Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WOT - World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
no te misje to nawet spoko sa, zawsze te 250k w kieszeni siedzi ;) na kamuflarz sie przyda ;) jak bym mial wiecej czasu to i by sie zarobilo na 1 dzien premium ;)

moskal graj kilkoma czolgami, szybciej kasa leci ;) a jak zalezy Ci tylko na tej misji to graj niskimi tierami, nie bedziesz musial czekac az runda sie skonczy ;)

ja mam 3 i cisne na zmiane. Przewaznie KV-1 , KV-1S a jak sie zdarzy ze obydwa sa jeszcze w walce to T-28 :grin::grin::grin::grin:

Opublikowano

a to spoko :), a to masz zalogi porozwijane na tych czolgach? ;)

generalnie jak masz ich wszystkich na 100% i porozwijane choc troche umiejetnosci to ich nie sprzedawaj tylko, przeszkol ich pozniej na nowy czolg :)

Opublikowano
a to spoko :), a to masz zalogi porozwijane na tych czolgach? ;)

generalnie jak masz ich wszystkich na 100% i porozwijane choc troche umiejetnosci to ich nie sprzedawaj tylko, przeszkol ich pozniej na nowy czolg :)

załogi mam ogarniete , z T-46 przeszkolilem na KV-1s :wink:

Opublikowano
:thumbup1:
Opublikowano
:thumbup1:

Plan jest taki zeby KV-1 wbic na elitarny ale brakuje mi 9k PD :decayed: a w KV-1s odpuszczam na razie topowy motor i zbieram na IS-a , brakuje 15k PD :naughty:

Opublikowano

ja mam 3 i cisne na zmiane. Przewaznie KV-1 , KV-1S a jak sie zdarzy ze obydwa sa jeszcze w walce to T-28 :grin::grin::grin::grin:

ja mam tak skromnie bo VK...P, volverina, hellcata, t25,2, kv-1, kv-1s, is-3, is-8, obiekta 704 i obiekta 268 :decayed: a dzies kupuje tigera P i prototypa jeszcze :wink:

Opublikowano

Tiger P ...Papier jak nic .Wchodzi w niego aż miło :kox:

Opublikowano

ja mam 3 i cisne na zmiane. Przewaznie KV-1 , KV-1S a jak sie zdarzy ze obydwa sa jeszcze w walce to T-28 :grin::grin::grin::grin:

ja mam tak skromnie bo VK...P, volverina, hellcata, t25,2, kv-1, kv-1s, is-3, is-8, obiekta 704 i obiekta 268 :decayed: a dzies kupuje tigera P i prototypa jeszcze :wink:

pffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff

Opublikowano

ja mam 3 i cisne na zmiane. Przewaznie KV-1 , KV-1S a jak sie zdarzy ze obydwa sa jeszcze w walce to T-28 :grin::grin::grin::grin:

ja mam tak skromnie bo VK...P, volverina, hellcata, t25,2, kv-1, kv-1s, is-3, is-8, obiekta 704 i obiekta 268 :decayed: a dzies kupuje tigera P i prototypa jeszcze :wink:

Ja muszę zliczyć swoje tanki bo trochę ich jest ... nie jest to do końca dobre bo doświadczenie mi wolno przybywa bo z reguły jednego dnia gram przemiennie 4-7 tankami:

Angole: brak

Francuzy: brak

Chinole: brak (ale doczłapałem się do Type T-34)

Wermacht: PZIV, VK3601, Phanter II, Tiger I, Hummel

Czerwoni: BT-2, T-34, T-34-85, KV-1, KV-1S, T-150

USA: Sherman Jumbo

poza KV-1S i chyba Hummelem (bo do GwPanther długaaaa droga) mam wszystkie w pelni odkryte - elitarne, teraz coś kupie albo T29 albo odczekam i kupię Tigera II, a tak to brak kasy by coś zmieniać

Opublikowano

co to? porownywanie pintolkow czy co? :facepalm::)

Opublikowano
co to? porownywanie pintolkow czy co? :facepalm::)

no wlasnie nie wiem :grin::kox:

Opublikowano

co fajna kolekcja nie?? :decayed: i caly czas ich co raz wiecej:decayed:

Opublikowano
co fajna kolekcja nie?? :decayed: i caly czas ich co raz wiecej:decayed:

wychodzi na to ze mam pyrdka jak koliber :grin::decayed:

Opublikowano
co fajna kolekcja nie?? :decayed: i caly czas ich co raz wiecej:decayed:

Sama drobnica :decayed:

Opublikowano

powoli powoli a wszystkiego sie mozna dorobic :decayed: juz nie duzo ogolnie brakuje mi do is-7 tez w sumie z wolnym juz bym mog miec:wink: widzieliscie promocje na weekend?

Opublikowano

jaka promocja ?

Opublikowano

wejdz na strone wota i bedziesz wszystko wiedzial. 3-4 zarabiaja o 80% wiecej, 5-6 0 50% wiecej itp

Opublikowano
wejdz na strone wota i bedziesz wszystko wiedzial. 3-4 zarabiaja o 80% wiecej, 5-6 0 50% wiecej itp

promocje sa na weekend a ja w weekend mam mało czasu :///

Opublikowano
wejdz na strone wota i bedziesz wszystko wiedzial. 3-4 zarabiaja o 80% wiecej, 5-6 0 50% wiecej itp

promocje sa na weekend a ja w weekend mam mało czasu :///

a wtedy masz najlepsze promocje jak widzisz

Opublikowano

mi strony z WOT w pracy blokują :kwasny: więc nigdy nie wiem co na weekend się szykuje, czekam na promocje tanków bo za normalną cena nie warto brać

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.