Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WOT - World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

po co rozwalałeś gimbaze ....ty łobuzie :grin:

Opublikowano
  • Autor
Ja dostałem bana na 5 dni za rozwalanie gimbusów w drużynie więc odpadam:facepalm:

ahahahha :polew::polew::polew: poszalałes :decayed:

Opublikowano

Też ostatnio zacząłem grać. Naprawdę wciągająca gra. Troszkę potrenuje i z chęcią się przyłączę do "klubowych rozgrywek"

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Siemka a ja tam mam skromnie w garażu :decayed:

T69 i dwa prerki

Helcat dwa perki

T110E4 dwa perki

KV1S trzy perki

IS3 dwa perki

IS7 jeden perk :kwasny:

SU 100 dwa perki

ISU 152 dwa perki

PZ 1C dla zabawy jak gram z koleszkami pluton na trzy PZety :grin: jest za***iście

Z miłą chęcią mogę pograć drużynówkę na 8tierach ale dopiero jutro po południu,bo teraz jestem w Głogowie u rodzinki :wink:

A może jeszcze kogoś z Was zwerbuję do klanu :naughty:

Opublikowano

Kurde, jak jestem w grze, widzę "naszych", zapraszam do plutonu, to cholera się nikt nie odzywa :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

macie czasem tak ze was samo wywala z gry ?? :kwasny:

Opublikowano

Gram teraz, na razie nic. Zapraszam do plutonu.

Opublikowano
Kurde, jak jestem w grze, widzę "naszych", zapraszam do plutonu, to cholera się nikt nie odzywa :facepalm:

mnie 2 razy ktos zaprosił , nie pamietam nicka ale zanim zajarzyłem ze sie swieci a dole komunikat to 20min mineło:decayed:

Opublikowano

Mnie kiedyś wywalało, teraz już nie. A co do zapro to może mają zaznaczone tylko zaproszenia od znajomych i za to nic nie odpisują. A zamiast Pz-etów to ja bym wolał plutonik 3x KW 2 z trolem( też przednia zabawa):decayed:

Opublikowano

Pewnie zaproszenia macie ode mnie, dziś dwa razy próbowałem zaprosić dostępnych, ale standardowo - zero reakcji :facepalm:

Opublikowano
Pewnie zaproszenia macie ode mnie, dziś dwa razy próbowałem zaprosić dostępnych, ale standardowo - zero reakcji :facepalm:

jesli ja to sory :decayed:

Opublikowano

aa ja widzialem, staszek sorry :/ ja z reki odrzucam wszystko jak leci ;) co chwila mnie ktos zaprasza na trening do plutonu etc... a ja nie lubie ot tak z kims grac :/ jak gine zmieniam czolg i rzadko czekam do konca rundy ;) i gram w cholere roznymi czolgami ;) ale Ciebie zajarzylem :) tylko juz konczylem a nie wiedzialem nawet jak zagadac w tym wocie :facepalm: mozliwe ze zapraszales mnie wiecej niz raz :D:D

Opublikowano
  • Autor

Co tam pro skillowcy :decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
Co tam pro skillowcy :decayed::decayed::decayed:

przez cały weekend ogarnałem 1,5 bitwy :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Co tam pro skillowcy :decayed::decayed::decayed:

przez cały weekend ogarnałem 1,5 bitwy :decayed:

:polew::polew::polew::polew:

jestes miszcz :kox: mi brakuje 10k expa i bedzie ISU152:decayed:

---------- Post dopisany 30-11-2013 at 16:15 ---------- Poprzedni post napisany 25-11-2013 at 08:58 ----------

pany co na 2 perka do isu152 bo 1szego mam zarowke reszta naprawa :decayed:

Opublikowano

Zamiast tej naprawy trzeba było brać kamo, dla dowódcy na 2 to może perk: coś z modułami-sokole oko czy coś (nie pamiętam nazwy) czy jakoś tak.

Opublikowano

pany co na 2 perka do isu152 bo 1szego mam zarowke reszta naprawa :decayed:

kamo :D

Opublikowano
Co tam pro skillowcy :decayed::decayed::decayed:

przez cały weekend ogarnałem 1,5 bitwy :decayed:

:polew::polew::polew::polew:

jestes miszcz :kox: mi brakuje 10k expa i bedzie ISU152:decayed:

---------- Post dopisany 30-11-2013 at 16:15 ---------- Poprzedni post napisany 25-11-2013 at 08:58 ----------

pany co na 2 perka do isu152 bo 1szego mam zarowke reszta naprawa :decayed:

Niepotrzebnie brałeś naprawę, trzeba było camo wziąć :wink:

Jako, że ISU ujowo skręca weź clutch breaking dla kierowcy, reszta wedle uznania :wink:

Ja wczoraj T28 kupiłem, o matko ale mi się nim świetnie gra :shock3:

Effi po 2-3k o WN6 ~1.8-2k :slina:

btw. World of Tank Destroyers again :facepalm:

QkwhIJAl.jpg

Opublikowano

Co ty masz tam za mody powgrywane ?? :naughty::kox:

Opublikowano

XVM chyba tylko to,ja wybrałem wieżowce i do t 28 prototypa brakuje mi jeszcze ze 30 koła expa, niby miękie ale maja obrotową wieże. Armor w erze goldowych pocisków stracił na znaczeniu:kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.