Skocz do zawartości
IGNOROWANY

WOT - World of Tanks


Rekomendowane odpowiedzi

Tiger P ...Papier jak nic .Wchodzi w niego aż miło :kox:

czemu ? z przodu ma chyba dobry pancerz :decayed:

pany macie jakies tekstury skompresowane zeby bylo wiecej fpsow ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz w bitwie widziałem co T110E4 robi z JgPzE100 masakra objechany aż miło :decayed: lubię takie pykanie :decayed: strzał i ucieczka i powtórka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi jak sie liczy czas na wygranie tych pietnastu bitew za 250k srebra ??? doba od 00:00 - 23:59 czy inaczej ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba tak jak napisałes bo ja wczoraj grałem od 18 skonczyłem o 23 miałem 21k doświadczenia a dzis juz mam 0 :decayed: i od nowa :grin:

zaraz bede wybierał 1 perka na kv 1s i co mam wybrac dla wszystkich towarzysza broni a później na 2 perku naprawę ??

bo na tigerze p miałem 1 perk dowodca 6 zmysł, reszta naprawa, 2perk dowodca naprawa a reszcie cos tam podobieralem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi jak sie liczy czas na wygranie tych pietnastu bitew za 250k srebra ??? doba od 00:00 - 23:59 czy inaczej ???

Kliknij na misję i tam jest napisane kasowanie wyników o 5 rano.Co polecacie z modułów polepszyć wytrzymałość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są już jakieś tekstury do tej nowej aktualizacji ?:grin: bo po niej mam 15-20 fps :thumbdown::kwasny::kwasny: i niezbyt sie fajnie gra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powylaczaj sobie kilka rzeczy w ustawieniach i bedzie chodzic szybciej, np wylacz sobie trawe, jakies efekty, jakosc textur mozesz zmniejszyc ale to chyba nie ma az takiego wplywu na szybkosc, choc zalezy tez od karty. Zauwazylem ze oni wprowadzili antyaliasing FXAA co dos mocno obciaza grafe, sprobuj to przestawic na zwykly :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są już jakieś tekstury do tej nowej aktualizacji ?:grin: bo po niej mam 15-20 fps :thumbdown::kwasny::kwasny: i niezbyt sie fajnie gra

stary ja cały czas mam miedzy 8-15 wiec u ciebie nie ma jeszcze tragedii :kox::kox::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z mojego lapka też para bucha jak gram w WOTa, w przyszłym trzeba pomyśleć o wymianie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe to widze nie jestem sam :decayed::decayed: laptopy to lipa do gier grzeją się jak koty podczas marcowania :decayed::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

c**j wie od czego to zalezy prcka mam i3 , 8gb ramu a grafa 520mx chyba jakos tak :kwasny: takze nie wiem dlaczego to taka lipa :kwasny: Jak bym grał jakimis lajtami to bym chyba nie pogral to bym nic nie widział :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam czekam na wercje PC jakos nie moge sie przestawic na pada :) chyba ze nie wyjdzie w ogole, wtedy przeprosze sie z xklockiem :/

W GTA lepiej Ci sie gra na myszy ??? :shock3::shock3::shock3::shock3: Jak ???? rozumiem FPS-y ale reszta gier siada 1000 razy lepiej na pada niz na klawe , po to wymyslili konsole. Gdyby sie lepiej grało na klawie to do konsoli byłyby takie malutkie klawiaturki a nie pady :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hyhy ja jestem z epoki kiedy w quake'a sie napierdzielalo klawa i myszka a czasem i bez myszki hyhy dlatego w kazda gre gra mi sie najlepiej na myszce i klawiaturze ;) ja za to nie rozumiem jak mozna np w BFa grac na padzie ;)

W FPS-y jak najbardziej mozna cisnac na padzie , kwestia przyzwyczajenia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...