Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B5 TDI by a4-freunde

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ile masz od nadkola do ziemi ?

Opublikowano

teraz jeszcze wieksze kolo i git :wink:

Opublikowano
  • Autor

wieksza relacja i opis we wtorek :) po korektach

---------- Post dopisany 06-05-2014 at 23:25 ---------- Poprzedni post napisany 03-05-2014 at 14:19 ----------

jest gwint ale chyba troszke przesadzilem :)

DSC_0761.jpg

DSC_0763.jpg

DSC_0764.jpg

DSC_0765.jpg

DSC_0766.jpg

DSC_0767.jpg

w piatek orekta i pewnie w gore ... dzis jest 59.5 od nadkola d ziemi z przodu

Opublikowano

e tam ubije sie i jeszcze siadzie

Opublikowano

:thumbup1:

Teraz leży elegancko -) trzeba sie kiedys spotkać i na żywo zobaczyć-)

Opublikowano

to teraz już zacierasz gdzie sie da :D szybko wpadnie koło:grin:

Opublikowano
  • Autor

Jest dobrze bo chacze wszedzie gdzie sie da i unikam ulic ze spiacymi policjantami :)

---------- Post dopisany at 20:02 ---------- Poprzedni post napisany at 19:27 ----------

DSC_0768.jpg

DSC_0769.jpg

DSC_0770.jpg

---------- Post dopisany at 20:02 ---------- Poprzedni post napisany at 20:02 ----------

Foty robione telefonem na szybko :) może byc ?

Opublikowano

Wygląda za***iście tylko wydaje mi się że mało praktycznie oczywiście mogę się mylić :)

Opublikowano

siadł pięknie :D tylko chyba mi się wydaje, że tył jest nieco niżej niż przód ale mogę się mylić :)

Opublikowano

Dupcia do gory :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Tak tak dupcia siedzi bardziej ..... Albo w piatek albo w sobote będzie korekta....

---------- Post dopisany at 21:27 ---------- Poprzedni post napisany at 21:26 ----------

Duzej różnicy nie ma ale trzeba poprawic :)

Opublikowano
Tak tak dupcia siedzi bardziej ..... Albo w piatek albo w sobote będzie korekta....

---------- Post dopisany at 21:27 ---------- Poprzedni post napisany at 21:26 ----------

Duzej różnicy nie ma ale trzeba poprawic :)

teraz moze nie a jak rodzinka wpakuje sie na tyły :grin:

Opublikowano

Wygląda fajne ale na tym już bym do pracy nie dojechał:facepalm: sam mam gwint czeka na założenie i się ciągle waham czy założyć czy sprzedać,a jak zrobili wam drogę NDZ--NNI?

Opublikowano
  • Autor

Tym samochodem jezdze tylko ja i moja żona :)

Opublikowano
Dupcia do gory :decayed:

przód do dołu:evil:

teraz jakieś koło z jajem, i bedzie:kox:

Opublikowano
  • Autor
wygląda fajne ale na tym już bym do pracy nie dojechał:facepalm: Sam mam gwint czeka na założenie i się ciągle waham czy założyć czy sprzedać,a jak zrobili wam drogę ndz--nni?

do kozłowa droga zrobiona . Kozłowo rozgrzebane i po tem do nidzicy ok

---------- Post dopisany at 21:44 ---------- Poprzedni post napisany at 21:42 ----------

dupcia do gory :decayed:

przód do dołu:evil:

Teraz jakieś koło z jajem, i bedzie:kox:

nie nie teraz troszke tył w górę i koło może za rok od kaffara

Opublikowano
wygląda fajne ale na tym już bym do pracy nie dojechał:facepalm: Sam mam gwint czeka na założenie i się ciągle waham czy założyć czy sprzedać,a jak zrobili wam drogę ndz--nni?

do kozłowa droga zrobiona . Kozłowo rozgrzebane i po tem do nidzicy ok

Nie długo się wybieram do NDZ to jak bedzię możliwość to jakoś zrobimy ustawkę:wink:

Opublikowano
  • Autor
wygląda fajne ale na tym już bym do pracy nie dojechał:facepalm: Sam mam gwint czeka na założenie i się ciągle waham czy założyć czy sprzedać,a jak zrobili wam drogę ndz--nni?

do kozłowa droga zrobiona . Kozłowo rozgrzebane i po tem do nidzicy ok

nie długo się wybieram do ndz to jak bedzię możliwość to jakoś zrobimy ustawkę:wink:

ok zapraszam

Opublikowano
wygląda fajne ale na tym już bym do pracy nie dojechał:facepalm: Sam mam gwint czeka na założenie i się ciągle waham czy założyć czy sprzedać,a jak zrobili wam drogę ndz--nni?

do kozłowa droga zrobiona . Kozłowo rozgrzebane i po tem do nidzicy ok

---------- Post dopisany at 21:44 ---------- Poprzedni post napisany at 21:42 ----------

dupcia do gory :decayed:

przód do dołu:evil:

Teraz jakieś koło z jajem, i bedzie:kox:

nie nie teraz troszke tył w górę i koło może za rok od kaffara

No Avus3 zrobi robotę:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.