Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B5 TDI by a4-freunde

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

oporny kiedyś byłes ale teraz środek jest jeden z najlepszych na forum, fotele kiera i rn-s czuje ze nowy trend wchodzi. Dokończ plany z body, widzę progi i zderzak z s co by był furacz na tip top. Nie jestem fanem samego zderzaka s4 na przodzie i customowyc progow. Wierzę że będzie lepiej. Gratki

dzieki ..... :hi:

Opublikowano

OD rozpoczęcia sezonu Audi zmieniło się konkretnie :o Wnętrze muszę kiedyś obmacać bo jest miecz :)

Opublikowano
  • Autor

763dea22023c87f7med.jpg



0c075d68e22ea3admed.jpg



89c6d74cb27f8598med.jpg


takie tam niedzielne rezanko ...


dawca ringów był licznik z sharana :naughty: teraz licznik pasuje do reszty



Edytowane przez a4-freunde

Opublikowano

To ty zamiast do kosciola i z kobieta na spacer to przy audi grzebiesz :-P a tak serio to za***iście wyszlo :-)

Opublikowano
  • Autor

niedziela bez moda to niedziela stracona :grin::grin:

Opublikowano

:-) :-) jak najbardziej jestem za :-) ja dzis toczylem walke z klaksonem bo wsiakl :-)

Opublikowano

Cieszę się iż z kolekcji moich liczników udało się Tobie wyczarować taki fajny mod .

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Cieszę się iż z kolekcji moich liczników udało się Tobie wyczarować taki fajny mod .

dzieki krzys :hi: twoje zaplecze na pewno kryje jeszcze klilka ciekawych modów

po statnim małym spotkaniu ze słupkiem i przymusowym malowaniem tylnego zderzaka postanowiłem zainwestowac w dokładke z pdc . Teraz tylko trzeba to zrobic na gładko i montaz :naughty:

0410bc25d3d42786med.jpg
Opublikowano

Będziesz montował wiązke czy cały na gładko jak miał Czorny? ;) Ja od montarzu kompletnego PDC jestem z niego mega zadowolony, przydaje sie jak cholera :D

Opublikowano

PDC w b5 jest w formie urządzenia, które wydaje dźwięk ?

Opublikowano

jednym z elementow PDC jest bzyczek ktory pika gdy czujniki wyszukuja przeszkode ;) super sprawa

Opublikowano
  • Autor

Będziesz montował wiązke czy cały na gładko jak miał Czorny? ;) Ja od montarzu kompletnego PDC jestem z niego mega zadowolony, przydaje sie jak cholera :D

bedzie zespawany z dokładka i pojdzie w kolor nadwozia ale pdc zostanie i bedzie spełniało funkcje ostrzegania o przeszkodach

1344bd167626f7cfmed.jpg
dzis z krzysaudi zapieliśmy nowszy komputer silnika po ty by zobaczyć czy bedzie chodził . Operacja udana sterownik chodzi jak marzenie wiec możemy zacząć akcje PODNOSZENIA MOCY w mojej babci . Mam nadzieje ze wmiare szybko krzys ogarnie

Edytowane przez a4-freunde

Opublikowano

A to krzysiu ci bedzie moc podnosil czy gdzies do tunera udezasz ??

Opublikowano
  • Autor

nie krzysaudi ogarnia nam moce na działdowie :naughty:

Opublikowano

A na starym sterowniku sie nie dalo?

Opublikowano
  • Autor

nie bo nie miał kosci flash czy jakoś tak :naughty:

Opublikowano

stary komputer był 8bitowy wiec żeby cokolwiek z mocą to trzeba zamontowąc nowszy od AHU 16bit :wink:

Jak bedziesz malował zderzak podrzuc do lakiernika odrazu czujniki, moja rada kup sobie dwa na zapas zanim zaczniesz malowac i oddaj wszystkie, te dziadostwo jest takie że często przy demontazu cos sie uszkodzi(niewidocznie) i czujnik jest nie sprawny po montazu, po właczeniu wstecznego cały czas piszczy, póxniej przestaje i układ niesprawny, dwa razy demontowałem tylny zderzak i za każdym razem jeden sie spierdzielił bez powodu :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

mu

stary komputer był 8bitowy wiec żeby cokolwiek z mocą to trzeba zamontowąc nowszy od AHU 16bit :wink:

Jak bedziesz malował zderzak podrzuc do lakiernika odrazu czujniki, moja rada kup sobie dwa na zapas zanim zaczniesz malowac i oddaj wszystkie, te dziadostwo jest takie że często przy demontazu cos sie uszkodzi(niewidocznie) i czujnik jest nie sprawny po montazu, po właczeniu wstecznego cały czas piszczy, póxniej przestaje i układ niesprawny, dwa razy demontowałem tylny zderzak i za każdym razem jeden sie spierdzielił bez powodu :facepalm:

dzieki za rade .. musze ogarnac numer i zobaczyc ile kosztuje nowy zamiennik ... ich nie mozna malowac prawda ?

Opublikowano

śmiało lakieruj, ja swoje pamalowałem i normalnie działają :wink:

Opublikowano
  • Autor

ale pewnie delikatnie aby przypruszyc ?zobaczymy co powie lakiernik ....... nie chciał bym ich ruszac ? jak sa zamocowane ori

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.