyrdka jak koliber :grin::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powoli powoli a wszystkiego sie mozna dorobic :decayed: juz nie duzo ogolnie brakuje mi do is-7 tez w sumie z wolnym juz bym mog miec:wink: widzieliscie promocje na weekend?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wejdz na strone wota i bedziesz wszystko wiedzial. 3-4 zarabiaja o 80% wiecej, 5-6 0 50% wiecej itp

promocje sa na weekend a ja w weekend mam mało czasu :///

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wejdz na strone wota i bedziesz wszystko wiedzial. 3-4 zarabiaja o 80% wiecej, 5-6 0 50% wiecej itp

promocje sa na weekend a ja w weekend mam mało czasu :///

a wtedy masz najlepsze promocje jak widzisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi strony z WOT w pracy blokują :kwasny: więc nigdy nie wiem co na weekend się szykuje, czekam na promocje tanków bo za normalną cena nie warto brać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...