Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B5 TDI by a4-freunde

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pieknie sie komponuje z RNS-E ;) bedziesz kombinowal z multifunkcja?

send by GT-I9505

Opublikowano
  • Autor

może sie z czasem ogarnie cos innego :naughty: albo beda służyły do czegoś innego :naughty:

Opublikowano

A powiedz mi jeszcze RNS-E brales z jakiej fury? Podobno z C5 po malych przerobkach pasuje. Wyswietla Ci komunikaty na FISie? Ciezko bylo to ogarnac?

send by GT-I9505

Opublikowano
  • Autor

A powiedz mi jeszcze RNS-E brales z jakiej fury? Podobno z C5 po malych przerobkach pasuje. Wyswietla Ci komunikaty na FISie? Ciezko bylo to ogarnac?

send by GT-I9505

z audi a4 b6 . Troche przeróbek było ,ale warto poswiecic czas

Opublikowano

Freunde możesz wstawić kilka zdjęć kierownicy w dzień. Ciekawe jak spasowala z obudową kolumny kierownicy

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Freunde możesz wstawić kilka zdjęć kierownicy w dzień. Ciekawe jak spasowala z obudową kolumny kierownicy

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

spoko ja mam to zrobione troszke inaczej .... ale rzuce pozniej

Opublikowano

Siadla bajecznie :) przydala by sie jeszcze galka do lolekcji

Opublikowano

Kozak, ja muszę z wieloklinem powalczyć bo nie pasuje

Opublikowano

freunde , przyznaj ze lepiej sie samochod prowadzi z taka kiera ? :wink:

Edytowane przez kaFFFar

Opublikowano
  • Autor

freunde , przyznaj ze lepiej sie samochod prowadzi z taka kiera ? :wink:

tak tak :D od razu szybciej jezdzi :grin: :grin: :grin:

4fe36448107e4c43med.jpg

Opublikowano

freunde , przyznaj ze lepiej sie samochod prowadzi z taka kiera ? :wink:

tak tak :D od razu szybciej jezdzi :grin: :grin: :grin:

4fe36448107e4c43med.jpg

Jaram sie jak Ksiądz nowym Ministrantem :kox:

Opublikowano

qr** ale to siadlo :wow: Zaczynam juz moja powoli przyvotowywac do tego zakupu :lol:

Opublikowano

freunde , przyznaj ze lepiej sie samochod prowadzi z taka kiera ? :wink:

tak tak :D od razu szybciej jezdzi :grin: :grin: :grin:

4fe36448107e4c43med.jpg

8=====D <<< , krzysiek , gratki bo robi robote w hooooj !

Opublikowano
  • Autor

dzieki kaffar :naughty: jest mega :banan:

Opublikowano

qr** ale to siadlo :wow: Zaczynam juz moja powoli przyvotowywac do tego zakupu :lol:

No zbieraj dukaty bo robi robotę w ch*j ta kieraszka, A w połączeniu z RNSe urywa pupę :kox:

Opublikowano

Krzysiek jest mega siadlo tak ze siedzenie mi urwalo :-)

Opublikowano

W dzień jest kooooozak :kox::kox::kox::kox::kox:

Powiedz jak tam teraz z kontrolka airbag

Opublikowano

W dzień jest kooooozak :kox::kox::kox::kox::kox:

Powiedz jak tam teraz z kontrolka airbag

z tego co mi pisał opornik 2,2 Ohma załatwia sprawę :kox: , ja wkładam w tym tygodniu :kox:

Opublikowano
  • Autor

W dzień jest kooooozak :kox::kox::kox::kox::kox:

Powiedz jak tam teraz z kontrolka airbag

z tego co mi pisał opornik 2,2 Ohma załatwia sprawę :kox: , ja wkładam w tym tygodniu :kox:

tak jak pisałem 2,2 oma załatiło sprawe ... krzysaudi tym małym oporniczkiem zregenerował airbag :naughty:

Opublikowano

oporny kiedyś byłes ale teraz środek jest jeden z najlepszych na forum, fotele kiera i rn-s czuje ze nowy trend wchodzi. Dokończ plany z body, widzę progi i zderzak z s co by był furacz na tip top. Nie jestem fanem samego zderzaka s4 na przodzie i customowyc progow. Wierzę że będzie lepiej. Gratki

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.