Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WOT - World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
No to lecimy :naughty:

- Bat. Chat 25t

- Tiger II

- E 75

- StuG III

- Ferdinand

- Jagdtiger

- Grille

- T1 Cunningham

- T26E4 SuperPershing

- M18 Hellcat

- T-34-85

- T-54

- T-62A

- KV-1S

- IS

- KV-5

- IS-7

- ISU-152

- SU-5

Wszystko wymaksowane i z wieloma dodatkami, załogi średnio po dwie specjalności :kox::decayed:

a chcesz bana ? :decayed:

Opublikowano

Ja też Skromnie :confused4:

E-75 na sterydach (wymaksowane ) i po 3 perki na załoganta

E-100 również jak wyżej

T34 ,4 perki na załoganta

Nashorn --->idę w X

Tiger II na maksie

Pz IV również

Stug III wymaxowany , po 4 perki ma każdy załogant

SU 152 wymaksowany po dwa perki na załoganta ale gram z działem 152 ML 20 na pociskach HE i jest :kox:

ISU 152 z armatą BL-10 :naughty: czyli wymaksowany

JagodaE100 na koksie po 4 perki na każdego załoganta

T2 Light tank ( premium popierdółka )

KV2 z Haubicą i goldowymi i HE pociskami

T7 (premium popierdółka )

LTP j.w

M7 na koksie .

Miałem Arte S-51 oraz GW Tiger ale po nerfie zezłomowałem , wymaksowane afkors

Opublikowano

Ja skromnie ale zawsze to coś:

E 100, Maus, IS 7, IS 4, T 110 e5

E 75, E 50, M 103

110, Lowe, Ferdek, IS 3, Kw 4, ISu, Amx 13 90, Amx 50 100, T 69, Typek

T 29, T 25/2, T 43

Vk 3002M, Kw1s, Amx 12t, Arl v 39, At 8 (ostatnie straszne dziadostwo)

Kw1, T 25, Churchil 3, Excelsior

Większość po 2 perki conajmniej, więc jestem otwarty na propozycje:naughty:

Opublikowano

no i Gj :wink: Btw E-75 dla mnie najlepszy HT'ek ..mega dinguje :kox:

Opublikowano
  • Autor
Ja też Skromnie :confused4:

E-75 na sterydach (wymaksowane ) i po 3 perki na załoganta

E-100 również jak wyżej

T34 ,4 perki na załoganta

Nashorn --->idę w X

Tiger II na maksie

Pz IV również

Stug III wymaxowany , po 4 perki ma każdy załogant

SU 152 wymaksowany po dwa perki na załoganta ale gram z działem 152 ML 20 na pociskach HE i jest :kox:

ISU 152 z armatą BL-10 :naughty: czyli wymaksowany

JagodaE100 na koksie po 4 perki na każdego załoganta

T2 Light tank ( premium popierdółka )

KV2 z Haubicą i goldowymi i HE pociskami

T7 (premium popierdółka )

LTP j.w

M7 na koksie .

Miałem Arte S-51 oraz GW Tiger ale po nerfie zezłomowałem , wymaksowane afkors

kuzwa jakie kozaki no :decayed: co jeden to lepszy :kox:

Moskal kogo banujemy ?? :kox::kox::git::git::git:

btw macie taki kamuflaż ??:banan2::banan2::banan2::banan2::banan2:world-of-tanks-kucyki-pony_bz9k6.jpg

Opublikowano

Moskal kogo banujemy ?? :kox::kox::git::git::git:

juz pisałem do Hugona , jutro ogarnie :wink:

Opublikowano
:polew::polew:
Opublikowano
  • Autor
:polew::polew:

co to za podśmiec**jki :decayed::decayed:

oddawać po czołgu i zapominamy o sprawie :naughty::guma::guma::guma: ja poproszę ISU 152 z BL10 :kox:

Opublikowano

Zaproszenia przyjmować, a nie udawać, że "abonent czasowo niedostępny" :polew:

Opublikowano
  • Autor

ja juz Cie mam chyba w friendsach :drinks:

Opublikowano
:polew::polew:

co to za podśmiec**jki :decayed::decayed:

oddawać po czołgu i zapominamy o sprawie :naughty::guma::guma::guma: ja poproszę ISU 152 z BL10 :kox:

ne da rady :grin: , jedynie mogę wypluć pestkę z BL10 w twój czołg :polew:

Opublikowano
  • Autor
:polew::polew:

co to za podśmiec**jki :decayed::decayed:

oddawać po czołgu i zapominamy o sprawie :naughty::guma::guma::guma: ja poproszę ISU 152 z BL10 :kox:

ne da rady :grin: , jedynie mogę wypluć pestkę z BL10 w twój czołg :polew:

ooo nie :decayed: nie jestes juz moim kolega :polew::polew::polew:

mam mam w Su 152 wyrzutnie takich oto pocisków :decayed::decayed: BL10 mi nie straszne :kox::kox: walne raz i nigdy rykoszetów nie ma :grin::grin::grin::grin:

wybuch-bomby-atomowej-nad-miastem.jpg

Opublikowano

tiaaaa....Ding Ding Ding :whistling:

Opublikowano
:polew::polew:

co to za podśmiec**jki :decayed::decayed:

oddawać po czołgu i zapominamy o sprawie :naughty::guma::guma::guma: ja poproszę ISU 152 z BL10 :kox:

ne da rady :grin: , jedynie mogę wypluć pestkę z BL10 w twój czołg :polew:

Dorzucę się z HE :decayed:

Opublikowano

Dorzucę się z HE :decayed:

a ty jeszcze bez bana ?? Migiem edytuj tamtego posta , napisz ze masz 3 czołgi i zapominamy o sprawie :naughty::naughty::naughty::kox:

Opublikowano

To co dziś partyjka ??hmmm ??Wieczorkiem ?:naughty:

Opublikowano
To co dziś partyjka ??hmmm ??Wieczorkiem ?:naughty:

Ja bardzo chętnie w okolicach 21.30 jak wrócę z pracy. :decayed:

Opublikowano

ok to zagada ktoś w grze i popykamy :)

Opublikowano

Ja dostałem bana na 5 dni za rozwalanie gimbusów w drużynie więc odpadam:facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.