Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] opony Riken maystorm 2 b2 ewentualnie nexen n3000 opinie


DarekII

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie dotyczy opon w rozmiarze 225/45r17 jakieś opinie ktoś kupił nowe jeździ i może coś powiedzieć na powyższy temat wiem są lepsze droższe ale mnie interesuje na chwilę obecną tania cicha opona. Ewentualnie ktoś ma inne propozycje sprawdzone np z roadstone itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuje się tanich opon, chyba że życie ci niemiłe :cool1:

Kupiłem swoje autko na 18-tkach z nówką kapciem marki KENDA w rozmiarze 235/45, jak popadał deszczyk to bym wjechał w tył hamującej przedemną ciężarówki , taką zaje..stą miały przyczepność :gwizdanie:

Fele były ładne, więc puściłem całe koła do żyda i kupiłem fabryczne alusy 16" + Nokiany H 205/60R16 i czuję się bezpiecznie nawet w ulewę :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem na Rikenach ale zimówkach i sprawowaly się całkiem nieźle. Co do letnich to wolałbym jednak coś lepszego - zimą zazwyczaj nie osiąga się zbyt dużych prędkości (chyba że wybierasz się gdzieś na południe) ale już inaczej jest latem. Dozbieraj sobie siurki i kup jakieś lepszejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego mam u siebie Nexen'y N3000 w rozmiarze 235/40/18, kupowałem nowe 4 sztuki i złego słowa o nich nie powiem - uważam że stosunek cena/jakość czyni tą oponę bardzo opłacalną. Mogę szczerze polecić. Wczesniej miałem Kumho Ecsta KU31 - również bardzo dobre opony o dobrym stosunku cena/jakość ale bardzo szybko się starły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego czy te nexeny są ciche audikiem toczę się wolno więc dla mnie opony z niższej półki powinny dać radę jak chcę polatać to mam okazję v8 w bmw poganiać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budżet skromny bo około 1300zł na komplet opon gdyby nie zalążek pomysłu nad gwintem byłyby lepsze opony więcej finansów a znowu nie chce starych używek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak do tej pory czyli ok 10 tys/km przejechane są cichsze niż Dunlopy SP01 na jakich kupiłem auto i na tym samym poziomie jak Kumho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w posiadaniu nexen-ow 3000 przez 3 lata na feldze 17' opony jak kupilem auto mialy juz 4 lata i moje 3 razem 7 latek i nic zlego na ich temat nie moge powiedziec.Malo tego teraz juz szukam nowych 18 tej ze firmy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na nexenach n3000 przejeździłem dwa lata (kupowałem nowe), były dosyć ciche, na suchym ok, na mokrym też raczej dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy n 3000 znane i w sumie dobre maja przez allegrowiczow opinie.

A czy kos z was jezdzil na taki nexenach?

http://allegro.pl/nowe-lato-nexen-n6000-225-40r18-225-40-18-gwar-fv-i2180670124.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wałśnie co powiecie na oponke n6000..szwagier ma zamiar kupic i tez chciałby znac opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a roadstone to te same opony co Nexen? chodzi mi o opony z tej aukcji

http://allegro.pl/225-40r18-roadstone-nexen-n3000-lato-xl-rant-i2211155727.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...