Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WOT - World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja też pykam w WOT ale już mnie ta gra wkurza, przeniosłem się na World of Warplanes :decayed: nick w grze to Marynarz123

Opublikowano

Dlaczego Cie wkurza ?

Opublikowano
  • Autor

kuzwa co to ma byc :decayed: przeniosłem załoge z is3 na is8 :decayed: i ciagle stoi chłopakom:polew::polew: na 2 perku po 79% i ni c**ja nie idzie dalej :kwasny::kwasny: zamiast tego idzie im w te pierwsze % i teraz dowodca ma 108% co to ma byc :whistling::whistling:

Opublikowano
dowodca ma 108%

nadczłowiek :decayed:

Opublikowano
  • Autor
dowodca ma 108%

nadczłowiek :decayed:

a kuzwa reszta zalogi po 120% :decayed: robocop :polew:

Opublikowano

Bo teraz zlicza całokształt np. BIA i VENT. Czyli 100+10+5 co daje 115 + bonus dowódcy czy coś takiego.

Opublikowano
  • Autor

WGNY2014 ====> 3 dni premki:decayed:

Opublikowano

tak dla nieogarniętych wpisujemy to na stornie Wot'a na swoim profilu:wink:

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

jest mam ob 268 :decayed::decayed: :dancing::dancing::jerk::jerk::jerk:

Opublikowano

Dawno mnie nie było. Robi ktoś misje na isa 6? Bo ja łupie ostro. Co do specjali na święta to jeszcze nigdy takich dobrych nie było, pewnie pod koniec rok wejdzie otwarta beta WT i za to sie tak postarali. Co do jaga to on ma działo do walenia po weekspotach, to jest premium czyli coś gorszego niż wymaksiony 8 tier.

Opublikowano
  • Autor

Pany mam vk 4502 (p) ausf. a jest sens isc dalej bo vk 4502 (p) ausf. b i dalej do Mausa czy sobie odposcic ??? :kox:

Opublikowano

witam Panowie

ja też sporo grałem w WoT'a doszedłem do 7 tieru u niemców czyli do tygrysa, grałem nim dość długo ale mam już sporą przerwę, z expa odblokowałem tygrysa II tylko nie wiem czy jest sens się w niego pchać, minus to na pewno napęd, strzał w przód z penetracją i pożar silnika murowany, niska predkość i zwrotność(moim zdaniem) a szczerze mówiąc to nie za bardzo mi się chcę jechać od początku którejś frakcji bo to niestety to trwa długo a nie gram z premium kontem.

jakieś sugestie??

---------- Post dopisany at 22:45 ---------- Poprzedni post napisany at 22:29 ----------

tak się natknąłem :decayed:

Opublikowano

idz w Linie Tygrysa..potem masz E-75 ...moim zdaniem najlepszy HT IX Tieru

Opublikowano

Jakby ktos chciał kupić T34 lub Jagode 8.8 to moge udostepnic pasy zeby sobie oblukał , po co sie potem wk***iać i ewentualnie załować :decayed:

Opublikowano
  • Autor

a co zle Ci sie gra t34 ??:decayed::decayed:

btw chłopy w ktora isc strone w medach e50 czy leopard ??:decayed:

Opublikowano
Jakby ktos chciał kupić T34 lub Jagode 8.8 to moge udostepnic pasy zeby sobie oblukał , po co sie potem wk***iać i ewentualnie załować :decayed:

Ja się zaczynam przekonywać do JT88 :)

Opublikowano

hahahahahahaha

Opublikowano

Ja wybrałem e 50:naughty:

Opublikowano
  • Autor

kuzwa ale ten is8 to shit :kwasny: albo sie jeszcze nie wczułem w niego :decayed:

pany jakie perki dajecie na medach ??

Opublikowano

IS8 jest dobry ale papierowy i graj nim jak medem. Działo jest świetne za to.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.