Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WOT - World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kij tam z gwiazdka wazny zarobek

Opublikowano
:good:
Opublikowano
  • Autor

pany jakiego meda polecacie ? ?:decayed:

Opublikowano

T-54 :decayed:

Opublikowano

Njwiekszy wybór będzie z 9 ruskiego meda z nowej lini która wejdzie w 8.10, można będzie zbadać aż 3 X medy. Ale nie grałem to nie wiem. Z 9 to e 50 albo t 54 a z 10 to Bata. Każdy sie troche różni i zależy co sie lubi( czy troche pancerza i gorsze działo lub całkowity brak pancerza i super działo jak w Leo). Ściągnij testa to sobie wypróbujesz, bedziesz wiedział.

Opublikowano
  • Autor

mam w końcu ob704 :decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

Gratki, u mnie tylko wpadł amx ac mle 46 i zbadałem lorke:decayed:

Opublikowano
  • Autor

co to jest ten bat 10 tier ?? :naughty::whistling::whistling: i jak mogę ściągnąć tego testa ??? :decayed: bo ja zielony jestem w tym :grin::grin::thumbdown::thumbdown:

juz wiem bat to bat chat 25t ??

Opublikowano

nick gargus8 :)

Opublikowano

A ja T95 mam wreszcie ::grin:

Opublikowano
  • Autor
A ja T95 mam wreszcie ::grin:

hehehhee:grin::grin::grin: zawsze jak widze ten czołg to pomagam pchając bo zal mi kierowcy ze juz pol rundy minęło a on jeszcze nie dojechał :kox::kox:

Opublikowano

:grin::grin::grin::grin::grin::grin:

Zaleczeq za godzine wbijam na Twoje konto obadać maszyny :naughty::naughty::naughty::naughty:

Opublikowano

Wczorajszy dzień to jakiś chory żart... winrate ~38% z 36 meczy, przecież to jest jakaś patocha :shock3:

Opublikowano
  • Autor

pany co myślicie o tym niszczycielu niemieckim WT auf E100 :wink:

Opublikowano

na magazynek Maus'a zabiera .. 5 pestek w magazynku robi robotę .No ale ogólnie weakspot na gąskach ...np w wieże wchodzi jak w masło :)

Opublikowano
  • Autor

no widze ze ten magazynkowy tryb to wali az miło :decayed:

Opublikowano

Imo każdy autoloader jest OP i powinni to wypieprzyć z gry.

Opublikowano

Co do "wafla" to przegieli nie powinno tego być albo tylko ze 3 naboje góra. Ta wieża czasami potrafi nawet zrykoszetować, juz kilka razy mi sie przytrafiło. Co do zakupów nabyłem T 28 prototypa i na stocku to straszne gów..

Opublikowano

Siemka trzecia dyszka w garażu T57 Heavy :decayed: teraz kierunek Foch 155 :naughty:

Opublikowano
Co do "wafla" to przegieli nie powinno tego być albo tylko ze 3 naboje góra. Ta wieża czasami potrafi nawet zrykoszetować, juz kilka razy mi sie przytrafiło. Co do zakupów nabyłem T 28 prototypa i na stocku to straszne gów..

Wolę zwykłego T28, dinguje na ósemkach aż miło :decayed:

---------- Post dopisany at 13:33 ---------- Poprzedni post napisany at 13:33 ----------

Siemka trzecia dyszka w garażu T57 Heavy :decayed: teraz kierunek Foch 155 :naughty:

Najbardziej OP czołgi :grin: Jeszcze FV215b 183 kup :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.