Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WOT - World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
moskal ja grałem z bl9 :wink:

D-25T ma strasznie słaba pene :kwasny:

Opublikowano
mozecie mnie tez wpisać na listę, też pykam :) AIRWOLF4 nick na wot

ty hmmm z takimi statami to pod most a nie grac w wot-a :P:wink:

Opublikowano
mozecie mnie tez wpisać na listę, też pykam :) AIRWOLF4 nick na wot

ty hmmm z takimi statami to pod most a nie grac w wot-a :P:wink:

to chyba nie widziałeś moich :grin::grin::grin:

Opublikowano

nie sprawdzalem cie moskal :decayed:

Opublikowano
  • Autor

zaraz moskal zmieni nicka :decayed::decayed: no i ja tez :polew::polew::polew:

Opublikowano

k**wa , ja połowe gry przeleciałem nie wiedzac ze jest tryb snajperski wiec wiecie :naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty:

Opublikowano
  • Autor
k**wa , ja połowe gry przeleciałem nie wiedzac ze jest tryb snajperski wiec wiecie :naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty:

:grin::grin::grin: o k**wa wygrałeś internety dziś :decayed:

Opublikowano

Możecie mnie dopisać do listy.... Nick w grze Minem79

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Witam co jest grać przestali nowy nabytek w garażu FOCH 155 teraz kierunek T62A

Opublikowano

ja wczoraj zakupilem E100 :banan: a do kolejnej dyszki czyli jagody jeszcze tylko 70tys doswiadczenia :decayed: to juz bedzie 6 w garazu

Opublikowano

Ja robię 5tą teraz,zapytam ponownie jest ktoś chętny dołączyć do klanu.Posiadamy 4 prowincję więć rekrutujemy graczy z jak największą liczbą X w garażu latamy po 3,4 CW dziennie no i złotko w skarbcu rośnię.

Opublikowano
Witam co jest grać przestali nowy nabytek w garażu FOCH 155 teraz kierunek T62A

No trudno.

74e585af7c.f.jpg

Alpha 850 -> 750.

:decayed:

Opublikowano

danielo ile macie ludzi u siebie??

Opublikowano

Przysiadłem troche solidniej przy wocie i w garażu wylądowały: T57havy, Bat 25 t, Jagdtiger, Gwpanthera, Ac mle 46, Naschron i przy okazji gówienko T15:decayed:

Opublikowano

T75 OP :decayed: Chciałbym mieć ten szrot. Wczoraj AMX 50b wbiłem dopiero.

Opublikowano
danielo ile macie ludzi u siebie??

99

Opublikowano
danielo ile macie ludzi u siebie??

99

dostajecie golda za CW?

---------- Post dopisany at 20:57 ---------- Poprzedni post napisany at 20:56 ----------

i czy z moimi statami i 6 x Xtier sie dostane wogole :)

Opublikowano
danielo ile macie ludzi u siebie??

99

dostajecie golda za CW?

---------- Post dopisany at 20:57 ---------- Poprzedni post napisany at 20:56 ----------

i czy z moimi statami i 6 x Xtier sie dostane wogole :)

Tak pierwszy żołd już był ja dostałem 120 golda,drugie pytanie możemy już pominąć

Opublikowano
:)
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

pany lepiej się pchać w t32 czy w pershinga?? :eusathink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.