Skocz do zawartości
IGNOROWANY

WOT - World of Tanks


Rekomendowane odpowiedzi

Rób misję osobiste. Ewentualnie grać bardzo bardzo dobrze na niskich tierach :-) nic więcej Ci nie pozostaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie gram na Xbox one dopiero od kad weszło czyli od sierpnia, jako że na początku nie wiedziałem o co chodzi i leciałem na wariata to wydałem darmowe złoto które by mi się teraz przydały, gram teraz VI średnia Niemcem i ciężka V też Niemcem, operacje dostosowuje sobie żeby dużo XP zarobić, tylko teraz czy np grać nimi dalej jak będę mógł kupić wyższy tier czy ciupac nimi aż załoga na 100 usiądzie i zdobywać umiejętności

Edytowane przez bediks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie tak samo a nawet lepiej wrzucę Ci filmik później jakiś z konsoli bo nagrywam sobie, o to chodzi ze czy lepiej jest ciułać np jak teraz mam V tier ciężki i aż do momentu kiedy załoga osiągnie 100 % wyszkolenia i dalej nim grać aby zdobywać umiejętności czy lepiej dążyć do jak naj wyższego tieru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wyższych tierach ciężko się zarabia szczególnie bez konta premium. Zrób chociaż jedną 10 i sam ocen :-) ja zawsze załogę przerzucałem na wyższy tier a dopiero od 7 szkoliłem za złoto na 100% i tam dopiero perki wbijałem :-) niektóre fajne czołgi z danej linii zostawiłem sobie bo np fajnie mi się nimi grało i przydają się misji osobistych :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumam dobra ?

Bo bez złota też chyba można załogę wyszkolić na 100 bo teraz na ciężkiej 5 brakuje mi dosłownie milimetr wyszkolenia żeby było pełne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda złota by szkolić załogę za złoto na 5 tierach. zacznij rozwijać drzewko niemieckie to które prowadzi do IS7 ciężkimi ruskami najłatwiej się gra więc i najlepiej zarabia ;) Btw zarabia się dobrze do 6 tieru włącznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bediks jak dasz radę to postaraj sie o czołgi premium z każdej nacji z poziomu 5-8 tier (chociaz po jednym) - będziesz w ten sposób szkolił sobie szybciej załogę na "topowe" tanki i wiecej zarabiał ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o elitarne tak? No właśnie mam teraz taka piątkę niemiecka ciężka co już kończę pierwsza umiejętnośc, są na końcu 2 szóstki do opracowania. Jedna już jest zbieram na drugą i opracuje i będzie elitarny i tak mi się nim za***iście gra że jak nie zniszcze 4 czołgów to zły jestem że słabo gra poszła ? no bajka się nim gra i dużo kasy zarabia. W 3 dni takiego grania po kilkanaście bitew chyba 700 k zarobiłem

Ustrzelony w locie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w sklepie premium do kupienia jest Rudy za 86zł, kto ma na niego chrapkę, niech się śpieszy. Oferta ważna jeszcze przez 23h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mój nick w grze: Yuri1983. Jestem w klanie WHYME. Na plutony raczej czasu nie mam odkąd mi się syn urodził, ale mogę pomóc wiedzą i doświadczeniem. Mam 21 czołgów X tieru w garażu, więc coś tam o tej grze wiem i z chęcią na jakieś pytania odpowiem. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy wszyscy wiedzą ale na PS4 jest WOT - pomóżcie mi powiedzcie jaki na początek wybrać czołg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy wszyscy wiedzą ale na PS4 jest WOT - pomóżcie mi powiedzcie jaki na początek wybrać czołg

Witam

Kolego na poczatek i tak masz do wyboru czolgi lekkie ja osobiscie polecam ruskie. Kazdy ma inne preferencje. Pograj wszystkimi nacjami i zobacz ktora najbardziej ci odpowiada. Zrobienie czolgu III tieru to kwestia 30 min moze nawet nie :). Powodzenia w wyborze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem w wersję PS, ale podejrzewam, że dużo się nie różni od PC, więc rób ruskie średnie. Najprostsze w obsłudze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...