Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKE] 1.9tdi s-line czarna strzałeczka ;d

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

po a3 8L przyszedł czas na a4 B7 1.9TDI 115ps w sumie całkiem przypadkowo stałem się jego właścicielem :decayed:


do końca roku chcę zrobić te mody , pewnie będzie jeszcze parę mniejszych :kox:

- felgi 18-19 cali prawdopodobnie będą czarne.
- czip tuning celuje w 150 koni
- przeróbka lamp tylnich na diodowe ( diody od a6 c6 avant)
- układ wydechowy od 2.0T lub S4 chodzi o dwa kominy) + blenda zderzaka



image.jpg

image.jpg

Zdj_cie0061.jpg

nowe felgi 19 cali

333.jpg


AKUMULATOR CENTRA FUTURA CA 770 Ah/760
DYWANIKI GUMOWE petex
został wymieniony filtr oleju MANN + olej MOBIL SUPER 3000 XE 5W30
4 świece żarowe NGK
zaworek zwrotny na filtrze paliwa.
lampki led (+ moduły) podświetlenia tablicy.

dokładka przednia pod zderzak od cupry

pełen pakiet oświetlelna led w środku

lampy diodowe tylne

felgi na lato nowe 19

osłona na podszybie zasłaniająca akumulator z pokrywka.

postojówki ledowe

zmieniarka kart SD z usb w schowku

tłumik z dwiema końcówkami od 2.5TDI

rozrząd z pompą wody wymieniony 28 listopada 2014 plus olej, płyn chłdniczy i wszystkie filtry. przy przebiegu 220 tys. km.

wymienione odboje tylnych amortyzatorów plus osłony.

wymieniona osłona pod silnikiem , stara już popękana była.

wymienony panel radia z wyświetlaczem na nowy pokrętło przeskakiwało i plamka na wyświetlaczu była.

wymieniony termostat

wymieniona kostka stacyjki , niepotrzebnie

wymieniony bendix rozrusznika

20140930_165237.jpg

20140930_165306.jpg

20140930_170832.jpg

20140930_174337.jpg

20140930_175140.jpg


image post

Edytowane przez zradek1

Opublikowano

Musze cię zmartwić to nie s-line, gratuluje furki .

Fajna kiera :good:

Opublikowano

Zdjęcia daj jakieś normalne i więcej :gwizdanie:

Opublikowano

Musze cię zmartwić to nie s-line, gratuluje furki .

mylisz się :gwizdanie:

na 99% to wersja s-line sport pakiet składająca się z kilku rzeczy pakietowych s-line'a :cool1: kod: E4J "s-line" i WQZ "s-line sports package"

dorzuć więcej fotek :wink4:

dołożysz Bi-Xenon, multifunkcję i będzie GIT MAJONEZ :decayed:

Opublikowano

To nie wiedziałem że są takie wersje s-line ,zawsze myślałem że jak s-line to zderzak z przodu s-linowy i jak środek to podsufitka czarna. Ale spoko zwracam honor, tyle jest ala s-linów że można się zgubić.[br]Dopisany: 15 Luty 2012, 23:23_________________________________________________Człowiek się uczy całe życie :gwizdanie: myślałem że to pakiet sport.

Opublikowano

no generalnie pakiet sport ale w kodach jest też E4J :hi:

Opublikowano
  • Autor

no generalnie pakiet sport ale w kodach jest też E4J :hi:

dobrze piszesz :good:

dzisiaj rozkodowałem sobie całe wyposażenie:

E4J- Pakiet s-line

7A0- BEZ CD ZMIENIARKI

4UE - airbag kierowcy i pasażera z przodu

6XD zewnetrzne lusterka: sterowane elektrzynie, podgrzewane

5SL zewnetrzne lewe lusterko wsteczne: nie sferyczne

6TS = Lusterko zewn.(asferyczne) z dużym

1KD = tarczowe hamulce tylne

J1D = akumulator 72Ah

1LB = tarcze hamulcowe z przodu

1BE = zawieszenie sportowe

3FA = brak szyberdachu

5MU = Wkładki alumin.('szczotkowane') tablicy rozdzielczej

7X0 = brak 'parktronica'

4R5 = okna elektryczne z przodu, z tyłu korby

F0A = standardowe wyposazenie (nie jest to pojazd specjalnego przeznaczenia)

8GU = alternator 140A

0G1 = Przedłużenie okresu przeglĄdu

0YJ = Klasa masy pojazdu os przednia >> zakres mas: 9

0JG = 7 kategoria wagowa przedniej osi, zakres wagowy 7

TD0 = Silnik 4-cylindrowy wysokoprężny turbo 1,9 l litera kodowa

3NZ = tylna kanapa nie dzielona, oparcie dzielone

8BB = Reflektor bialy ruch prawostr.

U2A = wskazniki z predkosciomierzem w km/h, zegarek sterowany falami radiowymi, obrotomierz (?) i licznik chwilowy przejechanych kilometrow

X0A = program sprzedaży w Niemczech

1N1 = wspomaganie kiery

1ML = Kierownica sportowa

8Q1 = Autom. dynamiczna regulacja zasięgu refl.

9Q2 = FIS

8Z5 = typ 1 systemu chlodzenia silnika

M3L = 4-cylindrowy T.diesel 1.9 L/85 kW TDI z pompowtryskiwaczami, silnik baza-T4N/TD0

7Q0 =Bez systemu nawigacyjnego

C1X: aluminiowe felgi 7 1/2J x 17 5-arm spider style, offset 45

7K0 = brak kontrolki cisnienia w oponach

4X3= Z bocznym airbagiem (kurtyną powietrzną) (Przód)

2K1 = wzmacniane zderzaki

3L3 = fotele przednie z regulacją wysokości

VW1 = Szkło atermiczne do szyby drzwi, szyb bocznych

3Y0 = brak rolety przeciwslonecznej

4K4 = centralny zamek sterowany radiowo zdalnie obslugiwany z wewnatrz i oddzielne otwieranie bagaznika

5D1= Zamek centralny zdalnie sterowany 433,92MhZ

1SA = Bez osłony dolnej zesp. napedowego

0GG =Norma emisji (zgodny) EU 4

Q1D = przednie fotele sportowe

4GF =Szyba czołowa (klejona) zielona

Opublikowano

8Q1 = Autom. dynamiczna regulacja zasięgu refl.

EeEeee :no:

masz ręczne ustawianie :cool1:

Opublikowano

8Q1 = Autom. dynamiczna regulacja zasięgu refl.

EeEeee :no:

masz ręczne ustawianie :cool1:

No tak to jest czasami mi też wg kodów wyszło, że mam lusterko fotochrom a niestety nie ma :confused4:

Żeby nie było OT, gratuluję autka i życzę miliona kilometrów :wink4:

Opublikowano

dekoder nie jest prawdomówny :)

powtórzę się: kilka modów i będzie cacy :good:

Opublikowano
  • Autor

co do dekodera to macie racje

w innym wyskakuje mi 8Q1: headlight-range adjustment

co do modów to dzisiaj dostałem nowe żarówki na postojowe i mijania. Mam nadzieje że ładnie będą świecić :gwizdanie:

Jestem w trakcie kompletowania lamp od a6 avant , brakuje mi jeszcze jedna. :decayed:

Zdj_cie0063.jpg

Opublikowano

Graty wozidła :good: troche serducha włożysz i bydzie :kox:

Opublikowano

Pstryknij jakieś lepsze fotki. :cool1: Kilka modów i będzie GIt! Bezawaryjności! :good:

Opublikowano

Powodzenia w modach i wytrwałości :good: A tak ode mnie to zainwestuj w RNS-a bo ten kabelek od navi to psuje cały urok,mnie by to denerwowało :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Navi nie mam, to jeszcze poprzedniego właściciela. :cool1:

Mam zamiar w przyszłym tygodniu zabrać się za montaż świateł led na tył ,dzisiaj rozkleiłem lampy od a6 i wyjąłem ledy.

tylko teraz jak się za to zabrać żeby nic nie spierdo... z przełożeniem lamp myślę że nie będę miał problemu , tylko z elektroniką jak to podłączyć żeby wszystko było :good:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Zastanawiam się teraz jakie felgi kupić na wiosnę 18 czy 19 hmm... no i zawiecha s-line wystarczy żeby to jakoś wyglądało ?

co o tym sądzicie?

http://moto.allegro.pl/model-s-line-rs-polerowane-vw-skoda-seat-audi-i2168048646.html

http://moto.allegro.pl/vw-audi-mercedes-18-roz-5-x-112-et35-i2165948346.html

Opublikowano

Myślę że 19"sline będą fajniejsze ale czy praktyczniejsze e158.gif

Opublikowano

Ta pierwsza opcja to mega oklepany wzór, nr dwa moim zdaniem dużo lepszy. 19 na s-line zawiasie będzie średnio wyglądać.

Opublikowano

pierwsze nie pasują wygląem o b7

druga opcja mega OK

Opublikowano
  • Autor

faktycznie pierwsze są oklepane.

Druga opcja też bardziej mi się podoba. Tylko kolor srebrny czy grafitowy ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.